K. Pludra1
S. Mauer0
2:4
2:4
Ze startu najlepiej wyszedł Mauer, ale Keynan Rew zdołał wysunąć się na pierwsze miejsce. Na trzecim okrążeniu błąd popełnił Mauer i spadł na ostatnią pozycję
5:7
Bardzo dobry start Ernsta, ale Ratajczak zdołał objechać obu Niemców i pewnie wygrał.
7:11
Dróżdż zdołał założyc Baumanna, a Baliński na trasie uporał się z Dilgerem.
10:14
Szlauderbach świetnie wystartował, ale wyprzedził go bardzo szybki Fraser Bowes. Dużą stratę do pary Niedźwiadków miał Bachhuber
11:19
Ponownie zawodnicy z pól wewnętrznych mieli przewagę na starcie. Baumann starał się atakować gości, ale nie był w stanie zniwelować strat ze startu.
15:21
Na pierwszym wirażu upadł Damian Baliński. Wyścig został przerwany. Powtórka w pełnej obsadzie.

Ben Ernst znalazł na szerokiej niesamowitą prędkość i przedarł się z ostatniej na niemal pierwszą pozycję. Prowadzący Baliński do przez cały czas był naciskany przez parę gości i ostatecznie uległ Ernstowi.
16:26
Na tor upadł Damian Dróżdż. Wyścig zostaje przerwany. Fraser Bowes wykluczony z powtórki wyścigu.

Mauer przez chwilę prowadził, ale goście szybko mu odjechali.
19:29
Gospodarze lepiej wystartowali, ale Kacper Pludra uporał się z nimi jeszcze na pierwszym okrążeniu.
21:33
Było 3:3. ale Mauer i Bowes się nie zrozumieli. Wykorzystał to Keynan Rew, który wyprzedził Bowesa.