N. Klindt0
1:5
1:5
Składy potwierdzone. Z numerem szóstym wystąpi Kamil Marciniec, z ósemką Jan Kvech, a z szesnastką Jakub Poczta.

Zawodnicy wyjechali na próbę toru. Jako pierwsi na torze pojawili się goście - Tobiasz Musielak i Andrzej Lebiediew. Po stronie gospodarzy oglądać mogliśmy Tomasza Gapińskiego oraz Grzegorza Walaska.

Rozpoczęła się prezentacja.

Zawodnicy wyjechali do pierwszego biegu. FINAŁ EWINNER 1. LIGI CZAS ZACZĄĆ!

Musielak znakomicie odpierał ataki Berntzona.
6:6
Bieg przerwany. Kamil Marciniec wykluczony za dotknięcie taśmy, zaś Sebastian Szostak otrzymuje ostrzeżenie za ruszanie się na starcie.
Pewne podwójne zwycięstwo ostrowskich juniorów.
10:8
Walasek po szerokiej wyprzedził wszystkich na pierwszym łuku, a Hansen znakomitym atakiem na ostatnim okrążeniu wyprzedził Lebiediewa.
15:9
Jakub Krawczyk przez cztery okrążenia znakomicie odpierał ataki Szczepaniaka i przywozi podwójne zwycięstwo dla Arged Malesy.
20:10
Upadek na pierwszym łuku Mateusza Szczepaniaka i Patryka Wojdyły. Powtórka w czterech. Zawodnicy Cellfast Wilków Krosno są zdolni do dalszej jazdy.

Hansen znakomicie rozegrał pierwszy łuk, a Berntzon na początku drugiego okrążenia uporał się ze Szczepaniakiem i ruszył w pogoń za Wojdyło, którego minął na czwartym okrążeniu. Ostrovia ponownie wygrywa 5:1.
24:12
Defekt na starcie Musielaka, poza tym bieg bez historii.
Rezerwa taktyczna: Andrzej Lebiediew za Mateusza Szczepaniaka

Jakub Krawczyk show! Wychowanek TŻ Ostrovii dzielnie radził sobie na trasie wyprzedzając najpierw Wojdyłę, a później Lebiediewa. Długo prowadził, lecz Łotysz odbił pierwsze miejsce.
40:20
Piękna walka Lebiediewa i Hansena. Łotysz najpierw wyprzedził Duńczyka, lecz ten na ostatnich metrach odbił tę pozycję.
11
P. Hansen3
T. Musielak2
N. Klindt1
4:2
44:22
Pewna wygrana Hansena, Musielak uporał się z Lebiediewem.
12
V. Milik2
S. Szostak1
A. Rydlewski (U)0
4:2
48:24
Krośnianie prowadzili, ale tylko przez moment. Na wyjściu z pierwszego łuku pierwszego okrążenia Szostak minął Rydlewskiego, a Berntzon Milika. Młodzieżowiec krośnian chwilę później upadł.
Rezerwa taktyczna: Vaclav Milik za Mateusza Szczepaniaka

Ostry atak Walaska na Musielaku. Krośnianin nie upadł, lecz sędzia przerwał wyścig i wykluczył zawodnika Arged Malesy.

Powtórka bez historii, pewna wygrana Hansena.
15
O. Berntzon2
V. Milik1
5:1
60:30
Pewna wygrana Ostrovii.

Pierwszy mecz finałowy o DM I Ligi kończy się pogromem 60:30 dla Arged Malesy Ostrów.