B. Kurtz1
P. Przedpełski0
2:4
2:4
Najlepiej rozegrany pierwszy łuk przez Sajfutdinowa. w pierwszej fazie biegu Fogo Unia Leszno prowadziła 5:1, w to wszystko wmieszał się Madsen, który rozdzielił parę z Leszna.

5:7
Dobry start Michała Gruchalskiego, jednak Smektała szybko uporał się z rywalami i wyszedł na prowadzenie. Dominik Kubera mimo ataków na Gruchalskiego nie udało mu się minąć młodzieżowca z Częstochowy.
7:11
Na podwójne prowadzenie wyszli zawodnicy z Leszna. Na ostatnim łuku Szwed uporał z Hampelem i rozdzielił parę "Byków". Ostrzeżenie dla Janusza Kołodzieja.
4
M. Zagar2
Pi. Pawlicki1
M. Gruchalski0
2:4
9:15
Fenomenalny i nieuchwytny Bartosz Smektała. Zacięta walka toczyła się pomiędzy Zagarem i Pawlicki. Zagar na ostatnich metrach minął Pawlickiego. Przerwa na kosmetykę.
5
A. Miedziński2
B. Kurtz1
F. Lindgren0
2:4
11:19
Pewne zwycięstwo Emila Sajfutdinowa.Fredrik Lindgren nękał atakami Kurtza, ale bez rezultatu, Szwed zamknął stawkę.
12:24
Wygrany start Hampela. Kołodziej na pierwszym okrążeniu minął parę z Częstochowy. Kołodziej przez cztery okrążenia skutecznie odpierał ataki Mateja Zagara.
7
D. Kubera3
Pi. Pawlicki2*
L. Madsen1
1:5
13:29
Znakomicie rozegrany pierwszy łuk przez Kuberę i Pawlickiego. Zawodnicy z Leszna nie oddali prowadzenia do samego końca. Bieg przerwany. Ostrzeżenie dla Piotra Pawlickiego, za utrudnianie procedury startu.
8
M. Zagar2
B. Kurtz1
2:4
15:33
Matej Zagar przez dwa pierwsze okrążenia prowadził. Na pierwszym łuku trzeciego okrążenia Zagara minął Sajfutdinow. W tym samym momencie Kurtz minął także Gruchalskiego. Przerwa na równanie toru.
9
L. Madsen2
P. Przedpełski | zm. F. Lindgren1*
J. Hampel0
3:3
18:36
Rezerwa taktyczna: Lindgren za Przedpełskiego.
Kołodziej po za zasięgiem rywali.
10
F. Lindgren1
1:5
19:41
Fenomenalny start Smektały, do którego już po wyjściu z łuku dołączył Pawlicki. Para z Leszna nie dała szans rywali. Ostrzeżenie dla Adriana Miedzińskiego, za utrudnianie procedury startu. Kosmetyka toru.