eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 321
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  Polska

  PGEE: Get Well Toruń - MrGarden GKM Grudziądz 51:39
 2018-04-29 18:29:26  Kamil Szyszkowski    inf.własna

W derbach Pomorza i Kujaw Get Well Toruń zwyciężył nad MrGarden GKM-em Grudziądz 51:39. Najskuteczniejszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Chris Holder - 10 punktów i 3 bonusy, Jason Doyle - 10 punktów i bonus oraz Rune Holta - 10 punktów. Wśród gości najlepiej spisał się Przemysław Pawlicki - zdobywca 14 punktów i bonusa.

Get Well Toruń: 51
9. Niels K. Iversen (1,2,0) 3
10. Paweł Przedpełski (W,1*) 1+1
11. Jason Doyle (2*,2,2,3,1) 10+1
12. Chris Holder (3,1*,1*,2*,3) 10+3
13. Rune Holta (3,3,3,1,0) 10
14. Igor Kopeć-Sobczyński (2*,0,1) 3+1
15. Daniel Kaczmarek (3,1,0) 4
16. Jack Holder (3,3,3,1) 10

MrGarden GKM Grudziądz: 39

1. Przemysław Pawlicki (3,3,2,2,2,2*) 14+1
2. Antonio Lindbäck (2*,0,1*,0) 3+2
3. Krzysztof Buczkowski (1,2,2,2,0,0) 7
4. Krystian Pieszczek (0,1*) 1+1
5. Artem Laguta (2,3,1*,3,1,3) 13+1
6. Kamil Wieczorek (0,0,0) 0
7. Dawid Wawrzyniak (1,0,0) 1
8. Roman Lakhbaum () -

Bieg po biegu:
1. P. Pawlicki, A. Lindbäck, N. K. Iversen, P. Przedpełski (W) 1:5 (1:5)
2. D. Kaczmarek, I. Kopeć-Sobczyński, D. Wawrzyniak, K. Wieczorek 5:1 (6:6)
3. C. Holder, J. Doyle, K. Buczkowski, K. Pieszczek 5:1 (11:7)
4. R. Holta, A. Laguta, D. Kaczmarek, D. Wawrzyniak 4:2 (15:9)
5. P. Pawlicki, J. Doyle, C. Holder, A. Lindbäck 3:3 (18:12)
6. R. Holta, K. Buczkowski, K. Pieszczek, I. Kopeć-Sobczyński 3:3 (21:15)
7. A. Laguta, N. K. Iversen, P. Przedpełski, K. Wieczorek 3:3 (24:18)
8. R. Holta, P. Pawlicki, A. Lindbäck, D. Kaczmarek 3:3 (27:21)
9. J.Holder, K. Buczkowski, A. Laguta, N. K. Iversen 3:3 (30:24)
10. A. Laguta, J. Doyle, C. Holder, D. Wawrzyniak 3:3 (33:27)
11. J.Holder, K. Buczkowski, R. Holta, A. Lindbäck 4:2 (37:29)
12. J. Doyle, P. Pawlicki, I. Kopeć-Sobczyński, K. Wieczorek 4:2 (41:31)
13. J.Holder, C. Holder, A. Laguta, K. Buczkowski 5:1 (46:32)
14. C. Holder, P. Pawlicki, J.Holder, K. Buczkowski 4:2 (50:34)
15. A. Laguta, P. Pawlicki, J. Doyle, R. Holta 1:5 (51:39)

Relacje na żywo
ELITSERIEN

SGB PREMIERSHIP
Reklama
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Fogo Unia Leszno
5 10 +66
2. Stelmet Falubaz Zielona Góra 5
8 +36
3. forBET Włókniarz Częstochowa
5 6
-2
4. MrGarden GKM Grudziądz
4 4
+4
5. Truly.work Stal Gorzów
5
4 -10
6. Betard Sparta Wrocław
5 4
0
7. Speed Car Motor Lublin
5 2
-42
8. Get Well Toruń
4
0
-52
Nice 1. Liga Żużlowa
1. PGG ROW Rybnik 5 8 +56
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 5 6 +18
3. Unia Tarnów 5 6 +8
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 4
-26
5. Car Gwarant Start Gniezno 4 4 -13
6. Orzeł Łódź 5 4 -4
7. Lokomotiv Daugavpils 5 2 -39
2. Liga Żużlowa
1. Wilki Krosno 4 6 +38
2. OK Bedmet Kolejarz Opole 5 6 +27
3. ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz

4

5
-4
4. Power Duck Iveston PSŻ Poznań
3

4

+44
5. Euro Finannce Polonia Piła 3
2
-52
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4
1
-37
7. Speedway Wanda Kraków
1
0
-16
Elitserien
1. Indianerna Kumla
3 5
+34
2. Västervik Speedway 3
5 +26
3. Vetlanda Speedway
3
4 +14
4. Masarna Avesta
3 4
-4
5. Lejonen Gislaved
4 4
-6
6. Piraterna Motala
2
2
-6
7. Smederna Eskilstuna
4 2 -8
8. Dackarna Malilla
3
2 -12
9. Rospiggarna Hallstavik
3 0
-38
SGB Premiership
1. Ipswich Witches 5
13
+24
2. Wolverhampton Wolves 4 10
+22
3. Belle Vue Aces 6
10 +4
4. Poole Pirates 3 6 +18
5. Peterborough Panthers 5
5 -24
6. Swindon Robins 3
4 -8
7. King's Lynn Stars 4
3
-36
Premiership Supporters Cup
Północna Grupa
1. Belle Vue Aces 4 9
+20
2. Wolverhampton Wolves 3 4
-6
3. Peterborough Panthers 3
3
-14
Południowa Grupa
1. Ipswich Witches 6
10
+20
2. Swindon Robins 5
10 +18
3. Poole Pirates 5 9 -20
4. King's Lynn Stars 4
6
-18
Klasyfikacja SGP
1.  Patryk Dudek 16
2.  Fredrik Lindgren 15
3.  Niels Kristian Iversen
14
4. Leon Madsen
13
5.  Bartosz Zmarzlik 10
6. Antonio Lindbaeck
10
7.  Martin Vaculik 7
8.  Matej Žagar 7
9.  Emil Sajfutdinow 6
10.  Tai Woffinden  6
11.  Jason Doyle 5
12. Janusz Kołodziej
4
13.  Artiom Łaguta  4
14.  Maciej Janowski -
15.  Greg Hancock -
Partner
Ostatni wywiad
   Bartosz Zmarzlik: Składy będą zacne

Przed nami kolejny, emocjonujący sezon z udziałem reprezentacji Polski. Jak co roku, eksperci i kibice czarnego sportu będą bardzo dużo wymagać od Bartosza Zmarzlika, który ma być liderem "Biało-Czerwonych".

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Skarb Kibica - Polonia Piła

Zapraszam do przedsezonowego cyklu "Skarb Kibica", gdzie będę starał się przybliżyć sylwetki wszystkich drużyn, które wezmą udział w sezonie 2019 we wszystkich Polskich ligach żużlowych. Dziś zapraszam do zapoznania się bliżej z drugim z omawianych już spadkowiczów z Nice 1LŻ, czyli z Polonią Piła.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Śladami historii. Parowy czempionat (cz. II)

Zapraszamy Państwa na drugą część dotyczącą historii międzynarodowych finałów z udziałem najlepszych par świata. W drugiej części opiszemy historię składającą się na lata, kiedy w formacie parowym rozgrywano Drużynowe Mistrzostwa Świata (1994-1998) oraz po krótce opiszemy historię Speedway Best Pairs Cup z udziałem najlepszych reprezentacji świata (2013-2015). W pierwszej z kolei odnieśliśmy się do legendarnych Mistrzostw Świata Par. Zapraszamy do lektury!!!

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu