M. Janowski1
Pi. Pawlicki0
5:1
5:1
Mocne otwarcie finałowego dwumeczu ze strony gospodarzy! Para Smederny pewnie zwyciężyła.
8:4
Upadek Woentina. Rosjanin wykluczony z powtórki. Drugie podejście również przerwane. Na pierwszym łuku Aspgren zahaczył o Gomólskiego i upadł na tor. Powtórka w trzyosobowej obsadzie. Świetny bieg w Eskilstunie! Ze startu najlepiej wyszedł Aspgren, lecz na drugim łuku wyprzedził go Fredrik Jakobsen. Szwed jednak walczył do końca i wszedł pod łokieć Jakobsena mijając go na samej mecie!
13:5
Świetna postawa Fredrika Lindgrena, który wyprowadził Czugunowa na prowadzenie, a następnie blokował seniorów gości.
17:7
Wysokie prowadzenie po pierwszej serii gospodarzy! Kacper Gomólski zanotował defekt zaraz po starcie.
18:12
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Lepszy moment startowy gości z przewaga Smederny topnieje do 6 "oczek".
6
M. Janowski2
F. Lindgren1
4:2
22:14
Spod taśmy para Czugunow-Lindgren była podwójnym prowadzenia, jednak na drugim okrążeniu Janowski wyprzedził Szweda "po dużej".
7
O. Berntzon3
A. Lebiediew2
M. Jepsen Jensen0
2:4
24:18
"Lotny" start Bertzona. W powtórce 4:2 dla gości.
32:22
Nieporozumienie Piotra Pawlickiego i Macieja Janowskiego, wskutek czego Magic stracił szansę na dogonienie starszego z braci Pawlickich.
39:27
Rezerwa taktyczna: Jacob Thorssell za Piotra Pawlickiego Nierówny start, winnym przerwania wyścigu Berntzon, który zostaje upomniany już drugim ostrzeżeniem, skutkującym wykluczeniem z biegu. W powtórce podwójne zwycięstwo aktualnych mistrzów Szwecji.
12
F. Lindgren3
J. Thorssell0
4:2
43:29
Triumf Lindgrena. Smederna powiększa swoją przewagę do 14 punktów.
13
O. Berntzon2
P. Dudek1*
Prz. Pawlicki0
3:3
46:32
Kolejny nierówny start, tym razem upomnienie dla M.J.Jensena. Pewne zwycięstwo Duńczyka w powtórce. Smederna zapewniła sobie zwycięstwo meczowe.
14
O. Berntzon1
F. Jakobsen0
5:1
51:33
Bezbłędny mecz Gleba Czugunowa! Dackarna powiększa przewagę do aż 18 punktów.
15
M. Janowski3
F. Lindgren1*
P. Dudek0
3:3
54:36
Remis w ostatniej gonitwie dnia. Smederna Eskilstuna wysoko pokonuje przed własną publicznością drużynę Dackarny w stosunku 54:36. Liderem miejscowych fenomalny Czugunow. Rewanż jutro w Malilli.