G. Hancock1
P. Przedpełski0
5:1
5:1
W inauguracyjnym wyścigu start wygrywa z pierwszego pola Bartosz Smektała. Bardzo ładna walka o drugą lokatę pomiędzy Ljungiem, a Przedpełskim. Ostatecznie minimalnie wygrywa tę walkę Szwed. Podwójne zwycięstwo gospodarzy.
8:4
Nierówny start, bieg przerwany. W powtórce w pierwszym łuku upada Karlsson, bieg ponownie przerwany. Za spowodowanie przerwania wyścigu z powtórki wykluczony zostaje Joel Kling. W kolejnej powtórce bardzo ładna walka pomiędzy Andersenem, a zawodnikami gospodarzy. Ostatecznie z niewielką przewagą wygrywa zawodnik gości.
11:7
Wyrównany start, na prowadzenie wyjeżdżają gospodarze, na drugim okrążeniu Janowski wyprzedza Kildemanda, na ostatnim okrążeniu Duńczyka wyprzedza również Berntzon. Bieg remisowy.
13:11
W pierwszym łuku walka pomiędzy Pedersenem, a Kasprzakiem. Na drugim okrążeniu upada Bech, bieg przerwany. Zawodnik gospodarzy z powtórki zostaje wykluczony. W powtórce start wygrywa z pierwszego pola Kasprzak, do samej linii mety goni go Pedersen, lecz bez powodzenia. 4:2 dla Gości.
16:14
Pewne zwycięstwo Berntzona, który prowadził od startu do mety. Za jego plecami jazda parą zawodników gospodarzy. Bieg remisowy.
20:16
Bardzo ładna walka całej czwórki zawodników. Walka o pierwszą lokatę pomiędzy Vaculikiem, a Przedpełskim, a o jedno oczko pomiędzy Kildemandem, a Hancockiem. Ostatecznie bieg wygrywa Słowak.
7
O. Berntzon2
M. Janowski1*
P. Ljung0
3:3
23:19
Start z czwartego pola wygrywa Smektała, który zamyka rywali z czwartego pola. Do samej linii mety juniora z Leszna gonili zarówno Janowski, jak i Berntzon, ale bez rezultatu. Bardzo skuteczna jazda Bartosza Smektały.
8
H. Andersen2*
M. Vaculik1
1:5
24:24
Start wygrywa Andersen, który zamyka przy krawężniku Kildemanda, pięknym atakiem na drugim okrążeniu Kasprzak wyprzedza obu rywali z Vastervik. 5:1 dla Gości.
9
G. Hancock3
P. Przedpełski1
M. Bech0
2:4
26:28
Na starcie najszybszy Pedersen, atakiem przy bandzie wyprzedza go Greg Hancock. Bieg bez historii. Goście z Malilli po raz pierwszy na prowadzeniu w tym meczu. W dwumeczu na tę chwilę mają 10 oczek przewagi.
10
A. Karlsson2
P. Ljung1*
J. Kling0
3:3
29:31
Na starcie najszybsi gospodarze, Kasprzak wyprzedza parę gospodarzy i pewnie wygrywa. Bardzo dziś szybki wychowanek Unii Leszno jak dotąd jest niepokonany w dzisiejszych zawodach.
11
N. Pedersen3
3:3
32:34
Start wygrywa z pierwszego pola Maciej Janowski. Atakiem na przeciwległej prostej Polaka wyprzedza Pedersen. Ładna jazda parą zawodników gości, którzy dzięki temu dowieźli trzy punkty do mety.
33:39
Wyrównany start, Hancock wywozi zawodników z Vastervik pod bandę, wykorzystuje to Berntzon i dołącza do Amerykanina. Podwójne zwycięstwo gości i drużyna z Malilli praktycznie zapewnia sobie awans do finału Elitserien.
13
M. Janowski3
P. Ljung1*
K. Kasprzak0
3:3
36:42
Kapitalny start z czwartego pola w wykonaniu Macieja Janowskiego. Za jego plecami bardzo ładna walka pomiędzy Pedersenem, Ljungiem a Kasprzakiem. Bieg remisowy. Drużyna Dackarny Malilla zapewnia sobie awans do finału Ligi Szwedzkiej.
14
M. Janowski2*
P. Ljung0
1:5
37:47
Od startu do mety pewne prowadzenie pary gości, przez dwa okrążenia rywalizował z zawodnikami z Maililli Bartosz Smektała. Jednak bardziej doświadczeni zawodnicy gości dowożą podwójne zwycięstwo.
15
M. Vaculik1*
G. Hancock | zm. O. Berntzon0
3:3
40:50
W finałowym wyścigu start wygrywa z drugiego pola Kasprzak i pewnie wygrywa w tym wyścigu. Ostatecznie bieg kończy się remisem i drużyną Dackarny Malilla wygrywa na torze w Vastervik w stosunku 50:40 i zapewnia sobie awans do finału szwedzkiej Elitserien!