eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
Grand Prix Polski we Wrocławiu
Po 23. biegu | Ostatnia aktualizacja: 31.07.2021, 21:33
Relacje prowadzi: Konrad Klusak - www.eSpeedway.pl
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4B. Zmarzlik222333318
10A. Laguta323322217
1T. Woffinden333232016
11L. Madsen222323115
15M. Janowski31321010
16R. Lambert1312209
3M. Fricke1031218
7E. Sajfutdinow1303018
2F. Lindgren032117
8J. Doyle21227
5M. Vaculik310015
9G. Czugunow101D35
12A. Thomsen001034
13M. Zagar021014
14O. Berntzon210104
6K. Kasprzak000101
17T. MusielakT-
18B. Kowalski00
 
 

Bieg po biegu:

1
T. Woffinden3
B. Zmarzlik2
M. Fricke1
F. Lindgren0
Witamy ze słonecznego Wrocławia. Dziś drugi dzień zmagań najlepszych żużlowców na świecie. Za kilka minut zawodnicy wyjadą do prezentacji.

Zakończyła się prezentacja. Zawodnicy za kilka chwil wyjadą do pierwszego biegu.

Znakomity start Woffindena za którym w pościg ruszył Zmarzlik. Polak nie znalazł jednak sposobu na Brytyjczyka.
2
M. Vaculik3
J. Doyle2
E. Sajfutdinow1
K. Kasprzak0
Doyle kilka razy próbował minąć Vaculika, lecz Słowak bez większych problemów odpierał jego ataki
3
A. Laguta3
L. Madsen2
G. Czugunow1
A. Thomsen0
Madsen po słabym starcie robił wszystko, żeby wyprzedzić Lagutę. To mu się nie udało, a na dodatek na moment spadł za Czugunowa
4
M. Janowski3
O. Berntzon2
R. Lambert1
M. Zagar0
Znakomity start... Berntzona, który przez długi czas prowadził. Później minął go Janowski, lecz Szwed pewnie dojechał na drugim miejscu.
5
T. Woffinden3
M. Zagar2
M. Vaculik1
G. Czugunow0
Dobry start Zagara. Tai był piekielnie szybki i udał się w pogoń za Słoweńcem. Przez trzy okrążenia atakował, lecz zawodnik Marwis.pl Falubazu się bronił. Dopiero na wyjściu z pierwszego łuku czwartego okrążenia udała mu się ta sztuka.
6
F. Lindgren3
A. Laguta2
O. Berntzon1
K. Kasprzak0
Kolejny rakietowy start Berntzona, który przez dwa i pół okrążenia wiózł trzy oczka. Lindgren i Laguta byli jednak zdecydowanie szybsi i jedyny przedstawiciel eWinner 1. Ligi musiał uznać ich wyższość.
7
E. Sajfutdinow3
L. Madsen2
M. Janowski1
M. Fricke0
Fantastyczny start Sajfutdinowa, który od startu do mety prowadził. Za nim działo się nieco więcej. Janowski po słabym starcie wyprzedził Fricke'a, lecz na Madsena zabrakło czasu i pomysłu.
8
R. Lambert3
B. Zmarzlik2
J. Doyle1
A. Thomsen0
Znakomity start Zmarzlika jednak Lambert dobrze odszukał szybkie ścieżki i bez problemu minął gorzowianina.
9
T. Woffinden3
L. Madsen2
R. Lambert1
K. Kasprzak0
Woffinden dziś to zupełnie inny zawodnik niż wczoraj. Po walce z Madsenem okazał się najlepszy w tym wyścigu.
10
M. Janowski3
F. Lindgren2
A. Thomsen1
M. Vaculik0
Po raz kolejny Janowski został na starcie i musiał gonić rywali. Po walce z nieustępliwym Lindgrenem dojechał pierwszy.
11
M. Fricke3
J. Doyle2
G. Czugunow1
O. Berntzon0
Nierówny start. Ostrzeżenie dla Jasona Doyle'a i Gleba Czugunowa.

Znakomity wyścig! Początkowo cała czwórka jechała w bardzo bliskim kontakcie i było mnóstwo przetasowań, później został z tyłu Berntzon, lecz pozostała trójka dostarczyła wiele emocji
12
A. Laguta3
B. Zmarzlik2
M. Zagar1
E. Sajfutdinow0
Ogromna przewaga Laguty nad resztą stawki. Zmarzlik po przegranym starcie przedostał się na drugie miejsce
13
E. Sajfutdinow3
T. Woffinden2
O. Berntzon1
A. Thomsen0
Woffinden znalazł pogromcę w postaci Sajfutdinowa. Rosjanowi nie przyszło jednak to zwycięstwo łatwo, bo Brytyjczyk tylko czekał na jakiś błąd zwycięzcy biegu.
14
L. Madsen3
J. Doyle2
F. Lindgren1
M. Zagar0
Kolejny trzymający w napięciu bieg. Madsen dość pewnie zwyciężył, lecz Doyle do końca musiał bronić się przed Lindgrenem.
15
A. Laguta3
R. Lambert2
M. Fricke1
M. Vaculik0
Po raz kolejny Laguta był bezkonkurencyjny dla reszty stawki.
16
B. Zmarzlik3
M. Janowski2
K. Kasprzak1
G. Czugunow (D)0
Defekt Czugunowa. Janowski ze Zmarzlikiem niemal równo dojechali na metę, lecz szybszy był zawodnik Moje Bermudy Stali.
17
T. Woffinden3
A. Laguta2
M. Janowski1
T. Musielak (T) | zm. B. Kowalski0
Bieg przerwany. Nierówny start. Jason Doyle został wykluczony, ponieważ po raz drugi ukradł start. "Warning" otrzymał również Tai Woffinden. Doyle'a zastąpi Musielak.

Taśma Tobiasza Musielaka.
18
G. Czugunow3
R. Lambert2
F. Lindgren1
E. Sajfutdinow0
Lindgren po słabym starcie cały wyścig orbitował. Pozwoliło mu to awansować jedynie o jedną lokatę.
19
A. Thomsen3
M. Fricke2
M. Zagar1
K. Kasprzak0
Kasprzak minął na moment Zagara. Słoweniec jednak szybko odbił pozycję.
20
B. Zmarzlik3
L. Madsen2
M. Vaculik1
O. Berntzon0
Zmarzlik i Vaculik toczyli zacięty pojedynek o prowadzenie. Z tego skorzystał Madsen, który wskoczył między nich.
21
L. Madsen3
T. Woffinden2
E. Sajfutdinow1
R. Lambert0
Woffinden musiał się sporo napocić, żeby wyprzedzić Sajfutdinowa.
22
B. Zmarzlik3
A. Laguta2
M. Fricke1
M. Janowski0
Znakomity atak Zmarzlika dał mu zwycięstwo w tym biegu. Pierwszy raz w tym sezonie nie zobaczymy na podium Macieja Janowskiego.
23
B. Zmarzlik3
A. Laguta2
L. Madsen1
T. Woffinden0
ZMARZLIK! ZMARZLIK! ZMARZLIK!!! Cóż za wyścig! Zmarzlik cały wyścig jechał pod bandą i budował prędkość, a na ostatnim łuku zdecydował się na przycinkę do krawężnika mijając na kresce Artema Lagutę.