eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 268
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca


Terminarz

Terminarz Bauhaus-Ligan na sezon 2021:

Runda zasadnicza

Runda 1 - 1 czerwca:
Indianerna Kumla - Lejonen Gislaved 38:52
Masarna Avesta - Smederna Eskilstuna 33:57
Dackarna Mallila - Vastervik Speedway 45:45
(3 czerwca) Vetlanda Speedway - Rospiggarna Hallstavik 47:43
pauzuje: Piraterna Motala

Runda 2 - 8 czerwca:
(7 lipca) Smederna Eskilstuna - Lejonen Gislaved 47:43
Dackarna Mallila - Masarna Avesta 55:35
Piraterna Motala - Vetlanda Speedway 42:48
(10 czerwca) Rospiggarna Hallstavik - Indianerna Kumla 56:34
pauzuje: Vastervik Speedway

Runda 3 - 15 czerwca:
Vastervik Speedway - Masarna Avesta 53:37
Smederna Eskilstuna - Rospiggarna Hallstavik 53:37
Indianerna Kumla - Piraterna Motala 56:34
(17 czerwca) Lejonen Gislaved - Dackarna Mallila 40:50
pauzuje: Vetlanda Speedway

Runda 4 - 22 czerwca:
Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Mallila 48:41
Lejonen Gislaved - Vastervik Speedway 46:44
Vetlanda Speedway - Indianerna Kumla 43:47
Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna 43:47
pauzuje: Masarna Avesta

Runda 5 - 29 czerwca:
Masarna Avesta - Lejonen Gislaved 41:49
Vastervik Speedway - Rospiggarna Hallstavik 50:40
(1 lipca) Dackarna Mallila - Piraterna Motala 67:23
(1 lipca) Smederna Eskilstuna - Vetlanda Speedway 57:33
pauzuje: Indianerna Kumla

Runda 6 - 6 lipca:
Rospiggarna Hallstavik - Masarna Avesta 40:50
Indianerna Kumla - Smederna Eskilstuna 39:51
Piraterna Motala - Vastervik Speedway 45:45
Vetlanda Speedway - Dackarna Mallila 48:42
pauzuje: Lejonen Gislaved

Runda 7 - 8 lipca:
Masarna Avesta - Piraterna Motala 57:33
Lejonen Gislaved - Rospiggarna Hallstavik 57:33
Vastervik Speedway - Vetlanda Speedway 53:37
Dackarna Mallila - Indianerna Kumla 57:33
pauzuje: Smederna Eskilstuna

Runda 8 - 20 lipca:
Lejonen Gislaved - Piraterna Motala 49:41
Vastevik Speedway - Indianerna Kumla 52:38
Dackarna Mallila - Smederna Eskilstuna 48:42
Masarna Avesta - Vetlanda Speedway 44:46
pauzuje: Rospiggarna Hallstavik

Runda 9 - 22 lipca:
Rospiggarna Hallstavik - Piraterna Motala 45:44
Vetlanda Speedway - Lejonen Gislaved 47:43
Indianerna Kumla - Masarna Avesta 45:45
Smederna Eskilstuna - Vastervik Speedway 52:38
pauzuje: Dackarna Mallila

Runda 10 - 27 lipca:
Lejonen Gislaved - Indianerna Kumla 51:39
Smederna Eskilstuna - Masarna Avesta 56:34
Rospiggarna Hallstavik - Vetlanda Speedway 45:45
Vastervik Speedway - Dackarna Mallila 51:39
pauzuje: Piraterna Motala

Runda 11 - 29 lipca:
Indianerna Kumla - Vastervik Speedway 49:41
Piraterna Motala - Lejonen Gislaved 44:46
Vetlanda Speedway - Masarna Avesta 38:52
(10 sierpnia) Smederna Eskilstuna - Dackarna Mallila 46:44
pauzuje: Rospiggarna Hallstavik

Runda 12 - 3 sierpnia:
Masarna Avesta - Dackarna Mallila 61:29
Lejonen Gislaved - Smederna Eskilstuna 43:47
Vetlanda Speedway - Piraterna Motala 69:21
(5 sierpnia) Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik 41:49
pauzuje: Vastervik Speedway

Runda 13 - 5 sierpnia:
Dackarna Mallila - Lejonen Gislaved 51:39
(10 sierpnia) Masarna Avesta - Vastervik Speedway 43:47
(10 sierpnia) Piraterna Motala - Indianerna Kumla 43:47
(12 sierpnia) Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna 46:44
pauzuje: Vetlanda Speedway

Runda 14 - 17 sierpnia:
Vastervik Speedway - Lejonen Gislaved 54:36
Smederna Eskilstuna - Piraterna Motala 60:30
(19 sierpnia) Dackarna Mallila - Rospiggarna Hallstavik 48:42
(6 września) Indianerna Kumla - Vetlanda Speedway 40:50
pauzuje: Masarna Avesta

Runda 15 - 24 sierpnia:
Lejonen Gislaved - Masarna Avesta 47:43
Piraterna Motala - Dackarna Mallila 42:48
Vetlanda Speedway - Smederna Eskilstuna 41:49
Rospiggarna Hallstavik - Vastervik Speedway 55:35
pauzuje: Indianerna Kumla

Runda 16 - 31 sierpnia:
Smederna Eskilstuna - Indianerna Kumla 45:45
Vastervik Speedway - Piraterna Motala 65:25
Masarna Avesta - Rospiggarna Hallstavik 38:52
Dackarna Mallila - Vetlanda Speedway 61:29
pauzuje: Lejonen Gislaved

Runda 17 - 2 września
Rospiggarna Hallstavik - Lejonen Gislaved 47:43
Indianerna Kumla - Dackarna Mallila 41:49
Vetlanda Speedway - Vastervik Speedway 29:61
Piraterna Motala - Masarna Avesta 52:38
pauzuje: Smederna Eskilstuna

Runda 18 - 7 września:
Vastervik Speedway - Smederna Eskilstuna 52:38
Masarna Avesta - Indianerna Kumla 40:50
Piraterna Motala - Rospiggarna Hallstavik 37:53
Lejonen Gislaved - Vetlanda Speedway 38:52
pauzuje: Dackarna Mallila

Runda finałowa:

Ćwierćfinały - 14 września

Lejonen Gislaved - Dackarna Mallila 42:48
Rospiggarna Hallstavik - Vetlanda Speedway 48:42

Ćwierćfinały rewanże - 21 września

Dackarna Mallila - Lejonen Gislaved 56:34
Vetlanda Speedway - Rospiggarna Hallstavik 43:47

Półfinały - 28 września
Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna 46:44
Dackarna Mallila - Vastervik Speedway 47:43

Półfinały rewanże - 29 września
Smederna Eskilstuna - Rospiggarna Hallstavik 48:41
Vastervik Speedway - Dackarna Mallila 41:49

Finał - 5 października

Dackarna Malilla - Smederna Eskilstuna 53:37

Finał rewanż - 6 października
Smederna Eskilstuna - Dackarna Malilla 44:46

Relacje live

MECZ TOWARZYSKI
Wielka Brytania - Polska 
wtorek, godzina 20:30

Reklama
 
Tabele ligowe
P Nazwa M PD PM
 PGE Ekstraliga
1. Betard Sparta Wrocław


2. Motor Lublin


3. Moje Bermudy Stal Gorzów


4. Fogo Unia Leszno


5. Eltrox Włókniarz Częstochowa


6. eWinner Apator Toruń



7. ZOOleszcz DPV Logistic GKM



8. Arged Malesa Ostrów Wlkp.


 eWinner 1. Liga Żużlowa
1. Stelmet Falubaz Zielona Góra


2. Cellfast Wilki Krosno


3. ROW Rybnik


4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk


5. Abramczyk Polonia Bydgoszcz


6. Orzeł Łódź


7. Aforti Start Gniezno


8. Trans MF Landshut Devils


2. Liga Żużlowa
1. Unia Tarnów


2. OK Bedmet Kolejarz Opole


3. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz


4. Optibet Lokomotiv Daugavplis


5. 7R Stolaro Stal Rzeszów


6. SpecHouse PSŻ Poznań


7. Wolfe Wittstock


Bauhaus-Ligan
1. Dackarna Malilla

 


 

2. Smederna Eskilstuna


3. Vastervik Speedway


 

4. Rospiggarna Hallstavik

 


5. Vetlanda Speedway


6. Lejonen Gislaved


 

7. Indianerna Kumla


8. Masarna Avesta

 



9. Piraterna Motala

 

Klasyfikacja SGP
1.  Artem Laguta
2.  Bartosz Zmarzlik
3.  Emil Sajfutdinow
4.  Fredrik Lindgren
5.  Maciej Janowski
6.  Tai Woffinden
7.  Leon Madsen
8.  Max Fricke
9.  Jason Doyle
10.  Robert Lambert
11.  Anders Thomsen
12.  Martin Vaculik
13.  Patryk Dudek

14.  Paweł Przedpełski

15.  Mikkel Michelsen
Partner
Ostatni wywiad
   Tomasz Bajerski o dotychczasowej formie eWinner Apatora

Za nami pierwsze cztery kolejki PGE Ekstraligi. Na postawę swojej drużyny nie mają prawa narzekac kibice eWinner Apatora Toruń. Anioły mają na swoim koncie dwie pewne wygrane u siebie, a na wyjazdach pokazali pazur stawiając opór dużo wyżej notowanym rywalom. Trener drużyny Tomasz Bajerski zdradza jakie są powody dobrej postawy beniaminka.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Trener roku - hit czy kit? (felieton)

Jak co roku na zakończenie sezonu najlepszej żużlowej ligi świata organizowana jest gala PGE Ekstraligi na której zawodnicy oraz ludzie ze środowiska żużlowego będą nagradzani "Szczakielami" za bycie, zdaniem publiczności, najlepszym w danej kategorii.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Apator mógł uniknąć porażki

Wczorajsze spotkanie pomiędzy eWinner Apatorem Toruń a Motorem Lublin było bardzo zacięte. Kibice drżeli o wynik do ostatniego wyścigu, w którym lepsi okazali się goście z Lublina. Na szczęście dla torunian, ten mecz nie miał aż tak wielkiego znaczenia, jednak niedosyt po porażce jest. Po części za przegraną można winić trenera Aniołów - Tomasza Bajerskiego.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu