eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
2. runda TAURON SEC w Bydgoszczy
Po 22. biegu | Ostatnia aktualizacja: 08.07.2020, 21:07
Relacje prowadzi: Łukasz Sagała
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
11L. Madsen233033317
10M. Michelsen133312215
8E. Sajfutdinow23333014
9G. Laguta32223113
1R. Lambert33220111
7N. Pedersen32212010
2T. Lahti221218
12A. KudriaszowT12328
15B. Smektała203027
4V. Milik120306
14D. Bellego301026
13P. Ljung001135
5M. Jepsen Jensen010214
6K. Woryna111104
3K. Huckenbeck010113
16K. Kasprzak100001
17K. Brzozowski00
18M. Ivacic-
 
 

Bieg po biegu:

1
R. Lambert3
T. Lahti2
V. Milik1
K. Huckenbeck0
Lider cyklu Robert Lambert, fantastycznie rozpracował start i 1 łuk. Kai Huckenbeck atakował Milika, lecz bezskutecznie. Wyścig bez większej historii.
2
N. Pedersen3
E. Sajfutdinow2
K. Woryna1
M. Jepsen Jensen0
Najlepiej ze startu Nicki Pedersen, za jego plecami uplasował się Kacper Woryna. Sayftudinov próbował atakować Polaka i dopiął swego na ostatnim łuku. MJJ nie liczył się w stawce.
3
G. Laguta3
L. Madsen2
M. Michelsen1
A. Kudriaszow (T) | zm. K. Brzozowski0
Taśma zerwana. Wykluczony zostaje Rosjanin, Andrej Kudriaszow. za niego Kamil Brzozowski.

Najlepiej ze startu Michelsen, ale wpierw uporał z nim się Łaguta, a potem Leon Madsen.
4
D. Bellego3
B. Smektała2
K. Kasprzak1
P. Ljung0
Dobry start Bartosza Smektały, który na trzecim okrążeniu stracił prowadzenie na rzecz Davida Bellego. Kasprzak uporał się z Ljungiem.
5
R. Lambert3
G. Laguta2
M. Jepsen Jensen1
P. Ljung0
Robert Lambert po raz kolejny fenomenalnie ze startu, Laguta na jednym łuku minął dwóch rywali. Ljung nie liczył się w stawce.
6
M. Michelsen3
T. Lahti2
K. Woryna1
D. Bellego0
Michelsen najlepiej ze startu, lecz musiał powalczyć z Lahtim, i w tej walce był lepszy. Bellego nie liczył się w stawce.
7
L. Madsen3
N. Pedersen2
K. Huckenbeck1
B. Smektała0
Leon Madsen szybko odskoczył reszcie stawki. Smektała został wyprzedzony przez Huckenbecka. Ostrzeżenie dla Niemca.
8
E. Sajfutdinow3
V. Milik2
A. Kudriaszow1
K. Kasprzak0
Fenomenalny start Emila Sajfutdinowa. Milik obronił swoją drugą pozycję przed Andriejem Kudriaszowem. Kasprzak nie liczył się w stawce. Ostrzeżenie dla Rosjanina po biegu.
9
L. Madsen3
R. Lambert2
K. Woryna1
K. Kasprzak0
Kacper Woryna najlepiej ze startu, lecz na trasie wpierw minął go Madsen, a potem Lambert. Kasprzak musiał uznać wyższość rywali.
10
B. Smektała3
A. Kudriaszow2
T. Lahti1
M. Jepsen Jensen0
Nierówny start. Ostrzeżenie dla Michaela Jepsena Jensena.

Najlepiej pierwszy łuk rozegrał Bartosz Smektała. Kudriaszow uporał się z Lahtim. MJJ nie liczył się w stawce.
11
E. Sajfutdinow3
G. Laguta2
D. Bellego1
K. Huckenbeck0
Świetne rozegranie pierwszego łuku przez Grigorija Lagute, lecz na przeciwległej prostej Emil Sajfutdinow fenomenalna akcja minal swojego rodaka. Bellego uporał się z Huckenbeckiem.
12
M. Michelsen3
N. Pedersen2
P. Ljung1
V. Milik0
Michelsen najlepiej ze startu, za jego plecami jego rodak, Nicki Pedersen dość łatwo uporał się z resztą stawki. Ljung do konca atakował Pedersena, ale bezskutecznie.
13
A. Kudriaszow3
R. Lambert2
N. Pedersen1
D. Bellego0
Przerwany start. Bez ostrzeżeń.

Najlepiej ze startu Andriej Kudriaszow, Pedersen uporał się z Bellego. Rosjanin pewnie zwycięża 13 wyścig.
14
E. Sajfutdinow3
T. Lahti2
P. Ljung1
L. Madsen0
Sajfutdinow najlepiej ze startu, Leon Madsen został na starcie i na trasie nic nie mógł zrobić. Lahti obronił się przed atakami Ljunga.
15
M. Michelsen3
M. Jepsen Jensen2
K. Huckenbeck1
K. Kasprzak0
Mistrz Europy potwierdza swoje aspiracje na obronę tytułu i pewnie zwycięża w tym wyścigu. Jepsen Jensen obronił się przed Kasprzakiem, a Polaka minął również Huckenbeck.
16
V. Milik3
G. Laguta2
K. Woryna1
B. Smektała0
Najlepiej ze startu Woryna, lecz fenomenalny wyścig pokazał Vaclav Milik i po szerokiej minął zarówno Lagutę i Worynę.
17
E. Sajfutdinow3
B. Smektała2
M. Michelsen1
R. Lambert0
Najlepiej ze startu Emil Sajfutdinow, który pewnie zwyciężą nad resztą stawki.
18
G. Laguta3
N. Pedersen2
T. Lahti1
K. Kasprzak0
Najlepiej ze startu Timo Lahti, lecz minęli go w tym samym momencie i Pedersen i Łaguta, a to Rosjanin wysforował się na prowadzenie.
19
P. Ljung3
A. Kudriaszow2
K. Huckenbeck1
K. Woryna0
Kudriaszow najlepiej ze startu, lecz minął go Peter Ljung. Kacpra Woryne minął Kai Huckenbeck.
20
L. Madsen3
D. Bellego2
M. Jepsen Jensen1
V. Milik0
Fenomenalnie Madsen, pewnie wygrywa wyścig 20. Jensen uporał się z Milikiem.
21
L. Madsen3
M. Michelsen2
R. Lambert1
N. Pedersen0
Najlepiej ze startu Leon Madsen, za jego plecami najlepiej poradził sobie Nicki Pedersen, który na ostanim łuku został wyprzedzony przez Mikkela Michelsena i Roberta Lamberta.
22
L. Madsen3
M. Michelsen2
G. Laguta1
E. Sajfutdinow0
Najlepiej ze startu Leon Madsen, który pewnie pomknął po zwycięstwo, Grigorij Laguta uporał się z Sajfutdinowem, a przed Griszą uplasował się jeszcze Mikkel Michelsen.