D. Lampart1*
T. Batchelor0
3:3
3:3
Bardzo dobry start gospodarzy, którzy pewnie prowadzili podwójnie przez dwa okrążenia. Jednak najpierw Miesiąc po wewnętrznej a na ostatnim łuku Lampart wyprzedzili Batchelora i finał Nice 1LŻ rozpoczyna się od remisu.
7:5
Znów najszybsi ze startu gospodarze, ale szybko poradził sobie z nimi Wiktor Lampart. Gdy już wydawało się, że będzie kolejny remis, to na ostatnim łuku skutecznie pierwszą pozycję zaatakował Lars Skupień.
11:7
Szczepaniak dobrze wyszedł ze startu i jadąc po zewnętrznej wyprzedził wszystkich i objął prowadzenie z dużą przewagą. Lambert do końca atakował Lebiediewa, ale nieskutecznie i przewaga gospodarzy wzrasta do 4 punktów.
4
A. Jonsson3
L. Skupień2
K. Woryna1*
3:3
14:10
Wielkie emocje w Rybniku. Skupień, Jonsson i Woryna jechali cały czas w kontakcie. Przez trzy okrążenia Skupień bronił pierwszego miejsca przed Jonssonem, który cały czas miał na kole lidera gospodarzy Kacpra Worynę. Ostatecznie Szwed zdołał wejść pod łokieć rybnickiego juniora i wygrał ten wyścig.
15:15
Bieg przerwany. Na wejściu w pierwszy łuk czwartego okrążenia Miesiąc wszedł pod Lebiediewa a ten się przewrócił. Czekamy na decyzję sędziego.

Lebiediew wykluczony, a że zdarzenie miało miejsce na ostatnim okrążeniu zaliczony został wynik 1:5 dla gości.
18:18
Woryna wystrzelił ze startu i z dużą przewagą wygrał wyścig. Goście jadąc parą skutecznie blokowali próby ataków Chmiela.
21:21
Kolejny świetny wyścig z udziałem Andreasa Jonssona. Szwed wygrał start, ale delikatnie odjechał od krawężnika i wcisnął mu się Batchelor. Gdy wydawało się, że zawodnika Motoru wyprzedzi Karpow, ten zaatakował po zewnętrznej zablokował i Karpowa a przy okazji wyprzedził Australijczyka nie oddając prowadzenia do mety.

Na ostatnim łuku o krok od wyprzedzenia Batchelora był jeszcze Wiktor Lampart.
26:22
Świetne zawody jedzie dzisiaj Lars Skupień. Po wygranym starcie przez gości, objechał ich po zewnętrznej i szybko uciekł do przodu. Woryna na starcie został, ale pokazał świetną walkę i na trasie wyprzedził obu zawodników Motoru zapewniając swojej drużynie podwójną wygraną.
28:26
Bieg przerwany. Batchelor wykluczony za dotknięcie taśmy. Karpow otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Zmiana: Skupień za Batchelora

Bieg jeszcze raz przerwany. Karpow otrzymuje drugie ostrzeżenie za utrudnianie startu i jest wykluczony z powtórki biegu.

Lambert dobrze wystartował i pewnie wygrał. Skupień nie dał się wyprzedzić Klingowi.
10
A. Lebiediew3
A. Jonsson2
4:2
32:28
Andreas Jonsson na torze, więc i tym razem wielkie emocje. Gospodarze prowadzili podwójnie, ale Szwed zaczął swoje harce od zewnętrznej po wewnętrzną. Jak już się wydawało, że w końcu gospodarzą wygrają podwójnie, to Szwed na ostatnim okrążeniu wszedł po wewnętrznej pod Szczepaniaka i na wejściu w ostatni łuk był bardzo blisko wyprzedzenia Lebiediewa.
35:31
Miesiąc wygrał start, ale pojechał za szeroko wypychając przy tym Worynę i wyprzedził go Karpow. Jednak zawodnik Motoru szybko, bo już na drugim łuku wszedł pod Karpowa i skutecznie bronił się przed atakami pary gospodarzy.
12
R. Chmiel2*
W. Lampart1
D. Lampart (W)0
5:1
40:32
Bieg przerwany. Lebiediew wjechał ostro w Dawida Lamparta od wewnętrznej i zawodnik Motoru podcinając przy okazji swojego brata wylądował na bandzie. Obaj zawodnicy Motoru wstali z toru o własnych siłach.

Niespodziewanie Sędzia z powtórki wykluczył Dawida Lamparta.

Tym razem gospodarze wyraźnie wygrali start i mimo starań Wiktora Lamparta nie pozwolili się wyprzedzić. Gospodarze prowadzą już ośmioma punktami.
13
R. Lambert3
Mt. Szczepaniak2
A. Jonsson0
3:3
43:35
Lambert wyskoczył ze startu i uzyskał bardzo szybko dużą przewagę. Jonsson starał się atakować Batchelora, ale tym razem nie dał rady skutecznie wyprzedzić kogokolwiek na trasie.
Rezerwa taktyczna: Miesiąc za Klinga

Rybniczanie świetnie rozegrali pierwszy łuk i wyszli na podwójne prowadzenie. Na trzecim okrążeniu przez chwilę Lambert wskoczył na drugie miejsce, ale jadący po zewnętrznej Szczepaniak szybko odbił pozycje.
15
K. Woryna3
A. Jonsson2
P. Miesiąc0
4:2
52:38
Jeszcze raz gospodarze wygrywają bieg. Tym razem 4:2. Woryna świetnie objechał wszystkich po zewnętrznej na przeciwległej prostej i szybko uciekł do przodu. Na drugim miejscu jechał Miesiąc przed Lebiediew, ale zanotował defekt i kiedy wydawało się, że gospodarze wygrają podwójnie, zawodnika ROW - u zaatakował skutecznie Jonsson i uratował 2 punkty dla gości.