eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 299
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  Szwecja

  Elitserien: Smederna Eskilstuna - Dackarna Malilla 46:44
 2018-05-08 20:57:11  Bartłomiej Florek    svemo.se

Smederna Eskilstuna rzutem na taśmę zapewniła sobie zwycięstwo nad Dackarną Malilla. Kowale dzięki podwójnej wygranej Fredrika Lindgrena i Nielsa Kristiana Iversena w 15. biegu - wygrali 46:44. Najskuteczniejszy wśród gospodarzy był Michael Jepsen Jensen (13), a wśród gości Greg Hancock (12).

Smederna Eskilstuna: 46
1. Fredrik Lindgren (1*,2*,2,2*,3) 10+3
2. Michael Jepsen Jensen (2,3,3,2,3) 13
3. Mikkel Michelsen (0,2,1*,0) 3+1
4. Andzejs Lebedevs (1,1*,2,1*) 5+2
5. Niels Kristian Iversen (1*,1,2,3,2*) 9+2
6. Krzysztof Buczkowski (2,2,0,1) 5
7. Alexander Woentin (0,0,1*) 1+1

Dackarna Malilla: 44
1. Greg Hancock (3,3,3,3,0) 12
2. Hans Andersen (0,0,2*,0) 2+1
3. Patryk Dudek (3,0,3,0,2) 8
4. Oliver Berntzon (2*,2,1,1,0) 6+1
5. Maciej Janowski (3,3,3,1,1) 11
6. Paweł Przedpełski (3,1*,0) 4+1

7. Joel Kling (1,0,0) 1

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, M. J. Jensen, F. Lindgren, H. Andersen 3:3 (3:3)
2. P. Przedpełski, K. Buczkowski, J. Kling, A. Woentin 2:4 (5:7)
3. P. Dudek, O. Berntzon, A. Lebedevs, M. Michelsen 1:5 (6:12)
4. M. Janowski, K. Buczkowski, N. K. Iversen, J. Kling 3:3 (9:15)
5. M. J. Jensen, O. Berntzon, P. Przedpełski, A. Woentin 3:3 (12:18)
6. G. Hancock, M. Michelsen, A. Lebedevs, H. Andersen 3:3 (15:21)
7. M. J. Jensen, F. Lindgren, O. Berntzon, P. Dudek 5:1 (20:22)
8. M. Janowski, A. Lebedevs, M. Michelsen, J. Kling 3:3 (23:25)
9. G. Hancock, H. Andersen, N. K. Iversen, K. Buczkowski 1:5 (24:30)
10. M. Janowski, F. Lindgren, A. Woentin, P. Przedpełski 3:3 (27:33)
11. P. Dudek, N. K. Iversen, A. Lebedevs, H. Andersen 3:3 (30:36)
12. G. Hancock, M. J. Jensen, O. Berntzon, M. Michelsen 2:4 (32:40)
13. N. K. Iversen, F. Lindgren, M. Janowski, P. Dudek 5:1 (37:41)
14. M. J. Jensen, P. Dudek, K. Buczkowski, O. Berntzon 4:2 (41:43)
15. F. Lindgren, N. K. Iversen, M. Janowski, G. Hancock 5:1 (46:44)

Relacje na żywo
SGB PREMIERSHIP
Belle Vue Aces - Swindon Robins
poniedziałek, godzina 20:30
Ipswich Witches - Wolverhampton Wolves
poniedziałek, godzina 20:30

PREMIERSHIP SUPPORTERS CUP
King's Lynn Stars - Poole Pirates
poniedziałek, godzina 20:30
Reklama
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Fogo Unia Leszno
5 10 +66
2. Stelmet Falubaz Zielona Góra 5
8 +36
3. forBET Włókniarz Częstochowa
5 6
-2
4. MrGarden GKM Grudziądz
4 4
+4
5. Truly.work Stal Gorzów
5
4 -10
6. Betard Sparta Wrocław
5 4
0
7. Speed Car Motor Lublin
5 2
-42
8. Get Well Toruń
4
0
-52
Nice 1. Liga Żużlowa
1. PGG ROW Rybnik 5 8 +56
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 5 6 +18
3. Unia Tarnów 5 6 +8
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 4
-26
5. Car Gwarant Start Gniezno 4 4 -13
6. Orzeł Łódź 5 4 -4
7. Lokomotiv Daugavpils 5 2 -39
2. Liga Żużlowa
1. Wilki Krosno 4 6 +38
2. OK Bedmet Kolejarz Opole 5 6 +27
3. ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz

4

5
-4
4. Power Duck Iveston PSŻ Poznań
3

4

+44
5. Euro Finannce Polonia Piła 3
2
-52
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4
1
-37
7. Speedway Wanda Kraków
1
0
-16
Elitserien
1. Indianerna Kumla
2 4
+34
2. Västervik Speedway 2
4 +26
3. Dackarna Malilla
2
2 +4
4. Vetlanda Speedway
2 2
0
5. Smederna Eskilstuna
3
2
-2
6. Piraterna Motala
2 2 -6
7. Lejonen Gislaved
3
2
-12
8. Masarna Avesta
2
2 -20
9. Rospiggarna Hallstavik
2 0
-24
SGB Premiership
1. Ipswich Witches 4
10
+22
2. Wolverhampton Wolves 3 9
+24
3. Belle Vue Aces 5
7 -4
4. Poole Pirates 3 6 +18
5. Peterborough Panthers 5
5 -24
6. Swindon Robins 2
4 0
7. King's Lynn Stars 4
3
-36
Premiership Supporters Cup
Północna Grupa
1. Belle Vue Aces 4 9
+20
2. Wolverhampton Wolves 3 4
-6
3. Peterborough Panthers 3
3
-14
Południowa Grupa
1. Ipswich Witches 6
10
+20
2. Swindon Robins 5
10 +18
3. King's Lynn Stars 3
6
-10
4. Poole Pirates 4 5
-28
Klasyfikacja SGP
1.  Patryk Dudek 16
2.  Fredrik Lindgren 15
3.  Niels Kristian Iversen
14
4. Leon Madsen
13
5.  Bartosz Zmarzlik 10
6. Antonio Lindbaeck
10
7.  Martin Vaculik 7
8.  Matej Žagar 7
9.  Emil Sajfutdinow 6
10.  Tai Woffinden  6
11.  Jason Doyle 5
12. Janusz Kołodziej
4
13.  Artiom Łaguta  4
14.  Maciej Janowski -
15.  Greg Hancock -
Partner
Ostatni wywiad
   Bartosz Zmarzlik: Składy będą zacne

Przed nami kolejny, emocjonujący sezon z udziałem reprezentacji Polski. Jak co roku, eksperci i kibice czarnego sportu będą bardzo dużo wymagać od Bartosza Zmarzlika, który ma być liderem "Biało-Czerwonych".

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Skarb Kibica - Polonia Piła

Zapraszam do przedsezonowego cyklu "Skarb Kibica", gdzie będę starał się przybliżyć sylwetki wszystkich drużyn, które wezmą udział w sezonie 2019 we wszystkich Polskich ligach żużlowych. Dziś zapraszam do zapoznania się bliżej z drugim z omawianych już spadkowiczów z Nice 1LŻ, czyli z Polonią Piła.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Śladami historii. Parowy czempionat (cz. II)

Zapraszamy Państwa na drugą część dotyczącą historii międzynarodowych finałów z udziałem najlepszych par świata. W drugiej części opiszemy historię składającą się na lata, kiedy w formacie parowym rozgrywano Drużynowe Mistrzostwa Świata (1994-1998) oraz po krótce opiszemy historię Speedway Best Pairs Cup z udziałem najlepszych reprezentacji świata (2013-2015). W pierwszej z kolei odnieśliśmy się do legendarnych Mistrzostw Świata Par. Zapraszamy do lektury!!!

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu