eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
Grand Prix Chorwacji - Gorican
Po 23. biegu | Ostatnia aktualizacja: 29.08.2010, 14:54
Relacje prowadzi:
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7G. Hancock232333622
10Ch. Harris323333421
14J. Crump332232217
1F. Lindgren332102011
3T. Gollob10323110
6J. Hampel0033118
13Ch. Holder2113T07
4T. Woffinden020226
5R. Holta30300U6
9M. Zetterstroem121116
12A. Jonsson211W26
15D. Watt112026
16K. Bjerre030126
11J. Pavlic021115
8N. Pedersen100214
2H. Andersen210003
17M. Duh00
18J. Tabaka-
 

Bieg po biegu:

1
F. Lindgren3
H. Andersen2
T. Gollob1
T. Woffinden0
Dobry start Golloba, jednak na pierwszym łuku został wypchnięty przez Andersena i spadł na czwarte miejsce. Polak na trzecim okrążeniu wyprzedził Woffindena.
2
R. Holta3
G. Hancock2
N. Pedersen1
J. Hampel0
Świetne wyjście ze startu Holty. Zawodnik przez cztery okrążenia jechał na pierwszej pozycji. Walka o jeden punkt pomiędzy Pedersenem a Hampelem. Polak nie dał rady wyprzedzić Duńczyka.
3
Ch. Harris3
A. Jonsson2
M. Zetterstroem1
J. Pavlic0
Zetterstroem na dystansie minął Pavlica.
4
J. Crump3
Ch. Holder2
D. Watt1
K. Bjerre0
Pewna wygrana Crumpa. Jadący na drugim miejscu - Holder do końca biegu bronił się przed atakiem Watta.
5
F. Lindgren3
M. Zetterstroem2
Ch. Holder1
R. Holta0
6
J. Crump3
Ch. Harris2
H. Andersen1
J. Hampel0
Hampel na drugim łuku popełnił błąd i spadł na czwartą pozycję.
7
G. Hancock3
J. Pavlic2
D. Watt1
T. Gollob0
Hancock na dystansie wyprzedził Pavlica. Chorwat do końca biegu atakował Amerykanina.
8
K. Bjerre3
T. Woffinden2
A. Jonsson1
N. Pedersen0
Na drugim łuku trzeciego okrążenia problemy z utrzymaniem się na motocyklu miał Pedersen.
9
J. Hampel3
F. Lindgren2
J. Pavlic1
K. Bjerre0
Lindgren upada na wejściu w pierwszy wiraż. Powtórka w czteroosobowym składzie. Dobry start Hampela. Pavlic na dystansie wyprzedził Bjerre.
10
R. Holta3
D. Watt2
A. Jonsson1
H. Andersen0
11
T. Gollob3
J. Crump2
M. Zetterstroem1
N. Pedersen0
Gollob ładnym atakiem po wewnętrznej na drugim łuku wyprzedził Crumpa.
12
Ch. Harris3
G. Hancock2
Ch. Holder1
T. Woffinden0
13
G. Hancock3
J. Crump2
F. Lindgren1
A. Jonsson (W)-
Jonnsson na wyjściu z drugiego łuku uderzył jadącego na trzeciej pozycji Crumpa. Bieg przerwany. Jonnsson wykluczony z powtórki.
14
Ch. Holder3
N. Pedersen2
J. Pavlic1
H. Andersen0
Pavlic na drugim łuku czwartego okrążenia wyprzedził Andersena.
15
Ch. Harris3
T. Gollob2
K. Bjerre1
R. Holta0
Dobry start Golloba, jednak na wyjściu z pierwszego łuku Polaka minął Harris.
16
J. Hampel3
T. Woffinden2
M. Zetterstroem1
D. Watt0
Pewna wygrana Hampela.
17
Ch. Harris3
D. Watt2
N. Pedersen1
F. Lindgren0
Harris na dystansie wyprzedził trzech zawodników.
18
G. Hancock3
K. Bjerre2
M. Zetterstroem1
H. Andersen0
19
T. Gollob3
A. Jonsson2
J. Hampel1
Ch. Holder (T) | zm. M. Duh0
Holder dotyka taśmy. Australijczyk wykluczony z powtórki. W miejsce zawodnika pojedzie rezerwowy Duh.
20
J. Crump3
T. Woffinden2
J. Pavlic1
R. Holta0
Pavlic na ostatnim łuku atakiem po wewnętrznej wyprzedził Holtę.
21
Ch. Harris3
F. Lindgren2
J. Hampel1
Ch. Holder0
22
G. Hancock3
J. Crump2
T. Gollob1
R. Holta (U)0
23
G. Hancock6
Ch. Harris4
J. Crump2
F. Lindgren0