K. Kasprzak1*
G. Laguta0
3:3
3:3
Składy potwierdzone. Zestawienie gospodarzy uzupełnił pod numerem 16. Dominik Kubera.

Trwa próba toru. Gospodarzy reprezentują Krzysztof Buczkowski i Jarosław Hampel. Gości natomiast Krzysztof Kasprzak i Nicki Pedersen.

Próba toru za nami. Rozpoczęła się prezentacja. Trwa minuta ciszy ku czci pamięci zmarłego w środę wychowanka LKŻ-u Lublin - Sebastiana Trumińskiego.

Prezentacja za nami, a za kilka chwil pierwszy bieg. Sędzia Michał Sasień wylosował I zestaw startowy.

Atomowy start Hampela, który zwyciężył z dużą przewagą. Para grudziądzka skutecznie odpierała ataki Laguty.
6:5
Bieg przerwany, nierówny start. Okazuje się, że o taśmę przednim kołem zahaczył Wiktor Lampart. Junior gospodarzy wykluczony. Cierniak ukarany ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

W powtórce pewne zwycięstwo Cierniaka. Defekt Orgackiego na trzeciej pozycji.
11:6
Rezerwa zwykła: Dominik Kubera w miejsce Marka Kariona.

Kubera fantastycznie założył się na Pedersena na pierwszym łuku, dzięki czemu lublinianie wyjechali na podwójne prowadzenie.
14:9
Start dla pary gości, która przez dwa okrążenia prowadziła podwójnie. Z juniorem gości uporał się jednak Lampart, a na ostatnim okrążeniu Buczkowski.

17:12

Atomowy start Bjerre, który wyjechał na prowadzenie. Kasprzak na drugim łuku pierwszego okrążenia został wypchnięty przez Kuberę, przez co spadł na ostatnią pozycję. Popularny "KK" próbował odbić trzecią pozycję, lecz bez efektu.

Kasprzak został ukarany ostrzeżeniem za utrudnianie startu.
6
M. Michelsen3
N. Krakowiak1*
M. Cierniak0
3:3
20:15
Najlepszy ze startu Michelsen, który już po drugim okrążeniu prowadził z ogromną przewagą. Cierniak do samego końca próbował odbić trzecią pozycję zajętą przez Krakowiaka.
24:17
Ciekawa sytuacja na stadionie w Lublinie. Podprowadzające zostały zmienione przez czwórkę kibiców, którzy wylicytowali swoje wyjście na murawę na rzecz Niny Słupskiej. Sytuacja będzie miała miejsce tylko przed rozpoczęciem tego biegu.

Start dla Pedersena, który wywiózł Grigorija Lagutę. Rosjanin spadł na ostatnie miejsce, lecz szybko minął Orgackiego, następnie swojego klubowego kolegę i rzucił się w pościg za Pedersenem. Na trzecim okrążeniu śmiałym atakiem odbił pierwszą pozycję.

Przerwa na kosmetykę toru.

Upomnienie dla Laguty za notoryczne odwracanie się w trakcie biegu.
25:22
Bieg przerwany, na tor na pierwszym łuku upadł Wiktor Lampart. Było bardzo ciasno przez co upadł junior gospodarzy. Decyzją arbitra wykluczony został Mikkel Michelsen.

W powtórce pewna wygrana Kennetha Bjerre. Kasprzak początkowo bronił się przed atakami Lamparta, lecz w dalszej fazie biegu odjechał juniorowi gospodarzy.
9
G. Laguta3
N. Krakowiak (D)0
4:2
29:24
Bieg przerwany, tym razem na torze leży Buczkowski. Sytuacja miała miejsce na pierwszym łuku. Buczkowski już wraca do parku maszyn. Powtórka w pełnej obsadzie.

Bardzo ciasno na pierwszym łuku, na którym defekt zanotował Krakowiak. Ogromna przewaga Laguty w tym biegu.
10
J. Hampel2*
5:1
34:25
Rezerwa zwykła: Kubera w miejsce Kariona.

Lepszy start pary miejscowej. Pedersen przez pierwsze dwa okrążenia liczył się w walce o dwa oczka w tym biegu.

39:26
Rezerwa zwykła: Lampart w miejsce Kariona.

Świetny start Lamparta. Laguta wypchnął na drugim okrążeniu jadącego na drugiej pozycji Pawlickiego. Pewne 5:1 gospodarzy.