eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 191
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca


Terminarz/Wyniki

Runda Zasadnicza:

I runda

09.04.2017 (niedziela)
Ostrów Wlkp. - Krosno 50:40
Gniezno - Opole 53:37
Poznań - Rawicz 52:38
Lublin - pauzuje

II runda
15.04.2017 (sobota)
Rawicz - Ostrów Wlkp. 39:51
14.05.2017 (niedziela)
Krosno - Gniezno 45:45
Opole - Lublin 40:49
Poznań - pauzuje

III runda
22.04.2017 (sobota)
Lublin - Ostrów Wlkp. 54:35
03.05.2017 (środa)
Poznań - Krosno 49:41
17.06.2017 (sobota)
Opole - Rawicz
Gniezno - pauzuje

IV runda
29.04.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Poznań 54:36
Rawicz - Gniezno 32:58
30.04.2017 (niedziela)
Krosno - Lublin 43:46
Opole - pauzuje

V runda
06.05.2017 (sobota)
Lublin - PSŻ Poznań 58:32
07.05.2017 (niedziela)
Opole - Krosno 44:45
25.06.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Gniezno
Rawicz - pauzuje

VI runda
20.05.2017 (sobota)
Poznań - Opole 47:43
21.05. 2017 (niedziela)
Krosno - Rawicz 56:34
Lublin - Gniezno 46:44
Ostrów Wlkp. - pauzuje

VII runda
27.05.2017 (sobota)
Rawicz - Lublin 39:51
28.05.2017 (niedziela)
Opole - Ostrów Wlkp. 44:46
Gniezno - Poznań 56:34
Krosno - pauzuje

VIII runda

03.06.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Opole
Lublin - Rawicz
04.06.2017 (niedziela)
Poznań - Gniezno
Krosno - pauzuje

IX runda
10.06.2017 (sobota)
Rawicz - Krosno
11.06.2017 (niedziela)
Gniezno - Lublin
Opole - Poznań
Ostrów Wlkp. - pauzuje

X runda
17.06.2017 (sobota)
Gniezno - Ostrów Wlkp.
Poznań - Lublin
18.06.2017 (niedziela)
Krosno - Opole
Rawicz - pauzuje

XI runda
09.07.2017 (niedziela)
Lublin - Krosno
Poznań - Ostrów Wlkp.
Gniezno - Rawicz
Opole - pauzuje

XII runda
16.07.2017 (niedziela)
Ostrów Wlkp. - Lublin
Rawicz - Opole
Krosno - Poznań
Gniezno - pauzuje

XIII runda
29.07.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Rawicz
Lublin - Opole
Gniezno - Krosno
Poznań - pauzuje

XIV runda
05.08.2017 (sobota)
Rawicz - Poznań
06.08.2017 (niedziela)
Opole - Gniezno
Krosno - Ostrów Wlkp.
Lublin - pauzuje

Runda Finałowa:

1 runda finałowa - półfinały
20.08.2017 (niedziela)
IV MSC. - I MSC.
III MSC. - II MSC.

2 runda finałowa - Półfinały (rewanże)
03.09.2017 (niedziela)
I MSC. - IV. MSC.
II MSC. - III MSC.

3 runda finałowa - Finał

10.09.2017 (niedziela)
WYGRANI PÓŁFINAŁÓW

4 runda finałowa - Finał (rewanż)
17.09.2017 (niedziela)
WYGRANI PÓŁFINAŁÓW

Baraż:

01.10.2017 (niedziela)

Baraż (rewanż):
08.10.2017 (niedziela)

Relacje Live

MŁODZIEŻOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI
 Eliminacje MIMP w Świętochłowicach 
wtorek, godzina 17:00
 Eliminacje MIMP w Tarnowie 
wtorek, godzina 17:00

ELITSERIEN
 Smederna Eskilstuna - Dackarna Malilla 
wtorek, godzina 19:00
 Indianerna Kumla - Lejonen Gislaved 
wtorek, godzina 19:00
 VMS Elit Vetlanda - Piraterna Motala 
wtorek, godzina 19:00
 Masarna Avesta - Rospiggarna 
wtorek, godzina 19:00

Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Cash Broker Stal Gorzów 5 9 +27
2. Betard Sparta Wrocław 5 8 +33
3. Fogo Unia Leszno 5 6 +40
4. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 3 3 -20
5. ROW Rybnik 4 2 -10
6. Get Well Toruń 5 2 -18
7. Włókniarz Vitroszlif Crossfit 3 2 -24
8. MrGarden GKM Grudziądz 4 2 -28
Nice 1. Liga Żużlowa
1. Euro Finannce Polonia Piła 6 8 +7
2. Arge Speedway Wanda Kraków 6 8 -2
3. Orzeł Łódź 6 7 +21
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 7 +20
5. Grupa Azoty Unia Tarnów 4 6 +72
6. Lokomotiv Daugavpils 6 6 +22
7. Stal Rzeszów 6 2 -45
8. Polonia Bydgoszcz 7 2 -95
2. Liga Żużlowa
1. Speed Car Motor Lublin 6 12 +71
2. Ostrovia Ostrów 5 8 +23
3. Start Gniezno 5 7 +62
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

6

6 -40
5. KSM Krosno 6 5 +2
6. Stal-Met Kolejarz Opole 5 0
-32
7. Kolejarz Rawicz 5 0 -86
SGB Premiership
1. Wolverhampton Wolves 10
25
+94
2. Rye House Rockets 10
18
-8
3. Belle Vue Aces 7
17
+32
4. King's Lynn Stars 8
15
-12
5. Poole Pirates 7
14
+52
6. Swindon Robins 7
10
-19
7. Somerset Rebels
10
9
-69
8. Leicester Lions 8
6 -70
Elitserien
1. Lejonen Gislaved 3 6 +12
2. VMS Elit Vetlanda 3 4 +12
3. Dackarna Malilla 3 3 +10
4. Masarna Avesta 3 3 +4
5. Rospiggarna Hallstavik 3 2 +4
6. Piraterna Motala 3 2 -5
7. Smederna Eskilstuna 3 2 -17
8. Indianerna Kumla 3 2 -20
Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Patryk Dudek 38
2.  Jason Doyle 37
3.  Fredrik Lindgren 37
4.  Maciej Janowski 35
5. Martin Vaculík 34
6.  Piotr Pawlicki 32
7.  Emil Sajfutdinow 31
8.  Tai Woffinden 30
9.  Niels-Kristian Iversen 25
10.  Bartosz Zmarzlik 24
11.  Matej Žagar 21
12.  Greg Hancock 20
13.  Chris Holder 16
14.  Antonio Lindbäck 12
15.  Nicki Pedersen 8
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Martin Smolinski: Zawsze szedłem pod prąd

Już za tydzień, w Landshut, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Zawodnikiem, który zna niemiecki tor jak własną kieszeń jest najlepszy obecnie reprezentant tego kraju - Martin Smolinski. Niemiec już od sezonu 2009 reprezentuje barwy miejscowego klubu Devils.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka