eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 315
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  Polska

  PGEE: Grupa Azoty Unia - MrGarden GKM 49:41
 2018-05-20 18:01:13  Kamil Szyszkowski    inf.własna

W zakończonym przed momentem meczu 6. rundy PGE Ekstraligi Grupa Azoty Unia Tarnów wygrała z MrGarden GKM-em Grudziądz 49:41. Najskuteczniejszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Nicki Pedersen, zdobywca 13 punktów. Wśród gości najlepiej spisał się Artem Laguta, który zdobył 15 punktów w sześciu startach.

Grupa Azoty Unia Tarnów: 49
9. Nicki Pedersen (3,3,3,2,2) 13
10. Artur Mroczka (1,1,2*,3,W) 7+1
11. Jakub Jamróg (2,1*,3,2,2) 10+1
12. Peter Kildemand (0,2) 2
13. Kenneth Bjerre (3,2,2,1,1*) 9+1
14. Dawid Knapik (1,0,1*) 2+1
15. Patryk Rolnicki (3,1,1*) 5+1
16. Viktor Kulakov (1,0) 1

MrGarden GKM Grudziądz: 41
1. Przemysław Pawlicki (2,3,3,0,3,0) 11
2. Kai Huckenbeck (0,0) 0
3. Krzysztof Buczkowski (1,3,1,2,1) 8
4. Antonio Lindbaeck (3,1,0,1) 5
5. Artem Laguta (2,2,2,3,3,3) 15
6. Kamil Wieczorek (2,0,0) 2
7. Dawid Wawrzyniak (0,0,0) 0
8. Krystiam Pieszczek (0) 0

Bieg po biegu:
1. N. Pedersen, Prz. Pawlicki, A. Mroczka, K. Huckenbeck 4:2 (4:2)
2. P. Rolnicki, K. Wieczorek, D. Knapik, D. Wawrzyniak 4:2 (8:4)
3. A. Lindbaeck, J. Jamróg, K. Buczkowski, P. Kildemand 2:4 (10:8)
4. K. Bjerre, A. Laguta, P. Rolnicki, D. Wawrzyniak 4:2 (14:10)
5. Prz. Pawlicki, P. Kildemand, J. Jamróg, K. Huckenbeck 3:3 (17:13)
6. K. Buczkowski, K. Bjerre, A. Lindbaeck, D. Knapik 2:4 (19:17)
7. N. Pedersen, A. Laguta, A. Mroczka, K. Wieczorek 4:2 (23:19)
8. Prz. Pawlicki, K. Bjerre, P. Rolnicki, K. Pieszczek 3:3 (26:22)
9. N. Pedersen, A. Mroczka, K. Buczkowski, A. Lindbaeck 5:1 (31:23)
10. J. Jamróg, A. Laguta, V. Kulakov, D. Wawrzyniak 4:2 (35:25)
11. A. Mroczka, K. Buczkowski, K. Bjerre, Prz. Pawlicki 4:2 (39:27)
12. Prz. Pawlicki, J. Jamróg, D. Knapik, K. Wieczorek 3:3 (42:30)
13. A. Laguta, N. Pedersen, A. Lindbaeck, V. Kulakov 2:4 (44:34)
14. A. Laguta, J. Jamróg, K. Buczkowski, A. Mroczka (W) 2:4 (46:38)
15. A. Laguta, N. Pedersen, K. Bjerre, Prz. Pawlicki 3:3 (49:41)

Relacje na żywo
ELITSERIEN

SGB PREMIERSHIP
Reklama
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Fogo Unia Leszno
5 10 +66
2. Stelmet Falubaz Zielona Góra 5
8 +36
3. forBET Włókniarz Częstochowa
5 6
-2
4. MrGarden GKM Grudziądz
4 4
+4
5. Truly.work Stal Gorzów
5
4 -10
6. Betard Sparta Wrocław
5 4
0
7. Speed Car Motor Lublin
5 2
-42
8. Get Well Toruń
4
0
-52
Nice 1. Liga Żużlowa
1. PGG ROW Rybnik 5 8 +56
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 5 6 +18
3. Unia Tarnów 5 6 +8
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 4
-26
5. Car Gwarant Start Gniezno 4 4 -13
6. Orzeł Łódź 5 4 -4
7. Lokomotiv Daugavpils 5 2 -39
2. Liga Żużlowa
1. Wilki Krosno 4 6 +38
2. OK Bedmet Kolejarz Opole 5 6 +27
3. ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz

4

5
-4
4. Power Duck Iveston PSŻ Poznań
3

4

+44
5. Euro Finannce Polonia Piła 3
2
-52
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 4
1
-37
7. Speedway Wanda Kraków
1
0
-16
Elitserien
1. Indianerna Kumla
3 5
+34
2. Västervik Speedway 3
5 +26
3. Vetlanda Speedway
3
4 +14
4. Masarna Avesta
3 4
-4
5. Lejonen Gislaved
4 4
-6
6. Piraterna Motala
2
2
-6
7. Smederna Eskilstuna
4 2 -8
8. Dackarna Malilla
3
2 -12
9. Rospiggarna Hallstavik
3 0
-38
SGB Premiership
1. Ipswich Witches 5
13
+24
2. Wolverhampton Wolves 4 10
+22
3. Belle Vue Aces 6
10 +4
4. Poole Pirates 3 6 +18
5. Peterborough Panthers 5
5 -24
6. Swindon Robins 3
4 -8
7. King's Lynn Stars 4
3
-36
Premiership Supporters Cup
Północna Grupa
1. Belle Vue Aces 4 9
+20
2. Wolverhampton Wolves 3 4
-6
3. Peterborough Panthers 3
3
-14
Południowa Grupa
1. Ipswich Witches 6
10
+20
2. Swindon Robins 5
10 +18
3. Poole Pirates 5 9 -20
4. King's Lynn Stars 4
6
-18
Klasyfikacja SGP
1.  Patryk Dudek 16
2.  Fredrik Lindgren 15
3.  Niels Kristian Iversen
14
4. Leon Madsen
13
5.  Bartosz Zmarzlik 10
6. Antonio Lindbaeck
10
7.  Martin Vaculik 7
8.  Matej Žagar 7
9.  Emil Sajfutdinow 6
10.  Tai Woffinden  6
11.  Jason Doyle 5
12. Janusz Kołodziej
4
13.  Artiom Łaguta  4
14.  Maciej Janowski -
15.  Greg Hancock -
Partner
Ostatni wywiad
   Bartosz Zmarzlik: Składy będą zacne

Przed nami kolejny, emocjonujący sezon z udziałem reprezentacji Polski. Jak co roku, eksperci i kibice czarnego sportu będą bardzo dużo wymagać od Bartosza Zmarzlika, który ma być liderem "Biało-Czerwonych".

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Skarb Kibica - Polonia Piła

Zapraszam do przedsezonowego cyklu "Skarb Kibica", gdzie będę starał się przybliżyć sylwetki wszystkich drużyn, które wezmą udział w sezonie 2019 we wszystkich Polskich ligach żużlowych. Dziś zapraszam do zapoznania się bliżej z drugim z omawianych już spadkowiczów z Nice 1LŻ, czyli z Polonią Piła.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Śladami historii. Parowy czempionat (cz. II)

Zapraszamy Państwa na drugą część dotyczącą historii międzynarodowych finałów z udziałem najlepszych par świata. W drugiej części opiszemy historię składającą się na lata, kiedy w formacie parowym rozgrywano Drużynowe Mistrzostwa Świata (1994-1998) oraz po krótce opiszemy historię Speedway Best Pairs Cup z udziałem najlepszych reprezentacji świata (2013-2015). W pierwszej z kolei odnieśliśmy się do legendarnych Mistrzostw Świata Par. Zapraszamy do lektury!!!

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu