D. Bellego (Z/Z) | zm. C. Mountain1
N. Morris (U)0
5:1
5:1
Doskonała jazda parą zawodników gospodarzy, pewne podwójne zwycięstwo. Upadek Nicka Morrisa na czwartym okrążeniu, zawodnik o własnych siłach opuścił tor.
7:5
Doskonały start Connora Mountaina, który pewnie wygrywa ten wyścig. Upadek na ostatnim okrążeniu Greavesa, bieg zostaje przerwany, ale wyniki zostają zaliczone.
15:9
Cameron Heeps wygrywa start i pewnie wygrywa wyścig, przewaga gospodarzy wzrasta do 6 oczek.
20:10
Doskonała jazda parą od startu do mety zawodników gospodarzy.
23:13
Bieg bez historii, pewne zwycięstwo Troya Batchelora.
27:15
Tobiasz Musielak upada na pierwszym łuku, na szczęście niegroźnie jest wykluczony. W powtórce pewne zwycięstwo Roryego Schleina.
8
D. Bellego (Z/Z) | zm. C. Mountain2
J. Smith1
A. Morris0
3:3
30:18
Connor Mountain w zastępstwie Dawida Bellego. Ashley Morris wjeżdża w taśmę, w powtórce pojedzie z 15-metrową stratą do rywali. Pewna wygrana Camerona Heepsa.
9
S. Masters3
C. Mountain | zm. J. Smith1*
K. Howarth (W)0
3:3
33:21
Howarth za spowodowanie przerwania wyścigu zostaje wykluczony z powtórki. W powtórce dobry i pewna wygrana Sama Mastersa.
37:23
Dobry start Morrisa, który pewnie zwycięża. Na trzecim okrążeniu , mającego problemy ze sprzętem Musielaka wyprzedza Jacob Thorssell.
40:26
Świetny start i pewna wygrana biegowa Roryego Schleina.
12
K. Howarth3
N. Greaves | zm. C. Heeps2*
A. Ellis1
5:1
45:27
Howarth wygrywa start, dołącza do niego Heeps i gospodarze pewnie wygrywają podwójnie. Tym samym zapewniają sobie zwycięstwo w tym spotkaniu.
13
N. Morris2*
R. Schlein1
J. Thorssell0
1:5
46:32
Start wygrywają goście, pierwsze podwójne zwycięstwo biegowe zawodników Swindon Robins.