eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 165
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  Dania

  Pierwszy turniej Indywidualnych Mistrzostw Danii
 2006-07-01 10:28:23  Piotr Baran    mortenrisager.gk
W dniu 30 czerwca w Outrup (Dania) odbył się pierwszy turniej Indywidualnych Mistrzostw Danii. Pierwsze miejsce zajął – Nicki Pedersen (14 pkt.) przed Hansem Andersenem (13 pkt.) i Bjarne Pedersenem (13 pkt.). Drugi turniej IMD odbędzie się 4 sierpnia w Holsted i wtedy poznamy Mistrza Danii. Bieg po biegu:

1: Hans Andersen 3, Leon Madsen 1, Bjarne Pedersen 2, Jonas Raun 0
2: Patrick Hougaard 1, Nicki Pedersen 3, Niels K. Iversen 2, Anders Andersen 0
3: Nicolai Klindt 0, Lars Hansen 2, Steven Andersen 1, Ulrich Østergaard 3
4: Mads Korneliussen 0, Kenneth Bjerre 3, Henrik Møller 1, Charlie Gjedde 2
5: Charlie Gjedde 1, Hans Andersen 3, Patrick Hougaard 0, Nicolai Klindt 2
6: Mads Korneliussen 2, Lars Hansen 1, Leon Madsen 0, Nicki Pedersen 3
7: Steven Andersen 1, Kenneth Bjerre 3, Niels K. Iversen 0, Bjarne Pedersen 2
8: Jonas Raun 3, Anders Andersen 1, Ulrich Østergaard 0, Henrik Møller 2
9: Nicki Pedersen 3, Henrik Møller 1, Hans Andersen 2, Steven Andersen 0
10: Ulrik Østergaard 2, Patrick Hougaard 1, Kenneth Bjerre 3, Leon Madsen 0
11: Anders Andersen 0, Nicolai Klindt 1, Bjarne Pedersen 3, Mads Korneliussen 2
12: Charlie Gjedde 2, Jonas Raun 0, Lars Hansen 1 ,Niels K. Iversen 3
13: Niels K. Iversen 3, Ulrich Østergaard 1, Mads Korneliussen 0, Hans Andersen 2
14: Leon Madsen 3, Charlie Gjedde 2Anders Andersen 1, Steven Andersen 0
15: Henrik Møller 2, Bjarne Pedersen 3, Lars Hansen 1, Patrick Hougaard 0
16: Nicolai Klindt 1, Nicki Pedersen 3, Jonas Raun 0, Kenneth Bjerre 2
17: Hans Andersen 3, Anders Andersen ex, Kenneth Bjerre 2, Lars Hansen 1
18: Nicolai Klindt ex, Leon Madsen 2, Niels K. Iversen 3, Henrik Møller 1
19: Bjarne Pedersen 3, Ulrich Østergaard 0, Charlie Gjedde 1, Nicki Pedersen 2
20: Patrick Hougaard 2, Mads Korneliussen 3, Steven Andersen 0, Jonas Raun 1

Finał A:
Nicki Pedersen 3, Hans Andersen 2, Kenneth Bjerre 0, Bjarne Pedersen 1

Finał B:
Niels K. Iversen 3, Charlie Gjedde 2, Mads Korneliussen 0, Henrik Møller 1

Finał C:
Lars Hansen 1, Leon Madsen 2, Ulrich Østergaard 3, Jonas Raun 0

Klasyfikacja pierwszego turnieju:

1.Nicki Pedersen - 3, 3, 3, 3, 2 = 14
2.Hans Andersen - 3, 3, 2, 2, 3 = 13
3.Bjarne Pedersen - 2, 2, 3, 3, 3 = 13
4.Kenneth Bjerre - 3, 3, 3, 2, 2 = 13
5.Niels K. Iversen - 2, 0, 3, 3, 3 = 11
6.Charlie Gjedde - 2, 1, 2, 2, 1 = 8
7.Henrik Møller - 1, 2, 1, 2, 1 = 7
8.Mads Korneliussen - 0, 2, 2, 0, 3 = 7
9.Ulrich Østergaard - 3, 0, 2, 1, 0 = 6
10.Leon Madsen - 1, 0, 0, 3, 2 = 6
11.Lars Hansen - 2, 1, 1, 1, 1 = 5
12.Nicolai Klint - 0, 2, 1, 1, 0 = 4
13.Jonas Raun - 0, 3, 0, 0, 1 = 4
14.Patrick Hougaard - 1, 0, 1, 0, 2 = 4
15.Anders Andersen - 0, 1, 0, 1, 0 = 2
16.Steven Andersen - 1, 1, 0, 0, 0 = 2

Rez.17.Patrick Norgaard
Rez.18.Jesper Kristiansen
Reklama
 
Tabele ligowe
P Nazwa M PD PM
 PGE Ekstraliga
1. Betard Sparta Wrocław


2. Motor Lublin


3. Moje Bermudy Stal Gorzów


4. Fogo Unia Leszno


5. Eltrox Włókniarz Częstochowa


6. Apator Toruń



7. ZOOleszcz GKM Grudziądz



8. Arged Malesa Ostrów Wlkp.


 eWinner 1. Liga Żużlowa
1. Stelmet Falubaz Zielona Góra


2. Cellfast Wilki Krosno


3. ROW Rybnik


4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk


5. Abramczyk Polonia Bydgoszcz


6. Orzeł Łódź


7. Aforti Start Gniezno


8. Trans MF Landshut Devils


2. Liga Żużlowa
1. Unia Tarnów


2. OK Bedmet Kolejarz Opole


3. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz


4. Optibet Lokomotiv Daugavplis


5. Texom Stal Rzeszów


6. SpecHouse PSŻ Poznań


7. Polonia Piła


 U24 Ekstraliga
1. Betard Sparta Wrocław


2. Motor Lublin


3. Moje Bermudy Stal Gorzów


4. Fogo Unia Leszno


5. Eltrox Włókniarz Częstochowa


6. Apator Toruń



7. ZOOleszcz GKM Grudziądz



8. Arged Malesa Ostrów Wlkp.


Bauhaus-Ligan
1. Dackarna Malilla

 


 

2. Smederna Eskilstuna


3. Vastervik Speedway


 

4. Rospiggarna Hallstavik

 


5. Vetlanda Speedway


6. Lejonen Gislaved


 

7. Indianerna Kumla


8. Masarna Avesta

 



9. Piraterna Motala

 

Klasyfikacja SGP
1.  Artem Laguta
2.  Bartosz Zmarzlik
3.  Emil Sajfutdinow
4.  Fredrik Lindgren
5.  Maciej Janowski
6.  Tai Woffinden
7.  Leon Madsen
8.  Max Fricke
9.  Jason Doyle
10.  Robert Lambert
11.  Anders Thomsen
12.  Martin Vaculik
13.  Patryk Dudek

14.  Paweł Przedpełski

15.  Mikkel Michelsen
Partner
Ostatni wywiad
   Dmitriy Soliannikov: Doceniam to co Allah mi daje

Przed niespełna rokiem nie miał sobie równych w Arenie Lodowej. Mimo, że przebył drogę liczącą aż 3600 kilometrów, w Tomaszowie Mazowieckim jeździł jak natchniony. Dmitriy Soliannikov wygrał wówczas wszystkie wyścigi i wywalczył tytuł mistrza Europy, którego będzie bronił w tegorocznym turnieju. Skromny i religijny reprezentant Rosji, który liczy sobie ledwie 22 lata, podkreśla, że tamten sukces nie zmienił jego życia.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Trener roku - hit czy kit? (felieton)

Jak co roku na zakończenie sezonu najlepszej żużlowej ligi świata organizowana jest gala PGE Ekstraligi na której zawodnicy oraz ludzie ze środowiska żużlowego będą nagradzani "Szczakielami" za bycie, zdaniem publiczności, najlepszym w danej kategorii.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Skarb Kibica 2022: Polonia Piła

Zapraszamy na przedsezonową serię "Skarb Kibica", w której opisana zostanie każda drużyna występująca w tegorocznych rozgrywkach ligowych. Jak można się domyślać - pierwszym zespołem "wziętym pod lupę" będzie powracająca na ligową mapę po dwóch latach absencji ŻKS Polonia Piła.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu