eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie
Po 23. biegu | Ostatnia aktualizacja: 31.05.2018, 19:37
Relacje prowadzi: Tomasz Sternik
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
2K. Kasprzak233333017
5B. Zmarzlik112333316
1P. DudekW21322212
12Sz. Woźniak311222112
4M. Michelsen10332110
9P. Przedpełski0322119
11K. Buczkowski113218
14G. Walasek2231D08
16A. Miedziński13022W8
3T. Jędrzejak331007
13V. Milik301037
8D. Kubera320106
10Prz. Pawlicki202116
15R. Karczmarz020136
6P. Protasiewicz012014
7A. Thomsen200D02
 

Bieg po biegu:

1
T. Jędrzejak3
K. Kasprzak2
M. Michelsen1
P. Dudek (W)0
Piękna pogoda w Gorzowie, zapowiadają się arcyciekawe zawody. Za chwilę pierwszy wyścig turnieju. W inauguracyjnym wyścigu świetny start z drugiego pola Krzysztofa Kasprzaka, który zamyka przy krawężniku Patryka Dudka. Niespodziewanie po zewnętrznej mija go jednak Tomasz Jędrzejak i wygrywa ten bieg. Patryk Dudek za przekroczenie linii toru zostaje wykluczony w tym biegu przez sędziego zawodów.
2
D. Kubera3
A. Thomsen2
B. Zmarzlik1
P. Protasiewicz0
Świetny start z czwartego pola Dominika Kubery. Po zewnętrznej Bartosza Zmarzlika objeżdża Thomsen. Ładna walka o pierwszą lokatę do samej linii mety pomiędzy Duńczykiem, a juniorem Fogo Unii Leszno. Ostatecznie to Polak dowozi do mety 3 oczka.
3
Sz. Woźniak3
Prz. Pawlicki2
K. Buczkowski1
P. Przedpełski0
Doskonały start z czwartego pola Szymona Woźniaka, który zamyka rywali w pierwszym łuku. Walka o drugą lokatę pomiędzy Pawlickim, a Buczkowskim. Ostatecznie do mety na drugim miejscu przyjeżdża ten pierwszy.
4
V. Milik3
G. Walasek2
A. Miedziński1
R. Karczmarz0
Po raz kolejny czwarty tor daje olbrzymi handicap startującemu z tego pola. Dzięki temu Vaclav Milik wygrywa start i zarazem wyścig. Bieg bez historii. Po pierwszej serii niespodziewanie główni faworyci do wygrania, czyli Dudek i Zmarzlik, daleko w klasyfikacji.
5
P. Przedpełski3
P. Dudek2
B. Zmarzlik1
V. Milik0
Bardzo dobry start Pawła Przedpełskiego z czwartego pola, który zamknął rywali już w pierwszym łuku. Do samej linii mety naciskał go Patryk Dudek, jednak zawodnik z Torunia nie dał sobie odebrać trzech oczek.
6
K. Kasprzak3
G. Walasek2
P. Protasiewicz1
Prz. Pawlicki0
Atomowy start z trzeciego pola Krzysztofa Kasprzaka, który pewnie wygrywa wyścig, za jego plecami walka o drugą lokatę pomiędzy Walaskiem, a Protasiewiczem. Daleko z tyłu Przemek Pawlicki.
7
T. Jędrzejak3
R. Karczmarz2
K. Buczkowski1
A. Thomsen0
Z czwartego pola najlepszy start Tomasz Jędrzejaka, który pewnie wygrywa ten wyścig. Piękna walka o drugą lokatę, ostatecznie Rafal Karczmarz bardzo ładnym atakiem wyprzedza Krzysztofa Buczkowskiego.
8
A. Miedziński3
D. Kubera2
Sz. Woźniak1
M. Michelsen0
Dobry start z drugiego pola Dominika Kubery, lecz atakiem po zewnętrznej objeżdża go Adrian Miedziński i dowozi do mety pewne zwycięstwo. Po dwóch seriach startów niespodziewanie na prowadzeniu zawodnik II-ligowej Stali Rzeszów, Tomasz Jędrzejak. Tuż za nim faworyt gospodarzy Krzysztof Kasprzak oraz junior Fogo Unii Leszno, Dominik Kubera.
9
K. Buczkowski3
P. Protasiewicz2
P. Dudek1
A. Miedziński0
Chmury nad Gorzowem, zaczęło mocno padać. Doskonały start z czwartego pola Krzysztofa Buczkowkiego. Ładna walka o pozostałe lokaty. Ostatecznie na drugim i trzecim miejscu przyjeżdżają Protasiewicz i Dudek.
10
K. Kasprzak3
B. Zmarzlik2
Sz. Woźniak1
R. Karczmarz0
"Bratobójczy" pojedynek zawodników gospodarzy. Z czwartego pola świetny start Krzysztofa Kasprzaka, który dowozi pewne trzy oczka. Na drugim okrążeniu Zmarzlik wyprzedza Szymona Woźniaka.
11
G. Walasek3
P. Przedpełski2
T. Jędrzejak1
D. Kubera0
Z czwartego pola bieg wygrywa Grzegorz Walasek. Ładna walka o dwa punkty pomiędzy Przedpełskim, a Jędrzejakiem. Ostatecznie do mety na drugim miejscu przyjeżdża zawodnik z Torunia.
12
M. Michelsen3
Prz. Pawlicki2
V. Milik1
A. Thomsen0
Start wygrywa z drugiego pola Mikkel Michelsen i dowozi pewne zwycięstwo. Ładnym atakiem po zewnętrznej Pawlicki wyprzedza Milika. Thomsen po tym jak w pierwszym łuku został wywieziony w bandę przez Pawlickiego przyjeżdża daleko z tyłu. Po trzech seriach startów na prowadzeniu zawodnik gospodarzy, Krzysztof Kasprzak.
13
P. Dudek3
Sz. Woźniak2
G. Walasek1
A. Thomsen (D)0
Doskonały start z czwartego pola Patryka Dudka, który pewnie wygrywa w tym biegu. Grzegorz Walasek wyprzedza ładnym atakiem Andersa Thomsena. Duńczykowi na ostatnim okrążeniu defektuje motor.
14
K. Kasprzak3
K. Buczkowski2
D. Kubera1
V. Milik0
Bardzo dobry start z pierwszego pola Krzysztofa Kasprzaka, który w pierwszym łuku wywozi pod bandę jadącego z czwartego pola Buczkowskiego i wygrywa wyścig. Bieg bez historii.
15
B. Zmarzlik3
A. Miedziński2
Prz. Pawlicki1
T. Jędrzejak0
Bardzo dobry start Miedzińskiego oraz Zmarzlika. Zawodnik miejscowej Stali jedzie bardziej optymalną, zewnętrzną ścieżką i wygrywa wyścig. Ładna walka o trzecią lokatę pomiędzy Pawlicki, a Jędrzejakiem. Ostatecznie jeden punkt dowozi do mety ten pierwszy.
16
M. Michelsen3
P. Przedpełski2
R. Karczmarz1
P. Protasiewicz0
Świetny start z trzeciego pola Mikkela Michelsena. Ładna walka o trzy oczka pomiędzy Duńczykiem, a Przedpełskim. Ostatecznie Duńczyk zwycięża w tym biegu. Po czterech seriach startów na zdecydowanym prowadzeniu faworyt gospodarzy, Krzysztof Kasprzak.
17
R. Karczmarz3
P. Dudek2
Prz. Pawlicki1
D. Kubera0
Start wygrywa z trzeciego pola zawodnik gospodarzy, Rafał Karczmarz pozostawiając rywali daleko z tyłu. Przemek Pawlicki próbował odebrać Patrykowi Dudkowi dwa oczka, lecz bez powodzenia.
18
K. Kasprzak3
A. Miedziński2
P. Przedpełski1
A. Thomsen0
Krzysztof Kasprzak zamyka w pierwszym łuku przy krawężniku Pawła Przedpełskiego i pewnie wygrywa. Adrian Miedziński ładnym atakiem wyprzedza również zawodnika z Torunia. Zacięta walka o jeden punkt pomiędzy Przedpełskim, a Thomsenem. Ostatecznie to Polak zajmuje trzecią lokatę.
19
V. Milik3
Sz. Woźniak2
P. Protasiewicz1
T. Jędrzejak0
Świetny start z drugiego pola Szymona Woźniaka, ładnym atakiem po zewnętrznej objeżdża go Milik, który pewnie wygrywa.
20
B. Zmarzlik3
M. Michelsen2
K. Buczkowski1
G. Walasek (D)0
Upadek Krzysztofa Buczkowskiego w pierwszym łuku, bieg przerwany. Na szczęście zawodnik z Grudziądza wstaje o własnych siłach. Bieg zostanie powtórzony w pełnej obsadzie. W powtórce świetny start z czwartego pola Mikkela Michelsena. Na ostatnim okrążeniu skutecznym atakiem wyprzedza go jednak ulubieniec publiczności, Bartosz Zmarzlik. Ostatecznie do półfinałów awansowali: Kasprzak, Zmarzlik, Michelsen, Woźniak, Miedziński, Przedpełski, Dudek, Walasek.
21
K. Kasprzak3
Sz. Woźniak2
P. Przedpełski1
G. Walasek0
W pierwszym półfinale najlepiej wystartował z drugiego pola Kasprzak i pewnie zwyciężył. Po bardzo ładnej, zaciętej walce drugą lokatę, gwarantującą awans do finału dowozi Szymon Woźniak.
22
B. Zmarzlik3
P. Dudek2
M. Michelsen1
A. Miedziński (W)-
W drugim łuku upada Mikkel Michelsen, bieg przerwany. Za spowodowanie przerwania wyścigu wykluczony zostaje Adrian Miedziński. W powtórce doskonały start Patryka Dudka, za jego plecami walka pomiędzy Zmarzlikiem, a Michelsem o drugą lokatę. Zmarzlik wyprzedza Michelsena jak i Dudka atakiem przy krawężniku. Ostatecznie do finału wjeżdżają Zmarzlik oraz Dudek.
23
B. Zmarzlik3
P. Dudek2
Sz. Woźniak1
K. Kasprzak0
W finałowym wyścigu najlepszym refleksu wykazuje się Patryk Dudek, jednak na przeciwległej prostej objeżdża go Bartosz Zmarzlik.Zawodnik miejscowej drużyny pewnie wygrywa ten wyścig i tym samym zwycięża w Memoriale Edwarda Jancarza 2018! Na podium znaleźli się jeszcze Patryk Dudek oraz Szymon Woźniak.