eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 529
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca


Terminarz/Wyniki

Kalendarz rozgrywek icespeedway'a w Rosji - sezon 2016/2017:

Drużynowe Mistrzostwa Rosji - Superliga:
1. Runda - Kamieńsk Uralski, 10.12
I. Kamieńsk Uralski, II. Togliatti, III. Ufa
2. Runda - Kamieńsk Uralski, 11.12
I. Togliatti, II. Kamieńsk Uralski, III. Stierlitamak
3. Runda - Ufa, 28.01
I. Kamieńsk Uralski, II. Togliatti, III. Stierlitamak
4. Runda - Ufa, 29.01
I. Kamieńsk Uralski, II. Togliatti, III. Stierlitamak
5. Runda - Togliatti, 25.02
I. Togliatti, II. Kamieńsk Uralski, III. Stierlitamak
6. Runda - Togliatti, 26.02
I. Kamieńsk Uralski, II. Togliatti, III. Stierlitamak

Drużynowe Mistrzostwa Rosji - Wyższa Liga:
1. Runda - Nieftiekamsk, 28.01
I. Kamieńsk Uralski, II. Nietfiekamsk, III. Sarańsk
2. Runda - Nieftiekamsk, 29.01
I. Kamieńsk Uralski, II. Nieftiekamsk, III. Łuchowicy
3. Runda - Łuchowicy, 11.02
I. Łuchowicy, II. Kamieńsk Uralski, III. Sarańsk
4. Runda - Łuchowicy, 12.02
I. Kamieńsk Uralski, II. Łuchowicy, III. Sarańsk
5. Runda - Głazow, 25.02
I. Kamieńsk Uralski, II. Nieftiekamsk, III. Łuchowicy
6. Runda - Głazow, 26.02
I. Nieftiekamsk, II. Kamieńsk Uralski, III. Szadrinsk

Indywidualne Mistrzostwa Rosji:
Półfinał 1 - Szadrinsk (17-18.12)
I. D. Kołtakow, II. I. Kononow, III. N. Tołoknow
Półfinał 2 - Ufa (17-18.12)
I. D. Iwanow, II. I. Cziczkow, III. D. Walejew
Półfinał 3 - Nieftiekamsk (17-18.12)
I. D. Chomicewicz, II. M. Korczemacha, III. D. Bułankin

Finał 1 - Togliatti (24-25.12)
I. D. Kołtakow, II. I. Kononow, III. D. Chomicewicz
I. I. Kononow, D. Kołtakow, III. D. Iwanow
Finał 2 - Szadrinsk (07-08.01)
I. I. Kononow, II. D. Kołtakow, III. D. Chomicewicz
I. D. Kołtakow, II. I. Kononow, D. Chomicewicz

Indywidualne Mistrzostwa Rosji Juniorów:
Półfinał - Łuchowicy (14-15.01)
I. N. Szadrin, II. A. Kołganow, III. A. Kozyriew
Finał - Wiatskije Polany (21-22)
I. D. Solannikow, II. N. Szadrin, III. N. Tarasow

Drużynowe Mistrzostwa Rosji Juniorów:
Finał - Kamieńsk Uralski (18-19.02)
I. Stierlitamak - 43, II. Ufa - 38, III. Kamieńsk Uralski - 34

Puchar Rosji:

Finał - Wiatskije Polany (11-12.02)
I. N. Tołoknow, II. E. Krysow, III. A. Szyszegow

Puchar Motocyklowej Federacji Rosyjskiej (MFR):
Finał - lokalizacja i data do ustalenia

===================================================

Kalendarz rozgrywek icespeedway'a w Rosji - sezon 2015/2016:

Drużynowe Mistrzostwa Rosji - Superliga:
1. Runda - Kamieńsk Uralski, 12.12
I. Moskwa, II. Togliatti, III. Ufa
2. Runda - Kamieńsk Uralski, 13.12
I. Moskwa, II. Togliatti, III. Kamieńsk Uralski
3. Runda - Ufa, 23.01
I. Togliatti, II. Moskwa, III. Ufa
4. Runda - Ufa, 24.01
I. Togliatti, II. Ufa, III. Moskwa
5. Runda - Togliatti, 27.02
I. Ufa, II. Togliatti, III. Moskwa
6. Runda - Togliatti, 28.02
I. Togliatti, II. Moskwa, III. Ufa

Drużynowe Mistrzostwa Rosji - Wyższa Liga:
1. Runda - Szadrinsk, 13.02
I. Kamieńsk Uralski, II. Szadrinsk, III. Kumiertau
2. Runda - Szadrinsk, 14.02
I. Kamieńsk Uralski, II. Kumiertau, III. Szadrinsk
3. Runda - Łuchowicy, 21.02
I. Szadrinsk, II. Kamieńsk Uralski, III. Łuchowicy
4. Runda - Łuchowicy, 22.02
I. Szadrinsk, II. Kamieńsk Uralski, III. Kumiertau
5. Runda - Kumiertau, 27.02
I. Kamieńsk Uralski, II. Szadrinsk, III. Kumiertau
6. Runda - Kumiertau, 28.02
I. Kamieńsk Uralski, II. Szadrinsk, III. Kumiertau

Indywidualne Mistrzostwa Rosji:
Półfinał 1 -
Szadrinsk (19-20.12)
I. D. Kołtakow, II. D. Iwanow, III. E. Krysow
Półfinał 2 - Ufa (
19-20.12)
I. I. Kononow, II. N. Krasnikow, III. J. Myszkowiec
Półfinał 3 - Kumiertau (
19-20.12)
I. S. Karaczincew, II. A. Iwanow, III. J. Szarow

Finał 1 - Togliatti (26-27.12)
I. N. Krasnikow, II. I Kononow, III. D. Kołtakow
Finał 2 -
Szadrinsk (03-04.01)
II. D. Kołtakow, II. J. Myszkowiec, III. D. Iwanow

Indywidualne Mistrzostwa Rosji Juniorów:
Półfinał - Kamieńsk Uralski (16-17.01)
I. J. Sajdullin, II. D. Solannikow, III. J. Olejnik

Finał - Łuchowicy (23-24.01)
I. D. Solannikow, D. Walejew, I. Cziczkow

Drużynowe Mistrzostwa Rosji Juniorów:
Finał - Kamieńsk Uralski (30-31.01)
I. Kamieńsk Uralski, II. Ufa, III. Stierlitamak

Puchar Rosji:
Finał 1 - Wiatskije Polany (06-07.02)
I. Karaczincew, II. Tołoknow. III. I. Sajdullin
Finał 2 - Nieftiekamsk (05-06.03)
I. Karaczincew, II. Szarow, III. Krysow, Tołoknow
Finał 3 - Jugorsk (12-13.03)
I. Krysow, II. I. Sajdullin, III. Walejew

Puchar Motocyklowej Federacji Rosyjskiej (MFR):

Finał - Wiatskije Polany (05-06.03)
I. Akułow, II. Kolenkin, III. Swinuchow

Relacje Live

SGB PREMIERSHIP
Somerset Rebels - Leicester Lions
piątek, godzina 20:30
Belle Vue Aces - Rye House Rockets
piątek, godzina 20:30

Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Cash Broker Stal Gorzów 8 14 +64
2. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 7 12 +8
3. Betard Sparta Wrocław 7 11 +39
4. Fogo Unia Leszno 8 10 +54
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit 8 6 -56
6. ROW Rybnik 6 5 -4
7. Get Well Toruń 9 4 -42
8. MrGarden GKM Grudziądz 7 2 -63
Nice 1. Liga Żużlowa
1. Grupa Azoty Unia Tarnów 8 16 +157
2. Lokomotiv Daugavpils 10 14 +43
3. Orzeł Łódź 9 13 +42
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 7 12 +72
5. Arge Speedway Wanda Kraków 9 11 -33
6. Euro Finannce Polonia Piła 8 8 -31
7. Polonia Bydgoszcz 10 3 -127
8. Stal Rzeszów 9 2 -123
2. Liga Żużlowa
1. Speed Car Motor Lublin 8 15 +65
2. Start Gniezno 7 12 +110
3. Ostrovia Ostrów 7 11 +13
4. KSM Krosno

8

11 +14
5. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 7 6 -61
6. Stal-Met Kolejarz Opole 8 3
-31
7. Kolejarz Rawicz 7 0 -110
SGB Premiership
1. Wolverhampton Wolves 12
29
+107
2. Belle Vue Aces 12
28
+35
3. Poole Pirates 11
24
+66
4. King's Lynn Stars 11
22
+4
5. Rye House Rockets 12
18
-18
6. Swindon Robins 10
13
-22
7. Somerset Rebels 13
13
-73
8. Leicester Lions 13
10 -99
Elitserien
1. Masarna Avesta 7 11 +88
2. VMS Elit Vetlanda 7 10 +52
3. Lejonen Gislaved 7 9 -6
4. Smederna Eskilstuna 6 6 -11
5. Dackarna Malilla 6 5 +8
6. Rospiggarna Hallstavik 7 5 -41
7. Piraterna Motala 7 4 -36
8. Indianerna Kumla 7 4 -54
Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Patryk Dudek 51
2.  Jason Doyle 50
3.  Martin Vaculík 44
4.  Fredrik Lindgren 43
5.  Maciej Janowski 41
6.  Piotr Pawlicki 39
7.  Greg Hancock 38
8.  Tai Woffinden 37
9.  Emil Sajfutdinow 33
10.  Bartosz Zmarzlik 32
11.  Niels-Kristian Iversen 28
12.  Chris Holder 27
13.  Matej Žagar 25
14.  Antonio Lindbäck 21
15.  Peter Kildemand 9
16.  Nicki Pedersen 8
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Stanisław Melnyczuk: Przez to, co się dzieje na Ukrainie...

Europejska zima była bardzo udana, ale i trudna dla Stanisława Melnyczuka. Co prawda zajął on czwarte miejsce w Mistrzostwach Argentyny, ale i stracił cały sprzęt, który tam zabrał. Teraz powoli to wszystko odbudowuje i wiele wskazuje na to, że wszystko wraca na właściwe tory u ukraińskiego żużlowca.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka