eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 748
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca


Terminarz/Wyniki

Runda Zasadnicza:

I runda
17.04.2017 (poniedziałek)
Toruń - Gorzów 44:46
02.05.2017 (wtorek)
Zielona Góra - Grudziądz
Częstochowa - Rybnik
05.05.2017 (piątek)
Leszno - Wrocław

II runda
22.04.2017 (sobota)

Zielona Góra - Toruń 54:36
09.07.2017 (niedziela)
Częstochowa - Leszno
16.07.2017 (niedziela)
Rybnik - Wrocław
Grudziądz - Gorzów

III runda
30.04.2017 (niedziela)

Grudziądz - Częstochowa
Leszno - Zielona Góra
Gorzów - Rybnik
Wrocław - Toruń

IV runda
05.05.2017 (piątek)

Rybnik - Grudziądz
07.05.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Częstochowa
Wrocław - Gorzów
Toruń - Leszno

V runda
21.05.2017 (niedziela)

Grudziadz - Wrocław
Rybnik - Zielona Góra
Gorzów - Leszno
Częstochowa - Toruń

VI runda
28.05.2017 (niedziela)

Toruń - Rybnik
Leszno - Grudziądz
Gorzów - Zielona Góra
Wrocław - Częstochowa

VII runda
02.06.2017 (piątek)

Zielona Góra - Wrocław
04.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Toruń
Rybnik - Leszno
Częstochowa - Gorzów

VIII runda
11.06.2017 (niedziela)

Grudziądz - Zielona Góra
Rybnik - Częstochowa
Gorzów - Toruń
Wrocław - Leszno

IX runda
16.06.2017 (piątek)

Gorzów - Grudziądz
18.06.2017 (niedziela)
Toruń - Zielona Góra
Leszno - Częstochowa
09.07.2017 (piątek)
Wrocław - Rybnik

X runda
25.06.2017 (niedziela)

Rybnik - Gorzów
Zielona Góra - Leszno
Częstochowa - Grudziądz
Toruń - Wrocław

XI runda
28.07.2017 (piątek)

Grudziądz - Rybnik
30.07.2017 (niedziela)
Leszno - Toruń
Gorzów - Wrocław
Częstochowa - Zielona Góra

XII runda
04.08.2017 (piątek)

Toruń - Częstochowa
06.08.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Rybnik
Wrocław - Grudziądz
Leszno - Gorzów

XIII runda
13.08.2017 (niedziela)

Grudziądz - Leszno
Rybnik - Toruń
Zielona Góra - Gorzów
Częstochowa - Wrocław

XIV runda
20.08.2017 (niedziela)

Toruń - Grudziądz
Leszno - Rybnik
Gorzów - Częstochowa
Wrocław - Zielona Góra

Runda Finałowa:

03.09.2017 (niedziela)
1 runda finałowa - półfinały
IV MSC. - I MSC.
III MSC. - II MSC.

10.09.2017 (niedziela)
2 runda finałowa - półfinały (rewanże)

I MSC. - IV MSC.
II MSC. - III MSC.

17.09.2017 (niedziela)
3 runda finałowa - finały

WYGRANI PÓŁFINAŁÓW
PRZEGRANI PÓŁFINAŁÓW

24.09.2017 (niedziela)
4 runda finałowa - finały (rewanże)

WYGRANI PÓŁFINAŁÓW
PRZEGRANI PÓŁFINAŁÓW

Relacje Live

PGE EKSTRALIGA
Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz
niedziela, godzina 16:30 
MrGarden GKM - Vitroszlif CrossFit
niedziela, godzina 16:30 
Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń
niedziela, godzina 19:00
Cash Broker Stal Gorzów - ROW Rybnik
niedziela, godzina 19:00  

NICE 1. LIGA ŻUŻLOWA
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
niedziela, godzina 12:30 
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów
niedziela, godzina 14:45 
Arge Wanda - Euro Finannce Polonia
ODWOŁANE!  

2. LIGA ŻUŻLOWA
KSM Krosno - Speed Car Motor Lublin
niedziela, godzina 15:00  

Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 1 2 +18
2. Cash Broker Stal Gorzów 1 2 +2
3. Get Well Toruń 2
0
-20
4. Betard Sparta Wrocław


5. MrGarden GKM Grudziądz


6. ROW Rybnik


7. Fogo Unia Leszno


8. Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa



Nice 1. Liga Żużlowa
1. Lokomotiv Daugavpils 3 4 +20
2. Euro Finannce Polonia Piła 2 4 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2 3 +14
4. Orzeł Łódź 3 3 -2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów 2 2 +26
6. Stal Rzeszów 3 2 -11
7. Arge Speedway Wanda Kraków 3 2 -24
8. Polonia Bydgoszcz 2 0
-42
2. Liga Żużlowa
1. Ostrovia Ostrów 4 6 +21
2. Start Gniezno 2 4 +42
3. Speed Car Motor Lublin 1 2 +19
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 2 2 -4
5. KSM Krosno 1
0
-10
6. Stal-Met Kolejarz Opole 1 0
-16
7. Kolejarz Rawicz 3 0 -52
SGB Premiership
1. Belle Vue Aces 5
14
+28
2. Poole Pirates 5
11
+31
3. Rye House Rockets 4
9
+5
4. Wolverhampton Wolves 5
9
-1
5. Swindon Robins 4
5
-6
6. Leicester Lions 4
5
-23
7. King's Lynn Stars 3
3
-2
8. Somerset Rebels 4
3 -32
Elitserien
1. Rospiggarna Hallstavik


2. Dackarna Malilla


3. Piraterna Motala


4. Indianerna Kumla


5. Masarna Avesta


6. VMS Elit Vetlanda


7. Lejonen Gislaved


8. Smederna Eskilstuna


Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Martin Vaculik 16
2.  Fredrik Lindgren 16
3.  Patryk Dudek 13
4.  Jason Doyle 12
5.  Emil Sajfutdinow 12
6.  Greg Hancock 11
7.  Matej Žagar 10
8.  Niels-Kristian Iversen 9
9.  Tai Woffinden 8
10.  Piotr Pawlicki 7
11.  Bartosz Zmarzlik 6
12.  Chris Holder 6
13.  Maciej Janowski

6

14.  Nicki Pedersen 3
15.  Antonio Lindbäck 2
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   A. Witkowski: Jest duża szansa na kolejne GP w Warszawie

Wielkimi krokami zbliża się LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, czyli żużlowe Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym. Organizatorzy spodziewają się, że 13 maja na trybunach pojawi się komplet kibiców. Prezes Polskiego Związku Motorowego, Andrzej Witkowski podkreśla, że dynamika sprzedaży biletów  jest podobna do tej z zeszłego roku.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka