eSpeedway.pl
 
  Zobacz pozostałe mecze | Odwiedź eSpeedway.pl | Zobacz zdjęcia
 
Strona odświeża się automatycznie co 120 sekund
FIM Speedway Grand Prix
Po 23. biegu | Ostatnia aktualizacja: 20.05.2024, 08:49
Relacje prowadzi: Kasjan Tumidajski - www.eSpeedway.pl
 
 
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13B. Zmarzlik323133217
11M. Michelsen133222316
5D. Kubera203332013
9J. Holder211233113
2R. Lambert21232111
8D. Bewley32303011
12L. Madsen31131110
4J. Doyle33210D9
1S. Woźniak130228
14M. Vaculik132118
15T. Woffinden220318
16K. Huckenebck002215
6F. Lindgren101024
10A. Lebiediew021104
3N. Bloedorn010001
7J. Kvech0000
17M. Smolinski00
18E. Riss00
 
  Dzisiaj: (19:00) |
 

Bieg po biegu:

1
J. Doyle3
R. Lambert2
S. Woźniak1
N. Bloedorn0
2
D. Bewley3
D. Kubera2
F. Lindgren1
J. Kvech0
3
L. Madsen3
J. Holder2
M. Michelsen1
A. Lebiediew0
4
B. Zmarzlik3
T. Woffinden2
M. Vaculik1
K. Huckenebck0
5
S. Woźniak3
B. Zmarzlik2
J. Holder1
D. Kubera0
6
M. Vaculik3
A. Lebiediew2
R. Lambert1
F. Lindgren0
7
M. Michelsen3
T. Woffinden2
N. Bloedorn1
J. Kvech0
8
J. Doyle3
D. Bewley2
L. Madsen1
K. Huckenebck0
9
M. Michelsen3
K. Huckenebck2
F. Lindgren1
S. Woźniak0
10
D. Kubera3
R. Lambert2
L. Madsen1
T. Woffinden0
11
D. Bewley3
M. Vaculik2
J. Holder1
N. Bloedorn0
12
B. Zmarzlik3
J. Doyle2
A. Lebiediew1
J. Kvech0
13
L. Madsen3
S. Woźniak2
M. Vaculik1
M. Smolinski0
14
R. Lambert3
M. Michelsen2
B. Zmarzlik1
D. Bewley0
15
D. Kubera3
K. Huckenebck2
A. Lebiediew1
N. Bloedorn0
16
T. Woffinden3
J. Holder2
J. Doyle1
F. Lindgren0
17
D. Bewley3
S. Woźniak2
T. Woffinden1
A. Lebiediew0
18
J. Holder3
R. Lambert2
K. Huckenebck1
E. Riss0
19
B. Zmarzlik3
F. Lindgren2
L. Madsen1
N. Bloedorn0
20
D. Kubera3
M. Michelsen2
M. Vaculik1
J. Doyle0
21
B. Zmarzlik3
M. Michelsen2
L. Madsen1
J. Doyle (D)0
22
J. Holder3
D. Kubera2
R. Lambert1
D. Bewley0
23
M. Michelsen3
B. Zmarzlik2
J. Holder1
D. Kubera0