eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 172
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca


Terminarz

Terminarz Elitserien na sezon 2019:

Runda zasadnicza

7 maja 2019 (wtorek):
Piraterna - Smederna
Masarna - Indianerna
Lejonen - Rospiggarna
Västervik - Vetlanda

9 maja 2019 (czwartek):
Dackarna - Smederna

14 maja 2019 (wtorek):
Smederna - Masarna
Dackarna - Piraterna
Rospiggarna - Västervik
Indianerna - Lejonen

16 maja 2019 (czwartek):
Vetlanda – Lejonen

21 maja 2019 (wtorek):
Masarna - Dackarna
Vetlanda – Rospiggarna
Västervik - Indianerna
Lejonen - Smederna

23 maja 2019 (czwartek):
Piraterna - Rospiggarna

28 maja 2019 (wtorek):
Smederna - Västervik
Dackarna - Lejonen
Indianerna – Vetlanda
Piraterna - Masarna

30 maja 2019 (czwartek):
Rospiggarna - Masarna

4 czerwca 2019 (wtorek):
Västervik - Dackarna
Vetlanda – Smederna
Lejonen - Piraterna
Rospiggarna - Indianerna

6 czerwca 2019 (czwartek):
Masarna – Vetlanda

13 czerwca (czwartek):
Vetlanda - Dackarna

18 czerwca 2019 (wtorek):
Smederna - Rospiggarna
Dackarna - Vetlanda
Piraterna – Västervik
Masarna - Lejonen

20 czerwca 2019 (czwartek):

Indianerna - Piraterna

25 czerwca 2019 (wtorek):
Rospiggarna - Dackarna
Vetlanda – Piraterna
Västervik - Masarna
Indianerna - Smederna


27 czerwca 2019 (czwartek):
Smederna - Dackarna
Lejonen - Västervik

2 lipca 2019 (wtorek):
Smederna - Indianerna
Dackarna - Rospiggarna
Piraterna – Vetlanda
Masarna - Västervik

4 lipca 2019 (czwartek):
Indianerna - Dackarna
Västervik - Lejonen

9 lipca 2019 (wtorek):

Västervik - Piraterna  
Lejonen - Masarna
Rospiggarna - Smederna

11 lipca 2019 (czwartek):
Piraterna - Indianerna

16 lipca 2019 (wtorek):
Smederna - Vetlanda
Dackarna - Västervik
Masarna - Piraterna
Indianerna - Rospiggarna

25 lipca 2019 (czwartek):
Vetlanda – Masarna
Piraterna - Lejonen

30 lipca 2019 (wtorek):
Lejonen - Dackarna
Vetlanda – Indianerna
Västervik - Smederna

1 sierpnia 2019 (czwartek):

Masarna - Rospiggarna

6 sierpnia 2019 (wtorek):
Smederna - Lejonen
Dackarna - Masarna
Rospiggarna – Vetlanda
Indianerna - Västervik

8 sierpnia 2019 (czwartek): 
Rospiggarna - Piraterna


13 sierpnia 2019 (wtorek):
Piraterna - Dackarna
Västervik - Rospiggarna
Lejonen - Indianerna
Masarna - Smederna

15 sierpnia 2019 (czwartek): 
Lejonen – Vetlanda

20 sierpnia 2019 (wtorek):
Smederna - Piraterna
Vetlanda – Västervik
Rospiggarna - Lejonen
Indianerna - Masarna

22 sierpnia 2019 (czwartek):
Dackarna - Indianerna

Relacje na żywo
PREMIERSHIP SUPPORTERS CUP
Ipswich Witches - Swindon Robins
czwartek, godzina 20:30
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Fogo Unia Leszno
2 4 +16
2. Betard Sparta Wrocław
2
2
-2
3. Truly.work Stal Gorzów
2
2
+4
4. forBET Włókniarz Częstochowa
2
2
0
5. Speed Car Motor Lublin
2
2
0
6. MrGarden GKM Grudziądz
2
2
-4
7. Stelmet Falubaz Zielona Góra 2
2
+8
8. Get Well Toruń
2
0
-22
Nice 1. Liga Żużlowa
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 3 4 +22
2. Unia Tarnów 3 4 +8
3. Lokomotiv Daugavpils 2 2 +11
4. Car Gwarant Start Gniezno 3 2 -21
5. PGG ROW Rybnik 2 2 +6
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 2
-14
7. Orzeł Łódź 2 2 -12
2. Liga Żużlowa
1. Wilki Krosno 2 4 +34
2. OK Bedmet Kolejarz Opole 3 4 +22
3. ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz

3

3
-6
4. Power Duck Iveston PSŻ Poznań
2

2

+4
5. Euro Finannce Polonia Piła 2
2
-12
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 3
1
-26
7. Speedway Wanda Kraków
1
0
-16
Elitserien
1. Smederna Esklistuna
-
-
-
2. Dackarna Malilla
-
-
-
3. Rospiggarna Hallstavik
-
-
-
4. Västervik Speedway
-
-
-
5. Vetlanda Speedway -
-
-
6. Indianerna Kumla
-
-
-
7. Lejonen Gislaved
-
-
-
8. Masarna Avesta
-
-
-
9. Piraterna Motala
-
-
-
SGB Premiership
1. Peterborough Panthers 2
4 +2
2. Ipswich Witches 1
3
+14
3. Wolverhampton Wolves 1 3
+2
4. King's Lynn Stars 1
2
0
5. Poole Pirates 1 1
-2
6. Swindon Robins 1
1 -2
7. Belle Vue Aces 1
0 -14
Premiership Supporters Cup
Północna Grupa
1. Belle Vue Aces 4 9
+20
2. Wolverhampton Wolves 3 4
-6
3. Peterborough Panthers 3
3
-14
Południowa Grupa
1. Swindon Robins 3
8 +28
2. Ipswich Witches 3
3
+2
3. King's Lynn Stars 2
3
-14
4. Poole Pirates 2 2
-16
Klasyfikacja SGP
1.  Tai Woffinden  
2.  Bartosz Zmarzlik  
3.  Fredrik Lindgren  
4.  Maciej Janowski  
5.  Greg Hancock  
6.  Artiom Łaguta  
7.  Jason Doyle  
8.  Emil Sajfutdinow  
9.  Patryk Dudek  
10.  Matej Žagar  
11.  Martin Vaculik
12. Janusz Kołodziej

13.  Niels Kristian Iversen
 
14. Antonio Lindbaeck
 
15. Leon Madsen
 
Partner
Ostatni wywiad
   Bartosz Zmarzlik: Składy będą zacne

Przed nami kolejny, emocjonujący sezon z udziałem reprezentacji Polski. Jak co roku, eksperci i kibice czarnego sportu będą bardzo dużo wymagać od Bartosza Zmarzlika, który ma być liderem "Biało-Czerwonych".

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Skarb Kibica - Polonia Piła

Zapraszam do przedsezonowego cyklu "Skarb Kibica", gdzie będę starał się przybliżyć sylwetki wszystkich drużyn, które wezmą udział w sezonie 2019 we wszystkich Polskich ligach żużlowych. Dziś zapraszam do zapoznania się bliżej z drugim z omawianych już spadkowiczów z Nice 1LŻ, czyli z Polonią Piła.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Śladami historii. Parowy czempionat (cz. II)

Zapraszamy Państwa na drugą część dotyczącą historii międzynarodowych finałów z udziałem najlepszych par świata. W drugiej części opiszemy historię składającą się na lata, kiedy w formacie parowym rozgrywano Drużynowe Mistrzostwa Świata (1994-1998) oraz po krótce opiszemy historię Speedway Best Pairs Cup z udziałem najlepszych reprezentacji świata (2013-2015). W pierwszej z kolei odnieśliśmy się do legendarnych Mistrzostw Świata Par. Zapraszamy do lektury!!!

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu