N. Kościuch1*
J. Jamróg0
3:3
3:3
We Wrocławiu sprzyjająca pogoda, lecz możliwe, że po godzinie 21:00 może przejść burza.

Składy potwierdzone: pod numerem 16. wystąpi Max Fricke, natomiast pod 8. pojedzie Jack Holder. Niezdolnego do jazdy Macieja Janowskiego zastąpi Patryk Wojdyło.

Rozpoczęła się próba toru. Ze strony gospodarzy Tai Woffinden i Max Fricke. Od strony gości Norbert Kościuch i Rune Holta.

Koniec próby toru. Lada moment rozpocznie się prezentacja.

Koniec prezentacji. Za moment pierwszy bieg. Zawody odbędą się wg II zestawu startowego.

Woffinden najlepiej ze startu. Kościuch przez cztery okrążenia musiał odpierać ataki Jamroga.
7:5
Drabik z ogromną przewagą wygrał bieg. Liszka na drugim wirażu pierwszego okrążenia minął Bogdanowicza.
Ostrzeżenie za start otrzymał Przemysław Liszka.
10:8
Czugunow show! Młody Rosjanin świetnie poradził sobie najpierw z Chrisem Holderem, a moment później z Rune Holtą. Milik nie liczył się w stawce.
Ostrzeżenie za start otrzymał Rune Holta.
4
M. Drabik3
P. Wojdyło | zm. M. Fricke 2*
N. K. Iversen1
5:1
15:9
Rezerwa zwykła: Max Fricke za Patryka Wojdyłę.

Pewne podwójne zwycięstwo pary gospodarzy.
18:12
Rezerwa taktyczna: Chris Holder za Norberta Kościucha.

Błędy na trasie popełniał Chris Holder, którego minął najpierw Czugunow, a następnie Milik. Doyle pewnie zwyciężył.
23:13
Rezerwa zwykła: Max Fricke za Patryka Wojdyłę. Dwie minuty przerwy dla Holdera, który jedzie bieg po biegu.

Świetna jazda parą w wykonaniu Fricke i Liszki, którzy pewnie podwójnie zwyciężają.

Przerwa na kosmetykę odbędzie się po 8. biegu, ze względu na nadchodzące czarne chmury nad stadionem.
7
J. Jamróg3
T. Woffinden2*
I. Kopeć-Sobczyński0
5:1
28:14
Kapitalną pracę wykonał Jamróg, który przyblokował Iversena i zrobił ścieżkę dla Woffindena. Pewna parowa wygrana Betard Sparty Wrocław.
31:17
Rezerwa zwykła: Jack Holder za Norberta Kościucha, natomiast Max Fricke za Patryka Wojdyłę.

Dobry start pary gości, lecz Jack Holder został minięty przez gospodarzy. Ten nie dawał za wygraną i stoczył walkę o punkt z Drabikiem. Ostatecznie jednak to junior Sparty zapisał 1 punkt przy swoim nazwisku.

Żółta kartka dla Jacka Holdera! Młody Australijczyk stworzył bardzo niebezpieczną sytuację podczas wjazdu na czwarte okrążenie, wystawiając nogę w stronę Drabika.
9
J. Jamróg2*
Ch. Holder1
R. Holta (D)0
5:1
36:18
Najlepiej ze startu Jamróg z Holtą. Woffinden ostrzej zaatakował Holtę, który w trakcie biegu ze sporymi pretensjami zrezygnował z jego udziału. Woffinden następnie minął kolegę z pary. Pogrom we Wrocławiu.
10
N. K. Iversen2
V. Milik1
M. Bogdanowicz | zm. I. Kopeć-Sobczyński0
4:2
40:20
Rezerwa taktyczna: Kopeć-Sobczyński za Bogdanowicza. Po biegu 11. odbędzie się równanie toru.

Bieg przerwany. Nierówny start. Ostrzeżenie dla Milika za utrudnianie startu.
Pewna wygrana Czugunowa. Iversen minął po trasie Milika.
11
N. Kościuch | zm. J. Holder2
J. Jamróg1
R. Holta0
4:2
44:22
Rezerwa zwykła: Jack Holder za Norberta Kościucha, natomiast Fricke za Wojdyłę.

Jamróg uporał się z Holtą, a Fricke z Jackiem Holderem. Pewna wygrana Fricke. Betard Sparta Wrocław nie przegra już tego meczu.
12
J. Doyle3
V. Milik2
P. Liszka1*
3:3
47:25
Fenomenalny atak Doyla, który jednym atakiem minął parę wrocławian i pognał po pewne trzy oczka.
13
Ch. Holder | zm. J. Holder2
N. K. Iversen1*
G. Czugunow0
3:3
50:28
Rezerwa zwykła: Jack Holder za Chrisa Holdera.

Tai Woffinden rozprawił się z Jackiem Holderem i pomknął do mety. Iversen na trasie minął Czugunowa.