P. Miesiąc1*
J. Kostygow0
3:3
3:3
Dość dobrym refleksem popisał się Jewgienij Kostygow, który następnie bardzo szybko spadł na ostatnią pozycję.
8:10
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie otrzymali Kjastas Puodżuks oraz Sam Masters.

Goście wyszli ze startu na 5:1, jednak na dystansie z Samem Mastersem poradził sobie Kjastas Puodżuks.
13:11
Nile Tufft upadł na tor. W chwili zdarzenia młodzieżowiec gości znajdował się daleko za resztą stawki. Żużlowiec zdołał ewakuować się na murawę, ale pomimo tego sędzia zdecydował się przerwać wyścig. Wyniki biegu zostały zaliczone, a junior wypożyczony z Falubazu wykluczony. Nile Tufft otrzymał czerwoną kartkę!
14:16
Pewny triumf Pawła Miesiąca. Dawid Lampart świetnie obronił się przed atakującą go parą gospodarzy.
18:18
Robert Lambert do końca naciskał na Petera Ljunga. Brytyjczyk pomimo starań nie zdołał wyprzedzić swojego rywala.
7
W. Lampart3
A. Jonsson2*
T. Lahti1
1:5
19:23
Bezproblemowe podwójne zwycięstwo pary Speed Car Motoru Lublin.
8
P. Ljung3
D. Lampart2
A. Trofimow0
3:3
22:26
Kolejność na mecie ukształtowała się już na starcie.
25:29
Wiktor Lampart pojedzie w ramach rezerwy zwykłej.

Kolejny bieg bez większych emocji.
10
K. Puodżuks3
A. Jonsson2
4:2
29:31
Andreas Jonsson imponował szybkością na trasie. Szwed robił co mógł by znaleźć się przed Kjastasem Puodżuksem, lecz nie udała mu się ta sztuka.

33:39
Na pierwszym łuku podniosło motocykl Dawida Lamparta, przez co spadł na ostatnie miejsce. 28-latek pomimo tego bardzo szybko odzyskał utraconą pozycję i zainkasował jedno "oczko".