eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 515
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca


Terminarz/Wyniki

Runda Zasadnicza:

I runda
07.04.2017 (piątek)

Rzeszów - Piła 42:47
09.04.2017 (niedziela)

Gdańsk - Daugavpils 52:38
Tarnów - Bydgoszcz 59:31
Łódź - Kraków 50:40

II runda
17.04.2017 (poniedziałek)
Daugavpils - Rzeszów 56:34
Kraków - Tarnów 46:44
14.05.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Gdańsk 41:49
Piła - Łódź 51:39

III runda

23.04.2017 (niedziela)

Piła - Bydgoszcz 31:17
Łódź - Gdańsk 30:30
Rzeszów - Kraków 53:37
22.06.2017 (czwartek)
Tarnów - Daugavpils 61:29

IV runda
30.04.2017 (niedziela)

Bydgoszcz - Rzeszów 46:44
Daugavpils - Łódź 51:39
25.06.2017 (niedziela)
Gdańsk - Tarnów
01.07.2017 (sobota)
Kraków - Piła

V runda
05.05.2017 (piątek)
Piła - Daugavpils 48:40
07.05.2017 (niedziela)

Bydgoszcz - Kraków 25:35
22.07.2017 (sobota)
Łódź - Tarnów
23.07.2017 (niedziela)

Rzeszów - Gdańsk

VI runda
21.05.2017 (niedziela)

Gdańsk - Kraków 43:47
Łódź - Rzeszów 53:37
Tarnów - Piła 60:30
Daugavpils - Bydgoszcz 54:36

VII runda
27.05.2017 (sobota)

Piła - Gdańsk 44:46
28.05.2017 (niedziela)
Bydgoszcz - Łódź 32:51
Kraków - Daugavpils 49:41
Rzeszów - Tarnów 37:53

VIII runda
04.06.2017 (niedziela)

Łódź - Bydgoszcz 52:32 (103:64)
Tarnów - Rzeszów 62:28 (115:65)
Daugavpils - Kraków 58:31 (99:90)
22.07.2017 (sobota)
Gdańsk - Piła

IX runda
11.06.2017 (niedziela)

Piła - Tarnów 39:51 (69:111)
Bydgoszcz - Daugavpils 45:45 (81:99)
Kraków - Gdańsk 37:53 (84:96)
Rzeszów - Łódź 41:49 (78:102)

X runda
17.06.2017 (sobota)
Daugavpils - Piła 58:32 (98:80)
18.06.2017 (niedziela)

Gdańsk - Rzeszów 63:27 
Tarnów - Łódź 48:41
Kraków - Bydgoszcz 51:39 (86:64)

XI runda
09.07.2017 (niedziela)

Piła - Kraków
Łódź - Daugavpils
Tarnów - Gdańsk
Rzeszów - Bydgoszcz

XII runda
16.07.2017 (niedziela)

Gdańsk - Łódź
Bydgoszcz - Piła
Kraków - Rzeszów
Daugavpils - Tarnów

XIII runda
30.07.2017 (niedziela)

Gdańsk - Bydgoszcz
Łódź - Piła
Tarnów - Kraków
Rzeszów - Daugavpils

XIV runda
05.08.2017 (sobota)/6.08.2017 (niedziela)

Piła - Rzeszów
Bydgoszcz - Tarnów
Kraków - Łódź
Daugavpils - Gdańsk

Runda Finałowa:

1 runda finałowa - półfinały
20.08.2017 (niedziela)
IV MSC. - I MSC.
III MSC. - II MSC.

2 runda finałowa - Półfinały (rewanże)
03.09.2017 (niedziela)
I MSC. - IV. MSC.
II MSC. - III MSC.

3 runda finałowa - Finał

10.09.2017 (niedziela)
WYGRANI PÓŁFINAŁÓW

4 runda finałowa - Finał (rewanż)
17.09.2017 (niedziela)
WYGRANI PÓŁFINAŁÓW

Baraż:

01.10.2017 (niedziela)

Baraż (rewanż):
08.10.2017 (niedziela)

Relacje Live

SGB PREMIERSHIP
Somerset Rebels - Leicester Lions
piątek, godzina 20:30
Belle Vue Aces - Rye House Rockets
piątek, godzina 20:30

Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Cash Broker Stal Gorzów 8 14 +64
2. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 7 12 +8
3. Betard Sparta Wrocław 7 11 +39
4. Fogo Unia Leszno 8 10 +54
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit 8 6 -56
6. ROW Rybnik 6 5 -4
7. Get Well Toruń 9 4 -42
8. MrGarden GKM Grudziądz 7 2 -63
Nice 1. Liga Żużlowa
1. Grupa Azoty Unia Tarnów 8 16 +157
2. Lokomotiv Daugavpils 10 14 +43
3. Orzeł Łódź 9 13 +42
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 7 12 +72
5. Arge Speedway Wanda Kraków 9 11 -33
6. Euro Finannce Polonia Piła 8 8 -31
7. Polonia Bydgoszcz 10 3 -127
8. Stal Rzeszów 9 2 -123
2. Liga Żużlowa
1. Speed Car Motor Lublin 8 15 +65
2. Start Gniezno 7 12 +110
3. Ostrovia Ostrów 7 11 +13
4. KSM Krosno

8

11 +14
5. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 7 6 -61
6. Stal-Met Kolejarz Opole 8 3
-31
7. Kolejarz Rawicz 7 0 -110
SGB Premiership
1. Wolverhampton Wolves 12
29
+107
2. Belle Vue Aces 12
28
+35
3. Poole Pirates 11
24
+66
4. King's Lynn Stars 11
22
+4
5. Rye House Rockets 12
18
-18
6. Swindon Robins 10
13
-22
7. Somerset Rebels 13
13
-73
8. Leicester Lions 13
10 -99
Elitserien
1. Masarna Avesta 7 11 +88
2. VMS Elit Vetlanda 7 10 +52
3. Lejonen Gislaved 7 9 -6
4. Smederna Eskilstuna 6 6 -11
5. Dackarna Malilla 6 5 +8
6. Rospiggarna Hallstavik 7 5 -41
7. Piraterna Motala 7 4 -36
8. Indianerna Kumla 7 4 -54
Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Patryk Dudek 51
2.  Jason Doyle 50
3.  Martin Vaculík 44
4.  Fredrik Lindgren 43
5.  Maciej Janowski 41
6.  Piotr Pawlicki 39
7.  Greg Hancock 38
8.  Tai Woffinden 37
9.  Emil Sajfutdinow 33
10.  Bartosz Zmarzlik 32
11.  Niels-Kristian Iversen 28
12.  Chris Holder 27
13.  Matej Žagar 25
14.  Antonio Lindbäck 21
15.  Peter Kildemand 9
16.  Nicki Pedersen 8
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Stanisław Melnyczuk: Przez to, co się dzieje na Ukrainie...

Europejska zima była bardzo udana, ale i trudna dla Stanisława Melnyczuka. Co prawda zajął on czwarte miejsce w Mistrzostwach Argentyny, ale i stracił cały sprzęt, który tam zabrał. Teraz powoli to wszystko odbudowuje i wiele wskazuje na to, że wszystko wraca na właściwe tory u ukraińskiego żużlowca.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka