J. Kołodziej1
J. Hampel0
5:1
5:1
Start należał do pary z Tarnowa. Pedersen i Mroczka do same końca nie oddali prowadzenia.

6:6
Wygrany start przez Dominika Kuberę do którego szybko dołączył Bartosz Smektała. Parę z Leszna próbował rozdzielić Patryk Rolnicki, lecz bez skutku.
8:10
Na drugim łuku pierwszego okrążenia upada Piotr Pawlicki. Sędzia zawodów z powtórki wyklucza Petera Kildemanda jako sprawce upadku Pawlickiego. W drugiej odsłonie biegu po raz kolejny na prowadzenie wysunął się Piotr Pawlicki,do którego dołączył Kurtz. Na dystansie Jamróg wyprzedził kapitana Fogo Unii Leszno .
11:13
Sajfutdinow po dobrym starcie objął prowadzenie, ale już na dystansie został minięty przez Kennetha Bjerre.

Przerwa na kosmetykę. W Tarnowie nastąpiła awaria polewaczki, a na torze pojawili się strażacy.
14:16
Najlepiej ze startu wyszła para z Leszna. Jamróg szybko uporał z Jarosławem Hampelem. Po chwili Hampela minął także Kildemand.
6
Pi. Pawlicki3
B. Kurtz2*
K. Bjerre1
1:5
15:21
Dobry start Bjerre. Duńczyk do końca gonił Kurtza, jednak musiał uznać wyższość młodego Australijczyka.
7
A. Mroczka1
B. Smektała0
4:2
19:23
Dobry start duetu z Tarnowa, który przez moment objęli prowadzenie 5:1. Lecz skutecznym atakiem Sajfutdinow minął Mroczkę, a następnie do ostatnich metrów ścigał Pedersena. Przerwa na kosmetykę.
8
K. Bjerre3
J. Kołodziej2
J. Hampel1*
3:3
22:26
Start należał do Bjerre. Kołodziej przez cztery okrążenia nękał atakami Duńczyka, lecz bez skutecznie.
9
N. Pedersen2
A. Mroczka1*
B. Kurtz0
3:3
25:29
Pedersen na dystansie został minięty przez Pawlickiego. Duńczyk nie dał za wygraną i do samego końca próbował odebrać pierwszą lokate
10
J. Jamróg3
D. Kubera1*
P. Kildemand0
3:3
28:32
Atomowy start Jamróga, który prowadzenie nie oddał aż do linii mety. Kildemand starał się rozdzielić duet Fogo Unii Leszno, lecz bez skutecznie.
11
K. Bjerre3
Pi. Pawlicki1*
A. Mroczka0
3:3
31:35
Bjerre prowadził od startu do mety. Spore odległości między zawodnikami.
12
B. Smektała3
J. Hampel2*
J. Jamróg1
1:5
32:40
Świetny start Bartosza Smektały, do którego dołączył Jarosław Hampel. Fogo Unia Leszno do mety nie oddała prowadzenia.