eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
PGE IMME w Toruniu
Po 23. biegu | Ostatnia aktualizacja: 15.08.2020, 21:50
Relacje prowadzi: Rafał Drabiniok
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
11B. Zmarzlik32333317
5M. Janowski23322214
14J. Doyle33231214
2P. Dudek321133013
13T. Woffinden12323213
9L. Madsen103123111
12M. Zagar23D12D8
15P. Przedpełski0022318
16Pi. Pawlicki222W118
1M. Michelsen211026
7E. Sayfutdinov1302006
8A. Laguta310015
10M. Vaculik0113D5
3F. Lindgren111104
6G. Laguta0DD314
4G. Chugunov002D02
17M. Świdnicki-
18N. Krakowiak-
 
 

Bieg po biegu:

1
P. Dudek3
M. Michelsen2
F. Lindgren1
G. Chugunov0
Jest to już siódma odsłona IMME. W poprzednich edycjach wygrywali kolejno Sajfutdinow, Grigorij Łaguta, Pieszczek, Madsen, Dudek a w zeszłym sezonie zwyciężył Zmarzlik.

Warto przypomnieć również format zawodów, po rozegraniu tradycyjnych 20 biegów, zawodnicy z miejsc 3-10 zmierzą się w dwóch półfinałach, gdzie zwycięzcy zmierzą się z dwoma najlepszymi zawodnikami po rundzie zasadniczej.

Na pierwszym łuku Dudek minął Michelsena jadąc środkiem toru. Potem za Duńczyka chciał zabrać się Lindgren lecz Michelsen dojeżdża drugi.
2
A. Laguta3
M. Janowski2
E. Sayfutdinov1
G. Laguta0
Najlepiej z startu Janowski, lecz po zewnętrznej wszystkich zawodników minął Artiom Łaguta.
3
B. Zmarzlik3
M. Zagar2
L. Madsen1
M. Vaculik0
Na pierwszym łuku Vaculik popełnił błąd, którego konsekwencją był spadek na ostatnią pozycję w biegu. Pewna wygrana Bartosza Zmarzlika.
4
J. Doyle3
Pi. Pawlicki2
T. Woffinden1
P. Przedpełski0
Zamieszanie na pierwszym łuku wykorzystał Doyle. Za jego plecami plasował się Pawlicki, który nie dość, że atakował Australijczyka to musiał się bronić przed Woffindenem.

Przerwa na kosmetykę toru.
5
M. Janowski3
T. Woffinden2
M. Michelsen1
L. Madsen0
Najlepiej ze startu Janowski, którego gonił klubowy kolega - Tai Woffinden. Z tyłu przez chwilę walczyli Michelsen z Madsenem lecz zawodnik Motoru szybko odskoczył rywalowi.
6
J. Doyle3
P. Dudek2
M. Vaculik1
G. Laguta (D)0
Na pierwszym łuku Doyle wypchnął Vaculika co wykorzystał Dudek wyprzedzając Słowaka. Do samego końca trwała walka o zwycięstwo, którą wygrał zawodnik Włókniarza.
7
E. Sayfutdinov3
B. Zmarzlik2
F. Lindgren1
P. Przedpełski0
Najlepiej ze startu Sajfutdinow, którego cały bieg atakował Zmarzlik.
8
M. Zagar3
Pi. Pawlicki2
A. Laguta1
G. Chugunov0
Najlepiej ze startu Zagar, który mimo ataków Pawlickiego nie oddał wygranej w biegu.

Przerwa na równanie toru.
9
B. Zmarzlik3
Pi. Pawlicki2
M. Michelsen1
G. Laguta (D)0
Na pierwszym łuku Łaguta dosyć ostro pojechał z Pawlickim co wykorzystał Zmarzlik. Pawlicki po problemach na pierwszym łuku szybko uporał się z Michelsenem. Łaguta jadąc daleko z tyłu zrezygnował z dalszej jazdy.
10
M. Janowski3
P. Przedpełski2
P. Dudek1
M. Zagar (D)0
Janowski uporał się szybko z Przedpełskim i pognał po trzy punkty. Za w/w dwójką toczyła się walka pomiędzy Dudkiem a Zagarem, z której zwycięsko wyszedł Polak. Słoweniec na trzecim okrążeniu zrezygnował z jazdy.
11
L. Madsen3
J. Doyle2
F. Lindgren1
A. Laguta0
Najlepiej ze startu Łaguta, lecz na przeciwległej prostej Zagar minął wszystkich rywali. Zamieszanie wykorzystał również Doyle a stracił na tym wszystkim Rosjanin, który dojechał do mety na ostatnim miejscu.
12
T. Woffinden3
G. Chugunov2
M. Vaculik1
E. Sayfutdinov0
Najlepiej Woffinden, za jego plecami walka toczyła się pomiędzy Czugunowem a Vaculikiem, którą zwyciężył Polak.

Przerwa na kosmetykę toru.
13
J. Doyle3
E. Sayfutdinov2
M. Zagar1
M. Michelsen0
Najlepiej ze startu Doyle, który pewnie zwyciężył. Z tyłu Michelsen atakował Zagara, lecz Słoweniec obronił pozycję.
14
B. Zmarzlik3
T. Woffinden2
P. Dudek1
A. Laguta0
Po raz kolejny Zmarzlik przycinką na pierwszym łuku minął wszystkich rywali. Z tyłu walczył Artiom Łaguta z Dudkiem lecz zawodnik Falubazu dojechał na trzecim miejscu.
15
M. Vaculik3
M. Janowski2
F. Lindgren1
Pi. Pawlicki (W)0
Na pierwszym łuku przekręciło Pawlickiego, w którego wjechał Janowski. Na szczęście zawodnicy szybko wstali z toru. Zawodnik Unii Leszno wykluczony z powtórki.

Ze startu ponownie najlepiej Vaculik, który wygrywa z sporą przewagą. Duże odstępy pomiędzy zawodnikami.
16
G. Laguta3
P. Przedpełski2
L. Madsen1
G. Chugunov (D)0
Zamieszanie na pierwszym łuku wykorzystał Łaguta. Madsen do samego końca ścigał Przedpełskiego. Czugunow jadąc z tyłu zrezygnował z jazdy.

Przerwa na kosmetykę toru.
17
P. Przedpełski3
M. Michelsen2
A. Laguta1
M. Vaculik (D)0
Najlepiej ze startu Przedpełskiego. Za jego plecami toczyła się ładna walka pomiędzy Michelsenem a Łagutą lecz na drugim miejscu ostatecznie dojeżdża Duńczyk. Vaculik zrezygnował z dalszego udziału w biegu będąc na ostatniej pozycji.
18
P. Dudek3
L. Madsen2
Pi. Pawlicki1
E. Sayfutdinov0
Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Madsen ukarany ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

W powtórce po trójkę pognał Dudek, za nim Madsen a o trzecią pozycję walczyli Pawlicki z Sajfutdinowem. Górą Polak.
19
T. Woffinden3
M. Zagar2
G. Laguta1
F. Lindgren0
Z dużą przewagą wygrywa Woffinden. Za jego plecami całą trójka walczyła pomiędzy sobą i do samego końca nie było wiadomo kto dojedzie drugi. Ostatecznie "dwójkę" zdobywa Zagar a "jedynkę" popularny "Grisza"
20
B. Zmarzlik3
M. Janowski2
J. Doyle1
G. Chugunov0
Zmarzlik na przeciwległej prostej "przeleciał" obok Janowskiego. Potem jeszcze popularny "Magic" musiał bronić się przed Doylem.

Przerwa na kosmetykę toru.
21
L. Madsen3
M. Janowski2
Pi. Pawlicki1
M. Zagar (D)0
Do uczestników finału dołączy, z każdego półfinału wejdzie tylko zwycięzca.

Najlepiej ze startu Janowski, który stoczył ładną walkę z Madsenem. Na ostatnim okrążeniu Duńczyk odskoczył na tyle, by zwyciężyć i dołączyć do obsady finału.
22
P. Dudek3
T. Woffinden2
P. Przedpełski1
E. Sayfutdinov0
Najlepiej ze startu Dudek, którego goniła reszta zawodników. "Duzers" do samego końca musiał bronić się, gdyż za jego plecami czyhał na najmniejszy błąd Tai Woffinden.
23
B. Zmarzlik3
J. Doyle2
L. Madsen1
P. Dudek0
Zmarzlik pod koniec pierwszego okrążenia minął Doyle'a, który potem do samego końca musiał się bronić przed Madsenem. Australijczyk kończy na drugim miejscu podium.