F. Lindgren (Z/Z) | zm. M. Michelsen1
K. Bjerre0
2:4
2:4
Za kontuzjowanego Fredrika Lindgrena w dzisiejszych zawodach stosowana będzie tzw Z/Z. W pierwszym biegu za Lindgrena pojedzie Michelsen. Start inauguracyjnego wyścigu wygrywa Bjerre, objeżdżają go jednak zarówno Jensen jak i Michelsen. Na ostatnim wirażu pięknym atakiem Tai Woffinden wyprzedza Michelsena i zdobywa ważne dwa oczka.
3:9
Start wygrywają goście. Pewne zwycięstwo biegowe zawodników Smederny. Ich przewaga w meczu wzrasta do 6 oczek.
6:12
Michelsen z drugiego pola zamyka Protasiewicza przy krawężniku. Popularny Pepe odzyskuje 3 oczka po bardzo ładnym ataku na trzecim okrążeniu. Piękny wyścig.
4
N. K. Iversen3
P. Aspgren2*
A. Thomsen0
1:5
7:17
Start znów wygrywają goście, o dwa oczka zacięta walka pomiędzy Aspgrenem, a Thomsenem. Ostatecznie dwa oczka do mety dowozi junior gości. Przewaga drużyny z Eskilstuny wzrasta do 10 punktów.
5
K. Bjerre3
K. Buczkowski2
L. Ekloef1*
3:3
10:20
Start wygrywa Buczkowski, objeżdża go przy bandzie Bjerre i pewnie wygrywa ten wyścig.
6
F. Lindgren (Z/Z) | zm. N. K. Iversen2*
K. Gomólski | zm. T. Woffinden1
P. Protasiewicz (W)-
1:5
11:25
Woffinden w miejsce Gomólskiego. Upadek na drugim wirażu Piotra Protasiewicza, bieg przerwany. Popularny Pepe zostaje wykluczony z powtórki. Start wygrywają goście. Woffinden do samej linii mety siedzi na kole Iversenowi, jednak Duńczyk broni drugiego miejsca.
16:26
Start wygrywają goście, Buczkowski popełnia jednak fatalny błąd zajeżdżając drogę Michelsenowi i zawodnicy Smederny spadają na koniec stawki. Wykorzystują to gospodarze i wygrywają ten bieg podwójnie.
8
K. Gomólski | zm. K. Bjerre2
P. Aspgren1
P. Protasiewicz0
2:4
18:30
Bjerre w miejsce Gomólskiego. Start wygrywa Bjerre, atakiem po zewnętrznej wyprzedza go Iversen i pewnie wygrywa w tym wyścigu.
9
A. Thomsen2
F. Lindgren (Z/Z) | zm. P. Aspgren1
L. Lindgren0
2:4
20:34
Thomsen wygrywa start, niesamowicie dziś szybki Jepsen Jensen objeżdża go po zewnętrznej. Kolejne biegowe zwycięstwo gości. Ich przewaga w meczy wzrasta do 14 oczek.
10
N. K. Iversen2
L. Ekloef1*
3:3
23:37
Nierówny start, bieg przerwany. W powtórce lepsi na starcie goście, atakiem po zewnętrznej wyprzedza ich jednak Tai Woffinden. Bardzo szybki Brytyjczyk pewnie wygrywa ten bieg.
11
A. Thomsen3
F. Lindgren (Z/Z) | zm. M. J. Jensen1*
3:3
26:40
Start wygrywa Michelsen, atakiem przy krawężniku mija go Thomsen. Piękna walka trójki Duńczyków: Michelsena, Thomsena, Iversena o zwycięstwo w tym biegu. Ostatecznie wygrywa zawodnik gospodarzy.
12
K. Buczkowski2*
P. Protasiewicz1
K. Bjerre0
1:5
27:45
Najszybszy na starcie Jepsen Jensen, za jego plecami piękna walka o dwa punkty pomiędzy Buczkowskim, a Protasiewiczem. Ostatecznie na drugim miejscu na linię mety wjeżdża zawodnik gości.
13
A. Thomsen1
4:2
31:47
Gospodarze wygrywają start, Iversen atakiem przy bandzie wyprzedza Thomsena. Michelsen do samej linii mety naciska Thomsena, jednak zawodnik gospodarzy broni jeden punkt w tym biegu.
14
A. Thomsen2
P. Aspgren (W)-
3:3
34:50
Upadek Piotra Protasiewicza na drugim wirażu. Bieg przerwany. Za spowodowanie przerwania wyścigu z powtórki wykluczony zostaje Pontus Aspgren. W powtórce start zdecydowanie wygrywa Jepsen Jensen. Thomsen walczy z liderem gości o zwycięstwo , lecz bez rezultatu.
15
K. Bjerre2*
N. K. Iversen1
K. Buczkowski0
5:1
39:51
Start wygrywa Iversen, piękny atakiem po zewnętrznej wyprzedza go Woffinden, na drugim okrążeniu lidera gości wyprzedza również Bjerre i gospodarze na otarcie łeż wygrywają ostatni bieg podwójnie. Ostatecznie drużyna Smederny Eskilstuna wygrywa w meczu wyjazdowym z drużyną Indianerny Kumla w stosunku 51:39!