Prz. Pawlicki1
K. Huckenbeck | zm. K. Pieszczek0
5:1
5:1
15:55 - Składy potwierdzone. Po stronie gospodarzy pod numerem 16. wystąpi Gleb Czugunow, natomiast pod numerem 8. po stronie gości Krystian Pieszczek. We Wrocławiu bezchmurne niebo i ok 30 st. C. Obie drużyny są już po obchodzie toru. Niedługo próba toru.
16:05 - rozpoczęła się próba toru. Ze strony gości nawierzchnię sprawdzają Przemysław Pawlicki i Antonio Lindbaeck, natomiast ze strony gospodarzy Maciej Janowski i Tai Woffinden.
16:25 - Rozpoczęła się prezentacja.
16:27 - Wylosowano pierwszy zestaw startowy. 16:30 - Prezentacja dobiegła końca. Za chwilę pierwszy bieg!

Rezerwa zwykła: Gleb Czugunow za Damiana Dróżdża.
Rezerwa zwykła: Krystian Pieszczek za Kaia Huckenbecka.

Wrocławianie najlepiej ze startu. Pawlicki do końca atakował Czugunowa lecz bez skutku.
10:2
Wojdyło minął Wieczorka na trasie. Bieg bez historii. Sędzia zarządził dodatkowe polewanie toru. Chwila przerwy.
15:3
Janowski pewnie ze startu, który obejmuje prowadzenie. Milik po chwili do niego dołączył i wrocławianie pomknęli po wygraną.
4
M. Fricke3
M. Drabik2*
A. Laguta1
5:1
20:4
Łaguta prowadził, lecz minął go Drabik, a zaraz potem Fricke. Łaguta próbował przedzielić parę gospodarzy, lecz bez skutku. Lotarski nie liczył się w stawce. Przerwa na kosmetykę toru.
5
V. Milik2*
5:1
25:5

Ponownie lepszy start gospodarzy. Goście zamiast atakować gospodarzy, walczyli między sobą. Pogrom.
6
M. Fricke3
A. Lindbaeck2
P. Wojdyło (W)0
3:3
28:8
Bieg przerwany. Nierówny start. Wojdyło otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.
Ponownie bieg przerwany. Po starcie Buczkowski i Wojdyło zczepili się motocyklami i zanotowali upadek. Wojdyło wykluczony z powtórki. Buczkowski wrócił do parku maszyn o własnych siłach. Wojdyło wstał, lecz tor niestety opuścił w karetce. Obaj zawodnicy są zdolni do dalszej jazdy.
Ponownie bieg przerwany. Nierówny start. Fricke otrzymał ostrzeżenie.

Nareszcie udało się odjechać ten bieg. Świetna walka pomiędzy Fricke i Lindbaeckiem o pierwsze miejsce. Ostatecznie górą Australijczyk.
31:11

Laguta najlepiej ze startu, który pomknął po pewne zwycięstwo.
36:12
Kolejne podwójne zwycięstwo gospodarzy. Pawlicki z Huckenbeckiem nie mogli dojść do porozumienia, który ma gonić gospodarzy.
9
D. Dróżdż | zm. G. Czugunow1
K. Buczkowski0
4:2
40:14
Buczkowski minął Czugunowa, lecz ten szybko skontrował i odbił pozcyję. Całe zamieszanie wykorzystał Lindbaeck, który wyjechał na drugą pozycję. Czugunow do końca gonił Lindbaecka. Woffinden daleko z przodu.
10
V. Milik3
A. Laguta2
M. Janowski1
4:2
44:16
Gospodarze najlepiej ze startu i objęli podwójne prowadzenie. Łaguta minął na drugim okrążeniu Janowskiego. Rosjanin do końca atakował Milika, lecz to zawodnik gospodarzy dotarł na metę jako pierwszy. Przerwa na równanie toru.
11
D. Dróżdż | zm. G. Czugunow3
M. Fricke2*
5:1
49:17

Ponownie gospodarze lepiej ze startu. Huckenbeck minął na trzecim okrążeniu Fricke'a, lecz ten szybko skontrował. Czugunow z pewnym zwycięstwem. Betard Sparta zapewniła sobie zwycięstwo w tym meczu.
12
Prz. Pawlicki3
M. Janowski2
P. Wojdyło1
3:3
52:20
Przemysław Pawlicki objął prowadzenie po starcie. Wieczorek zupełnie nie liczył się w stawce.
13
A. Laguta3
T. Woffinden2
V. Milik1*
3:3
55:23
Laguta najlepiej ze startu i wyjechał na pierwszą pozycję. Woffinden próbował zaatakować Rosjanina, lecz był on za szybki.
14
K. Huckenbeck3
V. Milik | zm. M. Drabik2
M. Janowski1*
3:3
58:26
Rezerwa zwykła: Maksym Drabik za Vaclava Milika.
Drabik minął Pawlickiego, a Huckenbeck Janowskiego. Drabik jeszcze minął kolegę z pary.
15
A. Laguta3
M. Fricke2
3:3
61:29
Laguta najlepiej ze startu, lecz to Fricke wyjechał na pierwsze miejsce. Laguta jednak minął Australijczyka. Z tyłu Lindbaeck atakował Woffindena. Pewne zwycięstwo Laguty.