eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 222
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca


Terminarz

Terminarz 2 Ligi Żużlowej na sezon 2019:

Runda Zasadnicza:


I runda:
30 marca 2019 (sobota):

Rawicz - Bydgoszcz 45:45
31 marca 2019 (niedziela):
Opole – Poznań 48:42
9 czerwca 2019 (niedziela):
Kraków – Piła
Krosno – pauzuje

II runda:
7 kwietnia 2019 (niedziela):

Bydgoszcz – Opole 47:43
Krosno – Kraków 53:37
Piła – Rawicz 49:41
Poznań – pauzuje

III runda:
13 kwietnia 2019 (sobota):
Rawicz – Krosno 36:54
14 kwietnia 2019 (niedziela):
Poznań – Bydgoszcz 50:40
Opole – Piła 55:35
Kraków – pauzuje

IV runda:
28 kwietnia 2019 (niedziela):

Piła – Poznań 0:40
19 maja 2019 (niedziela):
Kraków – Rawicz
Krosno – Opole 48:42
Bydgoszcz – pauzuje

V runda:
20 czerwca 2019 (czwartek):

Bydgoszcz – Piła
29 czerwca 2019 (sobota):
Poznań – Krosno
Opole – Kraków
Rawicz – pauzuje

VI runda:
11 maja 2019 (sobota):

Rawicz – Opole 39:50
12 maja 2019 (niedziela):
Krosno – Bydgoszcz 44:46
15 czerwca 2019 (sobota):
Kraków – Poznań
Piła – pauzuje

VII runda:
26 maja 2019 (niedziela):

Bydgoszcz – Kraków
Poznań – Rawicz
Piła – Krosno
Opole – pauzuje

VIII runda:
1 czerwca 2019 (sobota)/2 czerwca 2019 (niedziela):

Rawicz – Poznań
Kraków – Bydgoszcz
Krosno – Piła
Opole – pauzuje

IX runda:
9 czerwca 2019 (niedziela):

Bydgoszcz – Krosno
Opole – Rawicz
30 czerwca 2019 (niedziela):
Poznań – Kraków
Piła – pauzuje

X runda:
15 czerwca 2019 (sobota)/16 czerwca 2019 (niedziela):

Kraków – Opole
Piła – Bydgoszcz
Krosno – Poznań
Rawicz – pauzuje

XI runda:
22 czerwca 2019 (sobota)/23 czerwca 2019 (niedziela):

Opole – Krosno
Rawicz – Kraków
Poznań – Piła
Bydgoszcz – pauzuje

XII runda:
6 lipca 2019 (sobota)/7 lipca 2019 (niedziela):

Piła – Opole
Krosno – Rawicz
Bydgoszcz – Poznań
Kraków – pauzuje

XIII runda:
27 lipca 2019 (sobota)/28 lipca 2019 (niedziela):

Rawicz – Piła
Kraków – Krosno
Opole – Bydgoszcz
Poznań – pauzuje

XIV runda:
3 sierpnia 2019 (sobota)/4 sierpnia 2019 (niedziela):

Piła – Kraków
Bydgoszcz – Rawicz
Poznań – Opole
Krosno – pauzuje

Runda Finałowa:

I runda finałowa - półfinały:

17 sierpnia 2019 (sobota)/18 sierpnia 2019 (niedziela):
IV MSC. – I MSC.
III MSC. – II MSC.

II runda finałowa - półfinały (rewanże):
24 sierpnia 2019 (sobota)/25 sierpnia 2019 (niedziela):
I MSC. - IV MSC.
II MSC. - III MSC.

III runda finałowa - finał:

7 września 2019 (sobota)/8 września 2019 (niedziela):

IV runda finałowa - finał (rewanż):

14 września 2019 (sobota)/15 września 2019 (niedziela):

Relacje na żywo
SGB PREMIERSHIP
Belle Vue Aces - Swindon Robins
poniedziałek, godzina 20:30
Ipswich Witches - Wolverhampton Wolves
poniedziałek, godzina 20:30

PREMIERSHIP SUPPORTERS CUP
King's Lynn Stars - Poole Pirates
poniedziałek, godzina 20:30
Reklama
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Fogo Unia Leszno
5 10 +66
2. Stelmet Falubaz Zielona Góra 5
8 +36
3. forBET Włókniarz Częstochowa
5 6
-2
4. MrGarden GKM Grudziądz
4 4
+4
5. Truly.work Stal Gorzów
5
4 -10
6. Betard Sparta Wrocław
5 4
0
7. Speed Car Motor Lublin
5 2
-42
8. Get Well Toruń
4
0
-52
Nice 1. Liga Żużlowa
1. PGG ROW Rybnik 5 8 +56
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 5 6 +18
3. Unia Tarnów 5 6 +8
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 4
-26
5. Car Gwarant Start Gniezno 4 4 -13
6. Orzeł Łódź 5 4 -4
7. Lokomotiv Daugavpils 5 2 -39
2. Liga Żużlowa
1. Wilki Krosno 4 6 +38
2. OK Bedmet Kolejarz Opole 5 6 +27
3. ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz

4

5
-4
4. Power Duck Iveston PSŻ Poznań
3

4

+44
5. Euro Finannce Polonia Piła 3
2
-52
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4
1
-37
7. Speedway Wanda Kraków
1
0
-16
Elitserien
1. Indianerna Kumla
2 4
+34
2. Västervik Speedway 2
4 +26
3. Dackarna Malilla
2
2 +4
4. Vetlanda Speedway
2 2
0
5. Smederna Eskilstuna
3
2
-2
6. Piraterna Motala
2 2 -6
7. Lejonen Gislaved
3
2
-12
8. Masarna Avesta
2
2 -20
9. Rospiggarna Hallstavik
2 0
-24
SGB Premiership
1. Ipswich Witches 4
10
+22
2. Wolverhampton Wolves 3 9
+24
3. Belle Vue Aces 5
7 -4
4. Poole Pirates 3 6 +18
5. Peterborough Panthers 5
5 -24
6. Swindon Robins 2
4 0
7. King's Lynn Stars 4
3
-36
Premiership Supporters Cup
Północna Grupa
1. Belle Vue Aces 4 9
+20
2. Wolverhampton Wolves 3 4
-6
3. Peterborough Panthers 3
3
-14
Południowa Grupa
1. Ipswich Witches 6
10
+20
2. Swindon Robins 5
10 +18
3. King's Lynn Stars 3
6
-10
4. Poole Pirates 4 5
-28
Klasyfikacja SGP
1.  Patryk Dudek 16
2.  Fredrik Lindgren 15
3.  Niels Kristian Iversen
14
4. Leon Madsen
13
5.  Bartosz Zmarzlik 10
6. Antonio Lindbaeck
10
7.  Martin Vaculik 7
8.  Matej Žagar 7
9.  Emil Sajfutdinow 6
10.  Tai Woffinden  6
11.  Jason Doyle 5
12. Janusz Kołodziej
4
13.  Artiom Łaguta  4
14.  Maciej Janowski -
15.  Greg Hancock -
Partner
Ostatni wywiad
   Bartosz Zmarzlik: Składy będą zacne

Przed nami kolejny, emocjonujący sezon z udziałem reprezentacji Polski. Jak co roku, eksperci i kibice czarnego sportu będą bardzo dużo wymagać od Bartosza Zmarzlika, który ma być liderem "Biało-Czerwonych".

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Skarb Kibica - Polonia Piła

Zapraszam do przedsezonowego cyklu "Skarb Kibica", gdzie będę starał się przybliżyć sylwetki wszystkich drużyn, które wezmą udział w sezonie 2019 we wszystkich Polskich ligach żużlowych. Dziś zapraszam do zapoznania się bliżej z drugim z omawianych już spadkowiczów z Nice 1LŻ, czyli z Polonią Piła.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Śladami historii. Parowy czempionat (cz. II)

Zapraszamy Państwa na drugą część dotyczącą historii międzynarodowych finałów z udziałem najlepszych par świata. W drugiej części opiszemy historię składającą się na lata, kiedy w formacie parowym rozgrywano Drużynowe Mistrzostwa Świata (1994-1998) oraz po krótce opiszemy historię Speedway Best Pairs Cup z udziałem najlepszych reprezentacji świata (2013-2015). W pierwszej z kolei odnieśliśmy się do legendarnych Mistrzostw Świata Par. Zapraszamy do lektury!!!

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu