eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
Finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii
Po 21. biegu | Ostatnia aktualizacja: 11.06.2018, 23:21
Relacje prowadzi: Bartłomiej Florek
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7R. Lambert33333318
4D. Bewley22033212
13C. Cook13133112
8K. Howarth2122310
12S. Nicholls2312210
16J. Garrity30322010
3R. Schlein023319
2D. King303118
5J. Auty112127
10C. Harris032027
1R. Lawson121116
6L. Kerr012205
9A. Morris101103
11A. Ellis300003
14R. WorrallD2013
15S. Worrall2103
17J. SmithW00
18K. Bickley00
 
 

Bieg po biegu:

1
D. King3
D. Bewley2
R. Lawson1
R. Schlein0
Bewley wyprzedził Lawsona na pierwszym okrążeniu, później naciskał na Kinga - jednak ten utrzymał się na prowadzeniu.
2
R. Lambert3
K. Howarth2
J. Auty1
L. Kerr0
Kolejność końcowa ułożyła się po starcie.
3
A. Ellis3
S. Nicholls2
A. Morris1
C. Harris0
Świetny start Ellisa. Nicholls minął Morrisa na trzecim okrążeniu.
4
J. Garrity3
S. Worrall2
C. Cook1
R. Worrall (D)0
Po starcie prowadził Steve Worrall. Garrity mocno naciskał na Steve'a Worralla, dzięki czemu na drugim okrążeniu objął prowadzenie. Defekt Richiego Worralla na czwartej pozycji.
5
C. Cook3
R. Lawson2
J. Auty1
A. Morris0
Auty minął Morrisa jeszcze na pierwszym okrążeniu. Lawson próbował odebrać prowadzenie Cookowi, lecz bezskutecznie.
6
C. Harris3
R. Worrall2
L. Kerr1
D. King0
Harris jeszcze na pierwszym okrążeniu minął Worralla. Tej samej sztuki próbował Kerr.
7
R. Lambert3
R. Schlein2
S. Worrall1
A. Ellis0
Wyścig pełen tasowania się na trasie.
8
S. Nicholls3
D. Bewley2
K. Howarth1
J. Garrity0
Howarth świetnie wyszedł ze startu, jednak Nicholls i Bewley minęli Go na dystansie.
9
J. Garrity3
L. Kerr2
R. Lawson1
A. Ellis0
Kerr dobrze wyszedł ze startu, jednak na końcu pierwszego okrążenia minął Go Garrity. Kerr próbował odbić pozycję, lecz bezskutecznie.
10
D. King3
J. Auty2
S. Nicholls1
S. Worrall0
Auty z Kingiem upadli na pierwszym łuku. Powtórka w czterech.

Auty minął Nichollsa na trzecim okrążeniu.
11
R. Schlein3
K. Howarth2
A. Morris1
R. Worrall (W) | zm. J. Smith0
Worrall nie zdążył na start z powodu pęknięcia łańcucha w motocyklu. Jest wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut, za niego Smith.

W powtórce Smith mocnym zejściem do wewnętrznej spowodował zajście, w którym Schlein nie mógł opanować motocykla i tym samym upadł. Smith wykluczony.

W trzeciej odsłonie tego biegu Schlein minął na drugim okrążeniu Howartha.
12
R. Lambert3
C. Harris2
C. Cook1
D. Bewley0
Steve Worrall wycofał się z zawodów. Skutkiem wycofania jest niedyspozycja związana ze słabszą dyspozycją po kontuzji.

Cook świetnie wyszedł ze startu, jednak Lambert i Harris minęli Cooka na dystansie. Później między Lambertem a Harrisem toczyła się walka o zwycięstwo, z której zwycięsko wyszedł Lambert.
13
R. Lambert3
S. Nicholls2
R. Lawson1
R. Worrall0
Mimo walki na trasie zawodnicy ukończyli bieg w kolejności, z jakiej wyszli ze startu. Ciekawostka: Richie Worrall wystartował na motocyklu brata-bliźniaka Steve'a, który wycofał się z zawodów.
14
C. Cook3
K. Howarth2
D. King1
A. Ellis0
Howarth minął Kinga jeszcze na pierwszym okrążeniu. Tej samej sztuki próbował Ellis, lecz bezskutecznie.
15
R. Schlein3
J. Garrity2
J. Auty1
C. Harris0
Na pierwszym okrążeniu trwała walka między Garritym a Schleinem o prowadzenie, z której zwycięsko wyszedł Australijczyk z brytyjską licencją.
16
D. Bewley3
L. Kerr2
A. Morris1
S. Worrall | zm. K. Bickley0
Bickley w miejsce Steve'a Worralla.

Kerr prowadził po starcie, jednak na trzecim okrążeniu wyprzedził Go Kerr.
17
K. Howarth3
C. Harris2
R. Lawson1
S. Worrall | zm. J. Smith0
Smith zastąpi Steve'a Worralla.

Piękna walka między Howarthem, Harrisem i Lawsonem o prowadzenie.
18
R. Lambert3
J. Garrity2
D. King1
A. Morris0
King świetnie wystartował, jednak Lambert i Garrity minęli Go na dystansie.
19
C. Cook3
S. Nicholls2
R. Schlein1
L. Kerr0
Schlein świetnie wyszedł ze startu, jednak najpierw minął Go Nicholls, a potem Cook. Na ostatniej prostej natomiast Cook wyrwał zwycięstwo Nichollsowi.
20
D. Bewley3
J. Auty2
R. Worrall1
A. Ellis0
Bewley z czwartej pozycji przedostał się na prowadzenie.

Pewni udziału w finale są Lambert i Cook, a o kolejne dwa miejsca w finale powalczą Bewley, Howarth, Nicholls i Garrity.

Bewley i Garrity w finale!
21
R. Lambert3
D. Bewley2
C. Cook1
J. Garrity0
Piękna walka w finałowym wyścigu! Zawodnicy tasowali się pozycjami. Prowadzącego Bewley'a minął Lambert na pierwszym okrążeniu, a Cook wyrwał trzecią pozycję Garrity'emu. Bewley próbował odbić prowadzenie Lambertowi, lecz bezskutecznie.