eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 1353
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca


Kalendarz

Kalendarz wyścigów motocyklowych na lodzie w sezonie 2016/2017:

Grudzień:
10.12.2016 – Liga rosyjska: I runda Superligi (Kamieńsk Uralski)
11.12.2016 – Liga rosyjska: II runda Superligi (Kamieńsk Uralski)
17.12.2016 – Półfinał IM Rosji, dzień I (Szadrinsk, Ufa, Nieftiekamsk)
18.12.2016 – Półfinał IM Rosji, dzień II (Szadrinsk, Ufa, Nieftiekamsk)
18.12.2016 – Isracingserien: I runda (Strömsund)
24.12.2016 – I Finał IM Rosji, dzień I (Togliatti)
25.12.2016 – I Finał IM Rosji, dzień II (Togliatti)

Styczeń:
07.01.2017 – 1. Runda Kwalifikacyjna do IMŚ Lodowych Gladiatorów (Ylitornio)
07.01.2017 – II Finał IM Rosji, dzień I (Szadrinsk)
07.01.2017 – 1. runda Międzynarodowych Drużynowych Mistrzostw Czech (Růžena)
08.01.2017 – II Finał IM Rosji, dzień II (Szadrinsk)
08.01.2017 – 1. runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Czech (Nepomuk)
08.01.2017 – Isracingserien: II runda (Örnsköldsvik)
14.01.2017 – 2. Runda Kwalifikacyjna do IMŚ Lodowych Gladiatorów (Strömsund)
14.01.2017 – Półfinał IM Rosji Juniorów, dzień I (Łuchowicy)
15.01.2017 – Półfinał IM Rosji Juniorów, dzień II (Łuchowicy)
20.01.2017 – Isracingserien: III runda (Hallstavik)
21.01.2017 – Finał IM Rosji Juniorów, dzień I (Wiatskie Polany)
21.01.2017 – Isracingserien: IV runda (Gävle)
21.01.2017 – 1. runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Czech (Opatovice)
21.01.2017 – Turniej międzynarodowy (Orsières, Szwajcaria)
22.01.2017 – Finał IM Rosji Juniorów, dzień II (Wiatskie Polany)
22.01.2017 – Isracingserien: V runda (Bollnäs)
22.01.2017 – 2. runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Czech (Kopřivnice)
22.01.2017 – Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Szwajcarii (Orsières, Szwajcaria)
22.01.2017 – Turniej międzynarodowy (Steingaden, Niemcy)
27.01.2017 – Isracingserien: VI runda (Strömsund)
28.01.2017 – Liga rosyjska: III runda Superligi (Ufa)
28.01.2017 – Liga rosyjska: I runda Wyższej Ligi (Nieftiekamsk)
28.01.2017 – Isracingserien: VII runda (Örnsköldsvik)
28.01.2017 – 1. runda Międzynarodowych Drużynowych Mistrzostw Czech (Hamr na Jezeře / Chrastná)
28.01.2017 – Turniej międzynarodowy (Sankt Johann im Pongau, Austria)
29.01.2017 – 3. runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Czech (Holice v Čechách)
29.01.2017 – Liga rosyjska: IV runda Superligi (Ufa)
29.01.2017 – Liga rosyjska: II runda Wyższej Ligi (Nieftiekamsk)
29.01.2017 – Turniej pozegnalny Pera-Olofa "Posy" Sereniusa (Gävle, Szwecja)
29.01.2017 – Turniej międzynarodowy (Weißenbach am Lech, Austria)

Luty:
04.02.2017 – I Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Togliatti, Rosja)
04.02.2017 – 2. runda Międzynarodowych Drużynowych Mistrzostw Czech (Račice)
04.02.2017 – Liga rosyjska: III runda Wyższej Ligi (Łuchowicy)
04.02.2017 – Finał Pucharu MFR, Dzień I (lokalizacja do ustalenia)
05.02.2017 – II Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Togliatti, Rosja)
05.02.2017 – Liga rosyjska: IV runda Wyższej Ligi (Łuchowicy)
05.02.2017 – Finał Pucharu MFR, Dzień II (lokalizacja do ustalenia)
10.02.2017 – Isracingserien: VIII runda (Mariestad)
11.02.2017 – III Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Szadrinsk, Rosja)
11.02.2017 – 3. runda Międzynarodowych Drużynowych Mistrzostw Czech (Mělice)
11.02.2017 – I finał Pucharu Rosji, dzień I (Wiatskie Polany)
11.02.2017 – Isracingserien: IX runda (Gävle)
12.02.2017 – IV Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Szadrinsk, Rosja)
12.02.2017 – I finał Pucharu Rosji, dzień II (Wiatskie Polany)
12.02.2017 – 4. runda Międzynarodowych Drużynowych Mistrzostw Czech (Soběslav)
12.02.2017 – Isracingserien: X runda (Bollnäs)
18.02.2017 – V Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Ałmaty, Kazachstan)
18.02.2017 – Finał DM Rosji Juniorów, dzien I (Kamieńsk Uralski)
19.02.2017 – VI Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Ałmaty, Kazachstan)
19.02.2017 – Finał DM Rosji Juniorów, dzien II (Kamieńsk Uralski)
25.02.2017 – Finał Indywidualnych Mistrzostw SFinlandii (Kauhajoki)
25.02.2017 – Liga rosyjska: V runda Superligi (Togliatti)
25.02.2017 – Liga rosyjska: V runda Wyższej Ligi (Głazow)
25.02.2017 – Finał Indywidualnych Mistrzostw Szwecji (Hallstavik)
26.02.2017 – Liga rosyjska: VI runda Superligi (Togliatti)
26.02.2017 – Liga rosyjska: VI runda Wyższej Ligi (Głazow)

Marzec:
02.03.2017 – Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Niemiec (Berlin)
04.03.2017 – VII Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Berlin, Niemcy)
04.03.2017 – III finał Pucharu Rosji, dzień I (lokalizacja do ustalenia)
05.03.2017 – VIII Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Berlin, Niemcy)
05.03.2017 – III finał Pucharu Rosji, dzień II (lokalizacja do ustalenia)
11.03.2017 – Finał DMŚ Lodowych Gladiatorów, I dzień (Inzell, Niemcy)
12.03.2017 – Finał DMŚ Lodowych Gladiatorów, II dzień (Inzell, Niemcy)
18.03.2017 – Finał Nordycki (Örnsköldsvik)

Kwiecień:
01.04.2017 – IX Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Heerenveen, Holandia)
02.04.2017 – X Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Heerenveen, Holandia)

Relacje Live

PGE EKSTRALIGA
Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz
niedziela, godzina 16:30 
MrGarden GKM - Vitroszlif CrossFit
niedziela, godzina 16:30 
Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń
niedziela, godzina 19:00
Cash Broker Stal Gorzów - ROW Rybnik
niedziela, godzina 19:00  

NICE 1. LIGA ŻUŻLOWA
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
niedziela, godzina 12:30 
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów
niedziela, godzina 14:45 
Arge Wanda - Euro Finannce Polonia
ODWOŁANE!  

2. LIGA ŻUŻLOWA
KSM Krosno - Speed Car Motor Lublin
niedziela, godzina 15:00  

Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 1 2 +18
2. Cash Broker Stal Gorzów 1 2 +2
3. Get Well Toruń 2
0
-20
4. Betard Sparta Wrocław


5. MrGarden GKM Grudziądz


6. ROW Rybnik


7. Fogo Unia Leszno


8. Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa



Nice 1. Liga Żużlowa
1. Lokomotiv Daugavpils 3 4 +20
2. Euro Finannce Polonia Piła 2 4 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 3 +14
4. Orzeł Łódź 3 3 -2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów 2 2 +26
6. Stal Rzeszów 3 2 -11
7. Arge Speedway Wanda Kraków 3 2 -24
8. Polonia Bydgoszcz 2 0
-42
2. Liga Żużlowa
1. Ostrovia Ostrów 4 6 +21
2. Start Gniezno 2 4 +42
3. Speed Car Motor Lublin 1 2 +19
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 2 2 -4
5. KSM Krosno 1
0
-10
6. Stal-Met Kolejarz Opole 1 0
-16
7. Kolejarz Rawicz 3 0 -52
SGB Premiership
1. Belle Vue Aces 5
14
+28
2. Poole Pirates 5
11
+31
3. Rye House Rockets 4
9
+5
4. Wolverhampton Wolves 5
9
-1
5. Swindon Robins 4
5
-6
6. Leicester Lions 4
5
-23
7. King's Lynn Stars 3
3
-2
8. Somerset Rebels 4
3 -32
Elitserien
1. Rospiggarna Hallstavik


2. Dackarna Malilla


3. Piraterna Motala


4. Indianerna Kumla


5. Masarna Avesta


6. VMS Elit Vetlanda


7. Lejonen Gislaved


8. Smederna Eskilstuna


Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Martin Vaculik 16
2.  Fredrik Lindgren 16
3.  Patryk Dudek 13
4.  Jason Doyle 12
5.  Emil Sajfutdinow 12
6.  Greg Hancock 11
7.  Matej Žagar 10
8.  Niels-Kristian Iversen 9
9.  Tai Woffinden 8
10.  Piotr Pawlicki 7
11.  Bartosz Zmarzlik 6
12.  Chris Holder 6
13.  Maciej Janowski

6

14.  Nicki Pedersen 3
15.  Antonio Lindbäck 2
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   A. Witkowski: Jest duża szansa na kolejne GP w Warszawie

Wielkimi krokami zbliża się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, czyli żużlowe Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym. Organizatorzy spodziewają się, że 13 maja na trybunach pojawi się komplet kibiców. Prezes Polskiego Związku Motorowego, Andrzej Witkowski podkreśla, że dynamika sprzedaży biletów  jest podobna do tej z zeszłego roku.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka