eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 41
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  Szwecja

  Allsvenskan: Vargarna - Griparna 49:41 (83:97)
 2018-08-09 22:27:40  Wojciech Kulak    aktuellspeedway.se

Na zakończenie dziewiątej rundy Allsvenskan w Norrköping spotkały się miejscowa Vargarna i Griparna Nyköping. Ze stadionu w dobrych humorach wychodzili kibice gospodarzy, którzy wygrali 49:41, a do triumfu poprowadził ich Kim Nilsson (13). Wśród zawodników przeciwnej drużyny można pochawlić Timo Lahtiego (19).

Vargarna Norrköping: 49
1. Mathias Thörnblom - 9+1 (1*,3,2,3,0)
2. Joel Andersson - 6+1 (2,3,0,1*)
3. Kim Nilsson - 13 (3,2,3,2,3)
4. Viktor Bergström - 4+2 (2*,1*,1,W)
5. Erik Riss - 8+1 (2,2,2,2*)
6. Dennis Fagerkrantz - 5 (3,0,0,2)
7. Andreas Bergström - 4+2 (2*,2*,0,U)

Griparna Nyköping: 41
1. Timo Lahti - 19 (3,3,3,2,3,3,2)
2. Emil Millberg - 0 (0,0,-,-)
3. Kevin Wölbert - 10+2 (0,1*,1,3,3,1,1*)
4. Linus Eklöf - 4 (1,1,2,0,0)
5. Oliver Berntzon - zastępstwo zawodnika
6. Adrian Gheorghe - 1 (T,0,-,1)
7. William Björling - 7 (1,1,0,1,3,1)

Bieg po biegu:
1. Lahti, Andersson, Thörnblom, Millberg 3:3
2. Fagerkrantz, Bergström, Björling, Gheorghe (T) 5:1 (8:4)
3. Nilsson, Bergström, Eklöf, Wölbert 5:1 (13:5)
4. Lahti, Riss, Björling, Fagerkrantz 2:4 (15:9)
5. Andersson, Bergström, Eklöf, Gheorghe 5:1 (20:10)
6. Lahti, Nilsson, Bergström, Millberg 3:3 (23:13)
7. Thörnblom, Eklöf, Wölbert, Andersson 3:3 (26:16)
8. Nilsson, Lahti, Bergström, Björling 4:2 (30:18)
9. Lahti, Riss, Wölbert, Fagerkrantz 2:4 (32:22)
10. Wölbert, Thörnblom, Björling, Bergström 2:4 (34:26)
11. Björling, Fagerkrantz, Gheorghe, Bergström (U) 2:4 (36:30)
12. Wölbert, Riss, Björling, Bergström (W/U) 2:4 (38:34)
13. Lahti, Nilsson, Andersson, Eklöf 3:3 (41:37)
14. Thörnblom, Riss, Wölbert, Eklöf 5:1 (46:38)
15. Nilsson, Lahti, Wölbert, Thörnblom 3:3 (49:41)

Relacje na żywo
MECZ TOWARZYSKI
Polska - Reszta Świata
poniedziałek, godzina 15:00

SGB PREMIERSHIP
Peterborough - King's Lynn
poniedziałek, godzina 19:30

PREMIERSHIP SUPPORTERS CUP
Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves
poniedziałek, godzina 13:00
Swindon Robins - Ipswich Witches
poniedziałek, godzina 20:30
Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces
poniedziałek, godzina 21:00
Reklama
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Fogo Unia Leszno
2 4 +16
2. Betard Sparta Wrocław
2
2
-2
3. Truly.work Stal Gorzów
2
2
+4
4. forBET Włókniarz Częstochowa
2
2
0
5. Speed Car Motor Lublin
2
2
0
6. MrGarden GKM Grudziądz
2
2
-4
7. Stelmet Falubaz Zielona Góra 2
2
+8
8. Get Well Toruń
2
0
-22
Nice 1. Liga Żużlowa
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 3 4 +22
2. Unia Tarnów 3 4 +8
3. Lokomotiv Daugavpils 2 2 +11
4. Car Gwarant Start Gniezno 3 2 -21
5. PGG ROW Rybnik 2 2 +6
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 2
-14
7. Orzeł Łódź 2 2 -12
2. Liga Żużlowa
1. Wilki Krosno 2 4 +34
2. OK Bedmet Kolejarz Opole 3 4 +22
3. ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz

3

3
-6
4. Power Duck Iveston PSŻ Poznań
2

2

+4
5. Euro Finannce Polonia Piła 2
2
-12
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 3
1
-26
7. Speedway Wanda Kraków
1
0
-16
Elitserien
1. Smederna Esklistuna
-
-
-
2. Dackarna Malilla
-
-
-
3. Rospiggarna Hallstavik
-
-
-
4. Västervik Speedway
-
-
-
5. Vetlanda Speedway -
-
-
6. Indianerna Kumla
-
-
-
7. Lejonen Gislaved
-
-
-
8. Masarna Avesta
-
-
-
9. Piraterna Motala
-
-
-
SGB Premiership
1. Ipswich Witches 1
3
+14
2. Peterborough Panthers 1
3
+2
3. Wolverhampton Wolves 1 3
+2
4. Poole Pirates 1 1
-2
5. Swindon Robins 1
1 -2
6. Belle Vue Aces 1
0 -14
7. King's Lynn Stars -
-
-
Premiership Supporters Cup
Północna Grupa
1. Belle Vue Aces 2
6
+16
2. Peterborough Panthers 3
3
-14
3. Wolverhampton Wolves 1 1
-2
Południowa Grupa
1. Swindon Robins 2
5 +16
2. Ipswich Witches 2
3
+14
3. King's Lynn Stars 2
3
-14
4. Poole Pirates 2 2
-16
Klasyfikacja SGP
1.  Tai Woffinden  
2.  Bartosz Zmarzlik  
3.  Fredrik Lindgren  
4.  Maciej Janowski  
5.  Greg Hancock  
6.  Artiom Łaguta  
7.  Jason Doyle  
8.  Emil Sajfutdinow  
9.  Patryk Dudek  
10.  Matej Žagar  
11.  Martin Vaculik
12. Janusz Kołodziej

13.  Niels Kristian Iversen
 
14. Antonio Lindbaeck
 
15. Leon Madsen
 
Partner
Ostatni wywiad
   Bartosz Zmarzlik: Składy będą zacne

Przed nami kolejny, emocjonujący sezon z udziałem reprezentacji Polski. Jak co roku, eksperci i kibice czarnego sportu będą bardzo dużo wymagać od Bartosza Zmarzlika, który ma być liderem "Biało-Czerwonych".

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Skarb Kibica - Polonia Piła

Zapraszam do przedsezonowego cyklu "Skarb Kibica", gdzie będę starał się przybliżyć sylwetki wszystkich drużyn, które wezmą udział w sezonie 2019 we wszystkich Polskich ligach żużlowych. Dziś zapraszam do zapoznania się bliżej z drugim z omawianych już spadkowiczów z Nice 1LŻ, czyli z Polonią Piła.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Śladami historii. Parowy czempionat (cz. II)

Zapraszamy Państwa na drugą część dotyczącą historii międzynarodowych finałów z udziałem najlepszych par świata. W drugiej części opiszemy historię składającą się na lata, kiedy w formacie parowym rozgrywano Drużynowe Mistrzostwa Świata (1994-1998) oraz po krótce opiszemy historię Speedway Best Pairs Cup z udziałem najlepszych reprezentacji świata (2013-2015). W pierwszej z kolei odnieśliśmy się do legendarnych Mistrzostw Świata Par. Zapraszamy do lektury!!!

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu