eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
ROW Rybnik
Lokomotiv Daugavpils
 
60 : 30
Po 15. biegu | Ostatnia aktualizacja: 04.06.2015, 17:41
Relacje prowadzi: Dominka Adamek
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9T. Batchelor102*14+1
10M. Fricke3233112
11S. Ułamek3333315
12D. NorthD12*25+1
13D. Baliński2*2*31311+2
14K. Woryna1*32*2*8+3
15R. Chmiel2305
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1M. BogdanowD21*14+1
2F. Lindgren202206
3J. Kylmaekorpi211004
4K. Puodżuks100D1
5A. Lindbaeck13D329
6J. Kostygow000
7A. Lebiediew3D1116
 
 
 

Bieg po biegu:

1
M. Fricke3
F. Lindgren2
T. Batchelor1
M. Bogdanow (D)0
4:2
4:2
Trwa proba toru, na niej Andriej Lebiediew i Fredrik Lindgren, a po stronie gospodarzy Dakota North i Max Fricke. W biegu walkę Lindgrena z Batchelorem wykorzystał młody Australijczyk i wygrał otwarcie meczu.
2
A. Lebiediew3
R. Chmiel2
K. Woryna1*
J. Kostygow0
3:3
7:5
Juniorska para gospodarzy nie dała rady dogonić Lebiediewa.
3
S. Ułamek3
J. Kylmaekorpi2
K. Puodżuks1
D. North (D)0
3:3
10:8
Dakota North walczył z Kylmaekorpim o drugie miejsce, ale zanotował defekt.
4
R. Chmiel3
D. Baliński2*
A. Lindbaeck1
A. Lebiediew (D)0
5:1
15:9
Dobrt start Roberta Chmiela, którego do mety eskortował Damian Baliński odpierający ataki Lindbaecka.
5
S. Ułamek3
M. Bogdanow2
D. North1
F. Lindgren0
4:2
19:11
Rywalizację o drugie miejsce z Northem wygrał Maksim Bogdanow.
6
K. Woryna3
D. Baliński2*
J. Kylmaekorpi1
K. Puodżuks0
5:1
24:12
Doskonała akcja Rekinów na drugim łuku przesądziła o ich podwójnej wygranej.
7
A. Lindbaeck3
M. Fricke2
J. Kostygow | zm. A. Lebiediew1
T. Batchelor0
2:4
26:16
Bieg bez większej historii, pierwsze zwycięstwo biegowe gości.
8
D. Baliński3
F. Lindgren2
M. Bogdanow1*
R. Chmiel0
3:3
29:19
Łatwe zwycięstwo Balinskiego, którego próbował gonić Fredrik Lindgren.
9
M. Fricke3
T. Batchelor2*
J. Kylmaekorpi1
K. Puodżuks0
5:1
34:20
Bardzo zaciętą walkę o dwa oczka stoczyli Troy Batchelor i Joonas Kzlmaekorpi. Ostatecznie lepszy reprezentant Australii.
10
S. Ułamek3
D. North2*
A. Lebiediew1
A. Lindbaeck (D)0
5:1
39:21
Kolejne pewne podwójne zwycięstwo gospodarzy, którzy już tylko powiększają przewagę.
11
M. Fricke3
F. Lindgren2
D. Baliński1
J. Kylmaekorpi0
4:2
43:23
Tym razem od Balińskiego na trasie lepszy okazał się być Fredrik Lindgren.
12
S. Ułamek3
K. Woryna2*
M. Bogdanow1
J. Kostygow0
5:1
48:24
Kolejny bieg bez historii wygrany podwójnie przez rybniczan.
13
A. Lindbaeck3
D. North2
T. Batchelor1
K. Puodżuks (D)0
3:3
51:27
Rewelacyjny wyścig Antonio Lindbaecka, który kolejno mijał na dystansie Batchelora i Northa.
14
D. Baliński3
D. North | zm. K. Woryna2*
M. Bogdanow | zm. A. Lebiediew1
J. Kylmaekorpi0
5:1
56:28
Łotysze już nawet nie próbują nawiązać walki i znów przegrywają podwójnie.
15
S. Ułamek3
A. Lindbaeck2
M. Fricke1
F. Lindgren0
4:2
60:30
Na koniec cudowna walka o zwycięstwo pomiędzy niepokonanym ostatecznie Ułamkiem i Lindbaeckiem.