5:1
5:1
Składy potwierdzone. Z numerem 15 pojedzie Mateusz Dul. Rezerwowym będzie Nikodem Bartoch. W zespole z Gdańska pod numerem 8 wystartuje Piotr Gryszpiński.

Na próbę toru zespół z Łodzi desygnował Kościucha i Beckera. Z kolei z Gdańska na próbę wyjechał Lahti i Jamróg.

Świetny start pary łódzkiej. Gała próbował po szerokiej zaatakować jednak na nic się to zdało. Mocne rozpoczęcie gospodarzy!
8:4
Świetny moment startowy Wysockiego. Był on pierwszy na dojeździe do łuku jednak po szerokiej napędzał się Grygolec. Zabrakło mu ostatecznie prędkości na objęcie prowadzenia. W dalszej części biegu zrobiły się duże odległości miedzy zawodnikami
12:6
Najlepiej ze startu wyszedł Becker. Na pierwszym łuku Lahti zablokował Iversena. Na trzecim okrązeniu Duńczyk odbił swoją pozycję wyprzedzając Fina.
Rezerwa Taktyczna: Wysocki za Marcińca.

Upadek tuż po starcie zanotował Grygolec. Jest on wykluczony z powtórki biegu.

Jamróg wyjechał najlepiej ze startu ale po szerokiej wyprzedził go Nowak. Zawodnik gości jednak nie odpuszczał i na kolejnym okrążeniu uporał się z zawodnikiem miejscowych.

19:11
Start dla pary gdańskiej, ale świetnie pierwszy łuk i dalszą część pierwszego okrążenia rozegrali łodzianie, którzy przedarli się na dwie pierwsze lokaty i odnieśli podwójne zwycięstwo. Becker musiał się bronić przed atakami Adriana Gały.
6
R. Jensen3
M. Dul2
N. K. Iversen1*
3:3
22:14
Iversen ruszał się na starcie przez co został kompletnie z tyłu. Prowadzącego Jensena atakował Dul, ale zawodnik gości zdołał zbudować przewagę nad młodzieżowcem Orła. Iversen na trzecim okrążeniu uporał się z Trofimowem.
25:17
Lahti świetnym atakiem na drugim łuku pierwszego okrążenia przedarł się na pierwszą pozycję. Nowak starał się odbić prowadzenie Finowi ale ten skutecznie się bronił.
30:18
Rezerwa zwykła: Nikodem Bartoch w miejsce Aleksandra Grygolca.

Fatalny upadek Jamroga na pierwszym łuku. Bieg przerwany. Gala mocno skontrował motocykl przez co Jamróg chcąc uniknąć kontaktu z kolegą z drużyny zanotował upadek. Jamróg wykluczony. Trwa wymiana dmuchanej bandy.

Świetny start pary gospodarzy. Gała do samego końca atakował Bartocha.

9
M. Nowak3
R. Jensen2
N. Kościuch1
4:2
34:20
Bieg przerwany. Wiktor Trofimow ukarany ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Goście z Gdańska wyjechali na podwójne prowadzenie, ale z Trofimowem szybko uporał się Nowak. Zawodnik gospodarzy był na tyle szybki, że wyprzedził też Rasmusa Jensena, a z Trofimowem na ostatnim okrążeniu uporał się Kościuch. Z 1:5 dla Wybrzeża 4:2 dla Orła!
10
B. Kurtz3
T. Lahti2
L. Becker1
4:2
38:22
Świetne ściganie na łódzkiej MotoArenie! Łodzianie wychodzili na podwójne prowadzenie, ale świetny atak przeprowadził Lahti, który przedarł się na drugą pozycję, a następnie wywiózł prowadzącego Kurtza i wyjechał na prowadzenie. Australijczyk nie był jednak dłużny i odbił prowadzenie.

40:26
Rezerwa taktyczna: Lahti w miejsce Trofimowa.

Becker wyjechał najlepiej ze startu, ale świetny atak przeprowadził Lahti i wyjechał na prowadzenie. Kościuch starał się wyprzedzić Jamroga, ale na ostatnim okrążeniu zbyt mocno skontrował motocykl i stracił dystans.
42:29
Bieg przerwany. W taśmę wjechał Mateusz Dul. Młodzieżowiec gospodarzy wykluczony.

W powtórce na pierwszym łuku z torem zapoznał się Wysocki, który mocno rozpędzony nie chciał wpaść w Kurtza, który mocno skontrował maszynę. Wydawało się, że zawodnik zdąży pozbierać się z toru, lecz sędzia przerwał bieg. Tylko dwóch zawodników zobaczymy w powtórce.

W trzeciej podejściu do tego biegu pewne zwycięstwo Jensena, który wygrał z ogromną przewagą. W Łodzi mocno się rozpadało.