eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
Grand Prix Polski we Wrocławiu
Po 23. biegu | Ostatnia aktualizacja: 27.08.2022, 21:55
Relacje prowadzi: Bartosz Bielecki - www.eSpeedway.pl
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9L. Madsen322232216
5D. Bewley301133314
8R. Lambert233212114
13M. Janowski231323014
15B. Zmarzlik31232112
10T. Woffinden13223011
12P. Dudek21313111
1M. Michelsen3132009
16F. Lindgren02W327
7G. CzugunowW20316
3J. Holder13W015
14P. Przedpełski121015
2M. Fricke210104
4M. Vaculik003104
11J. Doyle002024
6A. Lebiediew10W001
17B. Kowalski-
18W. Przyjemski-
 
 

Bieg po biegu:

1
M. Michelsen3
M. Fricke2
J. Holder1
M. Vaculik0
Dobry wieczór z Wrocławia, dziś Grand Prix Polski. We Wrocławiu piękna pogoda mamy nadzieje ze będzie piękne ścigania z Mazurkiem Dąbrowskiego na końcu. Zakończyła się prezentacja. Za chwile rusza pierwszy bieg.
Świetny start Michelsena, Duńczyk uciekł do przodu. Reszta stawki się rozciągał beg bez większej historii.
2
D. Bewley3
R. Lambert2
A. Lebiediew1
G. Czugunow (W)0
Bieg przerwany na tor upadł Lebediew, w momencie upadku prowadził Lambert. Lebediew wstał i udaje się do parkingu. Z powtórki biegu wykluczony Czugunow. W powtórce biegną walka Brytyjczyków, przez dwa okrążenia tasowali się Bewley z Lambertem, zwycięsko z tej walki wyszedł Bewley, w stawce nie liczył sie Lebediew.
3
L. Madsen3
P. Dudek2
T. Woffinden1
J. Doyle0
Bieg przerwany nierówny start. Z ostrzeniem Jason Doyle.
Świetnie wystartował Dudek, który założył się na cała stawkę. Polak musiał uważać na Madsena który szalał po szerokiej na drugim okrążeniu Madsen dopiął swego i wyprzedził Dudka po szerokiej a Dudek do końca musiał uważać na Woffindena.
4
B. Zmarzlik3
M. Janowski2
P. Przedpełski1
F. Lindgren0
Ależ żużel mamy we Wrocławiu, kolejny świetny bieg! Tym razem w roli głównej Janowski oraz Zmarzlik. Kapitalnie na wyjściu z łuku zachował się Janowski, który przemknął pod bandą Zmarzlikowi. Zmarzlik momentalnie ruszył w pogoń z Janowskim, i na ostatnim łuku wyprzedził on Magica przy krawężniku.
Przerwa na równanie toru
5
M. Janowski3
L. Madsen2
M. Michelsen1
D. Bewley0
Od startu do mety prowadził Janowski, za jego plecami toczyła się walka dwóch reprezentantów Danii. Madsen konsekwentnie szalał po szerokiej a czym wyprzedził swojego rodaka.
6
T. Woffinden3
P. Przedpełski2
M. Fricke1
A. Lebiediew0
Moment startowy dla Przedpełskiego, wypchnął on całą stawkę na szeroką na drugim łuku Polaka, wyprzedził Woffinden, atakiem po szerokiej. Po raz kolejny w stawce nie liczył się Lebiediew.
7
J. Holder3
G. Czugunow2
B. Zmarzlik1
J. Doyle0
Kolejny świetny bieg we Wrocławiu! Cała czwórka zawodników wymieniała się pozycjami. Najlepiej wystartował Doyle, który jednak był wolny na trasie i spadł na ostatnią pozycję. Zmarzlik po dobrym starcie popełnił błąd na pierwszym łuku i spadł na oststnią pozycję.
8
R. Lambert3
F. Lindgren2
P. Dudek1
M. Vaculik0
Lambert najlepiej wystartował i nie dał się wyprzedzić goniącemu Lindgrenowi, Dudek, jechał ostatni ale skorzystał na tym że Vaculik wyniósł się szeroko i przy krawężniku wyprzedził Słowaka.
Przerwa na kosmetykę toru
9
M. Michelsen3
J. Doyle2
A. Lebiediew (W)0
F. Lindgren (W)0
Bieg przerwany na tor upadł Lindgren. Na drugim łuku Szweda podniosło i niebezpiecznie upadł na tor. Szwed, wrócił do parkingu o własnych siłach ale jest wykluczony z biegu. Znowu bieg przerwany tym razem na tor upadł Doyle. Lebiediew wykluczony za spowodowanie upadku Australijczyka. Trzecia odsłona bez większej historii, od startu do mety Michelsen, pewnie prowadził.
10
P. Dudek3
B. Zmarzlik2
D. Bewley1
M. Fricke0
Bieg przerwany na starcie ruszał się Bewley, za co otrzymuje ostrzeżenie. Pewna wygrana Dudka, Zmarzlik, jechał ostatni ale jednym atakiem minął dwóch rywali.
11
R. Lambert3
L. Madsen2
P. Przedpełski1
J. Holder (W)0
Bieg przerwany na tor upadł Jack Holder. Australijczyk zahaczył o prowadzącego Lamberta i niebezpiecznie upadł na tor. Na szczęście Holder o własnych siłach wrócił do parku maszyn. Po raz kolejny bieg przerwany tym razem nierówny start. Lambert, z ostrzeniem za utrudnianie startu. W trzeciej edycji biegu Lambert, prowadził od startu do mety za jego plecami piękną walkę stoczyli Madsen, z Przedpełskim. W tej rywalizacji górą okazał się Madsen.
12
M. Vaculik3
T. Woffinden2
M. Janowski1
G. Czugunow0
Vaculik, pogodził reprezentantów gospodarzy. Na starcie zaspał Janowski, po czym miał ciężko gonić resztę stawki. Udało mu się tylko z Czugunowem.
Przerwa na równanie toru
13
G. Czugunow3
M. Michelsen2
P. Dudek1
P. Przedpełski0
Pewna wygrana Czugunowa. Za jego plecami Michelsen wszedł pod łokieć Dudka, i nie oddał już dwóch punktów do końca.
14
M. Janowski3
R. Lambert2
M. Fricke1
J. Doyle0
Janowski, bez żadnego problemu założył się na Maxa Fricke, i uciekł do przodu. Za jego plecami Lambert musiał walczyć z Kangurami, jak już sobie z nimi poradził to gonił Janowskiego, ale Polak jechał mądrze.
15
F. Lindgren3
T. Woffinden2
D. Bewley1
J. Holder0
Lindgren, pozbierał się po upadku i wygrał bieg choć do końca musiał uważać na Woffindena. Na dystansie Bewley przy krawężniku mądrym atakiem minął Holdera, czym zachował szanse na półfinał.
16
B. Zmarzlik3
L. Madsen2
M. Vaculik1
A. Lebiediew0
Niecodzienna sytuacja. Zacięła się maszyna startowa. Cóż za bieg we Wrocławiu! Przez trzy okrążenia tasowali się Madsen z Zmarzlikiem. Polak, napędził się po szerokiej i ściął do krawężnika wyprzedzając Madsena, siła odśrodkowa wyniosła go jednak na szeroko co wykorzystywał Madsen. Na trzecim okrążeniu Zmarzlik jednak złapał taką szybkość ze Duńczyk, był bez szans.
17
T. Woffinden3
B. Zmarzlik2
R. Lambert1
M. Michelsen0
Woffinden, założył się na cała stawkę. Zmarzlik, przespał start i jechał ostatni. Polak jak to ma w zwyczaju pierwsze poradził sobie z Michelsenem, a na ostatnim okrążeniu podniosło Lamberta, wykorzystał to Zmarzlik, i dojechał po dwa punkty.
18
L. Madsen3
F. Lindgren2
G. Czugunow1
M. Fricke0
Najlepiej wystartował Madsen, na przeciwległej pod łokieć próbował mu wejść Lindgren, ale bezskutecznie. Czugunow, tylko przez moment był blisko Lindgrena.
19
P. Dudek3
M. Janowski2
J. Holder1
A. Lebiediew0
Bieg przerwany na pierwszym łuku upadł Janowski. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce najlepiej wystartował Dudek, a najgorzej Janowski. Janowski ruszył w pogoń za rywalami i na jednej prostej minął dwóch z nich. Wydawało się ze minie i Dudka, ale podniosło go czym stracił prędkość.
20
D. Bewley3
J. Doyle2
P. Przedpełski1
M. Vaculik0
Bewley, pewnie wygrał bieg czym przypieczętował awans do półfinału.
21
M. Janowski3
L. Madsen2
P. Dudek1
M. Michelsen0
Moment startowy i dojazd do łuku dla Polaków. Janowski założył się na Madsena, a po szerokiej. A druga pozycje wyszedł Dudek, Madsen, nic sobie z tego nie robił i n kolejnym łuku przedzielił Polaków, wyprzedzając Dudka, ten już nie odzyskał pozycji.
22
D. Bewley3
R. Lambert2
B. Zmarzlik1
T. Woffinden0
Kolejny raz w tych zawodach na starcie zaspał Zmarzlik, a na domiar złego po pierwszym łuku był na końcu stawki. Niestety tym razem Polak, nie zdołał przebić się na druga pozycje i w finale będzie tylko jeden biało- czerwony.
23
D. Bewley3
L. Madsen2
R. Lambert1
M. Janowski0
Daniel Bewley, wygrywa Grand Prix Polski! Brytyjczyk świetnie wystartował i pewnie pomknął po wygraną za nim jechał przez moment Janowski, ale szybko go minął Madsen, a na domiar złego na ostatnim łuku pojechał za szeroko i minął go także Lambert, czym pierwszy raz w karierze staje na podium cyklu Grand Prix. Dziękujemy za wspólną sobotę i zapraszamy na jutro. A z tego miejsca życzymy zdrowia Adrianowi Miedzińskiemu, wierzymy że wygrasz ten najważniejszy bieg. .