R. Tungate1
D. Jeleniewski (D)0
4:2
4:2
Skończyła się próba toru. Bydgoszczanie wysłali na nią Bjerre oraz Jeleniewskiego a gospodarzy reprezentował Kvech oraz Fricke.
Wylosowano drugi zestaw startowy.
Problemy na pierwszym łuku Jeleniewskiego który przeszkodził Bjerre. Ogromny pech Tungate który zaliczył defekt na ostatnim łuku, dojechał on do mety po jeden punkt
14:16
Na torze utworzyły się dwie pary Tungate walczył z Bjerre a Kvech z Michailowem, w obu przypadkach lepsi okazali się goście
16:20
Po stracie było 1-5 dla gości na prostej podniosło Miedzińskiego co wykorzystał Buczkowski
7
P. Protasiewicz | zm. M. Tonder3
M. Zagar2
M. Fricke1
4:2
20:22
Zastępstwo Zawodnika : Mateusz Tonder. Przez pół biegu było 5-1 dla gospodarzy, śmiałym atakiem Maxa Fricke minął Zagar
23:25
Świetny start Buczkowskiego, cały czas w kontakcie z nim jechał Bjerre lecz nie zdecydował się na atak
9
M. Fricke3
P. Protasiewicz | zm. M. Tonder2*
D. Jeleniewski0
5:1
28:26
Zastępstwo Zawodnika : Mateusz Tonder. Bieg przerwany groźny upadek Miedzińskiego i Tondera na pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie
Fatalnie pierwszy luk rozegrał Jeleniewski a świetną robotę na pierwszym łuku wykonał Max Fricke który odprowadził Miedzińskiego.
Bieg przerwany taśmę zerwał Rohnan Tungate
Fantastyczny bieg w Zielonej Górze, start wygrał Przyjemski który przyblokował Kvecha na czym skorzystał Zagar który minął Czecha, później Kvech na minął Przyjemskiego młodzieżowiec Polonii szybko odbił pozycje i nie dał się już minąć do końca
Bieg przerwany nierówny start, ostrzeżenie dla Kennetha Bjerre

Popisowa jazda Fricke który od startu do mety pewnie prowadził i wygrał bieg, duży pech Buczkowskiemu który skończył bieg na skutek defektu już n pierwszym łuku
43:41
Rezerw Zwykla Wiktor Przyjemski za Olga Michailowa. Tungate pewnie wygrał wyścig za jego plecami jechał Tonder lecz napędzany Zagar łatwo go minął. O losach meczu zadecyduje ostatni 15 bieg
15
M. Fricke2*
K.Bjerre1
A. Miedziński (W)0
5:1
48:42
Bieg przerwany upadek Miedzińskiego na pierwszym łuku. Dosyć kontrowersyjna decyzja sędziego Adrian Miedziński wykluczony z powtórki biegu. W powtórce pewna wygrana pary gospodarzy którzy wygrywają mecz 48:42. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia