eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 270
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  Aktualności

  Znamy kalendarz imprez żużlowych w Rosji na sezon 2019
 2018-12-20 11:14:13  Kamil Szyszkowski    inf.własna

Znamy już kalendarz imprez żużlowych, które odbędą się w Rosji w sezonie 2019. Tradycyjnie dojdzie do rozgrywek m.in. Drużynowych Mistrzostw Rosji i Drużynowych Mistrzostw Rosji Juniorów, a także poznamy Mistrza Kraju w obu kategoriach. Sezon w Rosji rozpocznie się 15 maja, a zakończy 12 października.

Kalendarz imprez żużlowych w Rosji w sezonie 2019:

Drużynowe Mistrzostw Rosji:
15.05 Mega-Łada Togliatti - Turbina Bałakowo
21.05 Turbina Bałakowo - STK Oktiabrskij
29.05 Mega-Łada Togliatti - Wostok Władywostok
19.06 Turbina Bałakowo - Wostok Władywostok
19.06 Mega-Łada Togliatti - STK Oktiabrskij
26.06 STK Oktiabrskij - Turbina Bałakowo
03.07 Wostok Władywostok - Mega-Łada Togliatti
24.07 STK Oktiabrskij - Mega-Łada Togliatti
31.07 Wostok Władywostok - Turbina Bałakowo
21.08 Turbina Bałakowo - Mega-Łada Togliatti
22.08 STK Oktiabrskij - Wostok Władywostok
05.09 Finał
05.09 Mecz o III miejsce
18.09 Finał (rewanż)
18.09 Mecz o III miejsce (rewanż)

Drużynowe Mistrzostwa Rosji (Pierwsza Liga):
31.07 I runda - Togliatti
03.08 II runda - Saławat
04.08 III runda - Saławat

Drużynowe Mistrzostwa Rosji Juniorów:
05.06 I runda - Oktiabrskij
11.06 II runda - Togliatti
10.09 III runda - Bałakowo

Indywidualne Mistrzostwa Rosji:
06.06 Półfinał - Oktiabrskij
12.09 Finał - Togliatti

Indywidualne Mistrzostwa Rosji Juniorów:
02.06 Półfinał - Saławat
27.08 Finał - Oktiabrskij

Puchar Rosji:
13.06 I runda - Oktiabrskij
03.09 II runda - Bałakowo

Indywidualne Mistrzostwa Rosji Juniorów (do lat 19):
08.06 Finał - Bałakowo

Pozostałe zawody:
17.08 Memoriał Rinata Mardanszyna - Oktiabrskij
25.09 Memoriał Anatolija Stiepanowa - Togliatti
12.10 Puchar Gubernatora PK - Władywostok

Relacje na żywo
ELITSERIEN
Indianerna Kumla - Piraterna Motala
czwartek, godzina 19:00

SGB PREMIERSHIP
Peterborough - Swindon
czwartek, godzina 20:30
Ipswich Witches - King's Lynn Stars
czwartek, godzina 20:30
Reklama
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Fogo Unia Leszno
8 16 +92
2. Betard Sparta Wrocław
8 11
+18
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 8 10 +20
4. forBET Włókniarz Częstochowa
8 9
-6
5. Truly.work Stal Gorzów
8 8 +1
6. MrGarden GKM Grudziądz
8 7
-2
7. Speed Car Motor Lublin
8 4 -46
8. Get Well Toruń
8 3 -77
Nice 1. Liga Żużlowa
1. PGG ROW Rybnik 9 17 +112
2. Unia Tarnów 7 11 +12
3. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów 8 10 -2
4. Car Gwarant Start Gniezno 7 9 +3
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 8 -34
6. Orzeł Łódź 9 7 -26
7. Lokomotiv Daugavpils 9 4 -65
2. Liga Żużlowa
1. ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz

8

15 +85
2. Power Duck Iveston PSŻ Poznań
7 13 +114
3. OK Bedmet Kolejarz Opole 6 9 +33
4. Wilki Krosno 8 8 -19
5. Euro Finannce Polonia Piła 7 7
-20
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 7 1
-75
7. Speedway Wanda Kraków
5
0
-96
Elitserien
1. Vetlanda Speedway
8
10 +30
2. Indianerna Kumla
5 9 +48
3. Västervik Speedway 6 9 +48
4. Lejonen Gislaved
7
8 +8
5. Dackarna Malilla
7 7 -24
6. Piraterna Motala
6 6 +4
7. Smederna Eskilstuna
7 6 -4
8. Masarna Avesta
7 4
-80
9. Rospiggarna Hallstavik
7 2
-30
SGB Premiership
1. Belle Vue Aces 11
23 +58
2. Ipswich Witches 8
19
+28
3. Poole Pirates 8 15 +36
4. Peterborough Panthers 10
14 -42
5. Swindon Robins 7 11 +10
6. Wolverhampton Wolves 8 10
-40
7. King's Lynn Stars 8
7 -50
Premiership Supporters Cup
Północna Grupa
1. Belle Vue Aces 4 9
+20
2. Wolverhampton Wolves 3 4
-6
3. Peterborough Panthers 3
3
-14
Południowa Grupa
1. Ipswich Witches 6
10
+20
2. Swindon Robins 5
10 +18
3. Poole Pirates 5 9 -20
4. King's Lynn Stars 4
6
-18
Klasyfikacja SGP
1.  Patryk Dudek 40
2. Leon Madsen
40
3.  Bartosz Zmarzlik 36
4.  Fredrik Lindgren 32
5.  Emil Sajfutdinow 30
6.  Martin Vaculik 28
7. Janusz Kołodziej
26
8.  Niels Kristian Iversen
24
9.  Jason Doyle 23
10.  Artiom Łaguta  22
11. Robert Lambert  21
12.  Matej Žagar 17
13. Antonio Lindbaeck
17
14. Max Fricke
16
15.  Tai Woffinden  15
16.  Maciej Janowski 11
Partner
Ostatni wywiad
   Gleb Czugunow: Szybko to wszystko mija

W meczu 7. kolejki PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław wygrała na własnym torze z Speed Car Motorem Lublin 47:43. 6 punktów w czterecg startacg zdobył dla gospodarzy 20-letni Rosjanin z Saławatu Gleb Czugunow, który po tym spotkaniu odpowiedział na kilka pytań dla naszych czytelników.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Skarb Kibica - Polonia Piła

Zapraszam do przedsezonowego cyklu "Skarb Kibica", gdzie będę starał się przybliżyć sylwetki wszystkich drużyn, które wezmą udział w sezonie 2019 we wszystkich Polskich ligach żużlowych. Dziś zapraszam do zapoznania się bliżej z drugim z omawianych już spadkowiczów z Nice 1LŻ, czyli z Polonią Piła.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Śladami historii. Parowy czempionat (cz. II)

Zapraszamy Państwa na drugą część dotyczącą historii międzynarodowych finałów z udziałem najlepszych par świata. W drugiej części opiszemy historię składającą się na lata, kiedy w formacie parowym rozgrywano Drużynowe Mistrzostwa Świata (1994-1998) oraz po krótce opiszemy historię Speedway Best Pairs Cup z udziałem najlepszych reprezentacji świata (2013-2015). W pierwszej z kolei odnieśliśmy się do legendarnych Mistrzostw Świata Par. Zapraszamy do lektury!!!

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu